Premier League: 28. kolejka
27 lut 2019 21:00
90+3'

Manchester City utrzymuje piłkę w pobliżu bramki londyńczyków. Kevin De Bruyne co prawda nie uruchomił kompana w polu karnym West Hamu United, ale wywalczył dla gospodarzy korner.

4
1
1
2
4
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Michail Antonio za przewinienie.

West Ham United
3
1
1
1
1
85'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Phil Foden.

3
2
2
1
1
83'

Ryan Fredericks próbował wyrównać. Znalazł się w obiecującym miejscu boiska, jednak piłka po jego strzale przeleciała ponad bramką Edersona.

2
1
78'

Raheem Sterling strzelił po podaniu Sergio Aguero nieznacznie obok bramki Łukasza Fabiańskiego. Mistrz Anglii pozostaje na połowie przeciwnika.

1
1
1
2
1
77'
73'

Sergio Aguero zatrzymany blisko linii pola karnego West Hamu United. Argentyńczyk szukał tam możliwości zdobycia drugiej bramki.

1
2
2
71'

Jedna sytuacja podbramkowa West Hamu United po przerwie. Przy odrobinie szczęścia i mniejszej koncentracji Edersona mogła skończyć się golem, jednak taka liczba szans to trochę mało jak na ponad 70 minut walki.

1
69'

Gra na utrzymanie Manchesteru City jest po zmianie wyniku bardziej usprawiedliwiona. Każda minuta w posiadaniu piłki to minuta mniej przeciwnika.

1
1
65'

Kocioł w polu karnym West Hamu United. David Silva dopadł do piłki i huknął w środek bramki przyjezdnych. Ustawiony na linii bramkowej defensor wyręczył Łukasza Fabiańskiego i nadal mistrz Anglii prowadzi skromnie.

3
2
2
64'

West Ham. Schodzi: Ben Johnson. Wchodzi: Pablo Zabaleta.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ben Johnson #53
1
1
62'

Cieszą się gospodarze. Po długich próbach rozbili mur przeciwnika.

3
1
1
1
59'

Gol! Strzelił Sergio Aguero.

Argentyńczyk nie pozwolił sobie na błąd. Sergio Aguero zdobył 18. gola w Premier League z rzutu karnego. Łukasz Fabiański nie zdołał zatrzymać piłki.

Manchester City
21
10
7
22
25
59'

Wielka szansa na objęcie prowadzenia dla Manchesteru City. Uśpieni przyjezdni popełnili błąd. Felipe Anderson sfaulował przeciwnika i będzie rzut karny.

4
4
2
3
3
57'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Bernardo Silva.

2
1
2
3
2
57'

Odważniejsza koncepcja West Hamu United po powrocie z szatni na boisko. Akcje oskrzydlające przyjezdnych przypominają mistrzowi Anglii o defensywie.

3
1
1
2
1
55'
53'

Podania Obywateli przed polem karnym stołecznego zespołu. Długo to wszystko trwało i skończyło się spalonym.

1
1
1
1
1
51'

West Ham United. Po raz pierwszy przyjezdni byli tak niebezpieczni dla Edersona, a bramkarza Manchesteru City zatrudnił rodak Felipe Anderson w komitywie z Andy'm Carrollem. Musi być skoncentrowany w takich sytuacjach Ederson.

1
2
2
1
3
48'

Ryan Fredericks ma pretensje do kompanów z zespołu. Nikt nie krzyknął defensorowi West Hamu United, że blisko nie ma przeciwnika i ten wybił piłkę na korner. Na szczęście Manchester City nie wykorzystał stałego fragmentu.

1
1
1
1
1
46'

West Ham. Schodzi: Samir Nasri. Wchodzi: Manuel Lanzini.

1
1
1
1
1
46'

Druga połowa.

1
1
1
2
1
Czy Łukasz Fabiański zachowa czyste konto?
1
3
1
2
2
45'

Doliczona minuta.

1
1
1
1
1
44'

Manchester City jakby wyczekuje możliwości porozmawiania ze swoim menedżerem w szatni. Tym razem nie udało się Sergio Aguero zaszkodzić Łukaszowi Fabiańskiemu.

3
1
1
1
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Fredericks za faul na Leroyu Sane.

2
1
1
39'

Kolejna akcja Obywateli zakończona nieudanym zagraniem Riyada Mahreza. Od bramki Łukasz Fabiański.

2
38'

Nieustannie budują atak pozycyjny piłkarze z Manchesteru. West Ham United postanowił murować dostęp do własnej bramki dopóki jest to możliwe i poszukać swoich szans z kontrataku.

1
33'

Nicolas Otamendi był blisko zdobycia gola. Argentyńczyk pojawił się w polu karnym przeciwnika przy okazji rzutu rożnego i strzelił nieznacznie obok bramki Łukasza Fabiańskiego po dośrodkowaniu.

1
31'

Coraz mniej czasu ma Manchester City na zdobycie prowadzenia w pierwszej połowie. Atakują gospodarze, ale nie widać efektu tego szturmu.

1
1
1
29'

West Ham United ma 18 procent posiadania piłki i nie oddał jeszcze strzału. To mówi dużo o obrazie spotkania.

1
2
1
1
26'

Płaskie dogranie w środek pola karnego, gdzie był David Silva. Hiszpan nie zastanawiał się ani przez chwilę i strzelił z półdystansu nieznacznie obok bramki Łukasza Fabiańskiego. Był rykoszet co pomogło reprezentantowi Polski.

1
2
26'

W posiadaniu piłki podopieczni Pepa Guardioli. Do tego zdążyli już przyzwyczaić kibiców.

2
1
23'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Odważnie wybiegł na przedpole Łukasz Fabiański, gdzie zderzył się z przeciwnikiem. Na szczęście dla West Hamu United wcześniej zdążył wyekspediować futbolówkę z pola karnego.

4
21'

Krąży piłka między zawodnikami z Manchesteru. Szukają oni sposobu na pokonanie głęboko cofniętych przeciwników.

19'

Nieudana kombinacja Manchesteru City przed polem karnym przeciwnika. Awaryjnym rozwiązaniem było płaskie wstrzelenie w pole bramkowe, po którym nie udało się wepchnąć piłki z bliska do siatki Davidowi Silvie.

1
1
16'

Łukasz Fabiański nie miał problemu ze złapaniem piłki po dośrodkowaniu Leroya Sane w kierunku Riyada Mahraza. Wyraźnie zmniejszyło się tempo ataków Obywateli.

2
1
1
13'

Trochę żwawiej poruszają się obrońcy gości. Tak jakby złapali rytm w Manchesterze.

1
11'

Kolejna szansa na zaskoczenie Łukasza Fabiańskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Andy Carroll nie pozwolił gospodarzom na oddanie strzału i wyekspediował piłkę daleko z pola karnego West Hamu United.

9'

Michail Antonio ucierpiał. Przerwa w grze spowodowana urazem bocznego pomocnika West Hamu United.

1
1
7'

Korner dla mistrza Anglii. Po nim aż dwa dośrodkowania i poradzili sobie głęboko cofnięci kompani Łukasza Fabiańskiego. Całe zamieszanie wyjaśnił chwytem reprezentant Polski.

1
2
5'

Płaskie dośrodkowanie w pole bramkowe West Hamu United i strzał z bliska w słupek bramki Łukasza Fabiańskiego! Rośnie napór gospodarzy, którzy chcą błyskawicznie wyjść na prowadzenie.

1
2
2
4'

Zapowiedzią pracowitego meczu dla Łukasza Fabiańskiego było uderzenie z dystansu Kevina De Bruyne'a. Reprezentant Belgii spudłował identycznie jak Riyad Mahrez po dośrodkowaniu Leroya Sane.

2
2'

Gospodarze w błękitnych koszulkach i białych spodenkach, a ich przeciwnik w bordowo-błękitnych strojach. W posiadaniu piłki Manchester City, choć to drużyna z Londynu zaczęła od środka.

2
Czy Manchester City wygra mecz z West Hamem United?