Fulham FC
22' Calum Chambers 28' Calum Chambers 51' Kevin McDonald
Chelsea FC
20' Gonzalo Higuain 31' Jorginho 61' Jorginho
1:2

Koniec! Chelsea utrzymała korzystny wynik i pokonała Fulham 2:1.

Ryan Sessegnon trafił do siatki! Pomocnik wykorzystał podanie od Vietto i z kilku metrów pokonał Kepę. Nie ma gola: piłkarz Fulham był na spalonym.

Na murawie leży tym razem Willian. Brazylijczyk ucierpiał w starciu z Anguissą.

Sędzia doliczył pięć minut.

Kepa Arrizabalaga ratuje Chelsea! Floyd Ayite zagrał z lewej strony w pole karne do Aleksandara Mitrovicia. Napastnik Fulham uderzył głową, ale bramkarz Chelsea wykazał się znakomitym refleksem!

Spokojne ostatnie minuty spotkania. Fulham traci nadzieję, żeby co najmniej wyrównać. Z kolei przyjezdnym ze Stamford Bridge taki wynik jak najbardziej odpowiada.

Na murawie leży Mateo Kovacić. Pomocnik ucierpiał w starciu powietrznym z rywalem w polu karnym Fulham.

Fulham. Schodzi: Tom Cairney. Wchodzi: Luciano Vietto.

Pierwszy kontakt Loftusa-Cheeka z piłką. Pomocnik Chelsea zablokowany przez dwóch rywali w narożniku boiska.

Chelsea. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Ruben Loftus-Cheek.

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

Niezłe, choć nieco chaotyczne rozegranie Fulham w polu karnym Chelsea. Piłka wybita na rzut rożny.

Fulham. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Floyd Ayite.

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Mateo Kovacić.

Tom Cairney sprawdził refleks Kepy Arrizabalagi. Zawodnik Fulham mocno uderzył z dystansu, ale Hiszpan na posterunku!

Niezłe dośrodkowanie Toma Cairneya z prawej strony w pole karne Chelsea do Aleksandara Mitrovicia. Sytuację uratował Antonio Ruediger. Obrońca, który dziś świętuje 26 urodziny, wybił piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho za faul na Sessegnonie.

I przemówili gospodarze. Zawodnikami Chelsea zakręcił Ryan Babel, ale jego podanie prostopadłe zostało zablokowane. Piłkę przejął jednak Aleksandar Mitrović i mocno uderzył zza pola karnego, ale nad bramką.

Ofensywa Chelsea na bramkę Fulham. Głową próbował uderzać Kante, po chwili lewą stroną ruszył Hazard, ale nikt nie zamknął akcji po jego podaniu.

Eden Hazard poluje na bramkę. Tym razem jego strzał zza pola karnego blokuje Calum Chambers.

N'Golo Kante domaga się rzutu karnego. Francuz dośrodkował z prawej strony, piłka odbiła się od ręki Tima Reama. Arbiter nie przyznał jedenastki.

Aktywny jest na początku drugiej połowy Willian. Brazylijczyk uciekł na prawej stronie pola karnego i oddał strzał. Piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

Żółtą kartkę otrzymał Kevin McDonald za faul na Willianie.

Problemy Sergio Rico z płaskim strzałem Williana z prawej strony. Bramkarz Fulham wypuścił piłkę i dobić próbował Gonzalo Higuain.

Odpowiedź Fulham. Calum Chambers dośrodkował z lewej strony, ale Kepa Arrizabalaga interweniuje i chwyta piłkę.

Inicjatywa od początku drugiej połowy po stronie Chelsea. The Blues rozgrywają atak pozycyjny. Sprawy w swoje ręce wziął Eden Hazard. Belg uderzył z lewej strony pola karnego, ale broni Sergio Rico.

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Chelsea. W obu ekipach bez zmian.

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chelsea wygrywa z Fulham 2:1.

Znowu akcja dwójki Cesar Azpilicueta - Gonzalo Higuain. Argentyńczyk znowu pewnie uderzył z pierwszej piłki po podaniu Hiszpana, ale tym razem dobrze interweniuje Sergio Rico.

Sędzia doliczył dwie minuty.

Mało akcji, a dużo walki w ostatnich minutach. Drużyny próbują zagrozić bramce rywali, ale na rzie bezskutecznie.

Interwencja Sergio Rico. Hiszpański bramkarz obronił uderzenie z kilku metrów Edena Hazarda.

Starcie Kepy Arrizabalagi z Cesarem Azpilicuetą podczas interwencji przy dośrodkowaniu Joe Bryana. Kapitan Chelsea po czasie podniósł się z boiska i jest w stanie kontynuować grę.

Tym razem Gonzalo Higuain dogrywał. Adresatem podania na prawą stronę pola karnego był Eden Hazard. Belg przymierzał się do strzału, ale został zablokowany przez Tima Reama.

Ryan Sessegnon niezyt udanie dośrodkował z lewej strony. Sytuację niemal na linii pola karnego próbował ratować Dennis Odoi. Zawodnik Fulham uderzył obok bliższego słupka.

Gonzalo Higuain ma dziś ciąg na bramkę. Argentyńczyk dobiegł do podania prostopadłego od Jorginho i uderzył w polu karnym. Napastnik Chelsea nie uderzył precyzyjnie i piłka przeleciała obok bramki.

Gol! Strzelił Jorginho. Asystował mu Eden Hazard.

Hazard zdecydował się nie podawać na lewą stronę do Emersona. Zamiast tego Belg zszedł do środka i zagrał przed pole karne do Jorginho. Włoski pomocnik uderzył z dystansu i zaskoczył Sergio Rico. Piłka wpadła do siatki i Chelsea znów na prowadzeniu!

Tom Cairney ruszył z kotratakiem po stracie N'Golo Kante. Francuz naprawił swój błąd i zatrzymał rywala na własnej połowie. Sędzia obgwizdał faul.

Gol! Strzelił Calum Chambers. Asystował mu Ryan Babel.

Zawodnicy Fulham na któtko rozegrali piłkę z rzutu rożnego. Babel zdecydował się dośrodkować z lewej flanki w pole karne. Tam niekryty był Chambers i z pierwszej piłki zaskoczył bramkarza Chelsea. Mamy remis!

Dobre dogranie Ryana Sessegnona z lewej strony w pole karne Chelsea. Aleksandar Mitrović świetnie uderzył z woleja, ale jeszcze lepiej broni Kepa!

Niezłe zagranie Williana na lewej stronie do Emersona. Lewy obrońca Chelsea zatrzymany w polu karnym przez rywala.

Chelsea uspokaja grę. Wyczekiwuje rywala, nie spieszy pod bramkę.

Żółtą kartkę otrzymał Calum Chambers za faul na Willianie.

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Cesar Azpilicueta.

Mocna odpowiedź The Blues! Willian wypuścił na prawej stronie Azpilicuetę, a ten zagrał w pole karne. Higuain wykorzystał podanie, pewnie i mocno uderzył z pierwszej piłki. Sergio Rico bez szans. 1:0 dla Chelsea.

Atak pozycyjny Fulham na połowie Chelsea. Dośrodkowanie w pole karne do Ryana BabelaKepa Arrizabalaga niepewnie interweniował i na moment wypuścił piłkę, gdyby Holender był przytomniejszy, na pewno wykorzystałby błąd bramkarza.

Znowu Gonzalo Higuain. Argentyńczyk nie zdążył do prostopadłego podania od Jorginho w pole karne.

N'Golo Kante dograł w pole karne do Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk obrócił się z piłką, ale jego strzał nie postraszył bramkarza.

Andreas Christensen zablokował dośrodkowanie Ryana Sessegnona z lewej strony boiska. Fulham wznowi grę z autu.

Willian zszedł z piłką do środka i uderzył z dystansu. Brazylijczyka umiejętnie zablokował obrońca.

Fulham przejął inicjatywę, ale im również brakuje konkretów pod bramką.

Dośrodkowanie Ryana Babela z prawej strony wybite przed pole karne. Piłkę przechwycił Tom Cairney, ale dobrze broni Kepa Arrizabalaga!

Ależ okazję miał Gonzalo Higuain! Argentyńczyk dostał podanie z prawej strony w pole karne od Edena Hazarda i uderzył głową. Piłka przeleciała obok słupka.

Willian próbował urwać się na prawej flance, ale zostaje faulowany przez Joe Bryana.

Chelsea rozgrywa atak pozycyjny. Drużyna Maurizio Sarriego na razie ma problem, by przebić się pod bramkę rywali.

NIeudane rozegranie Gonzalo Higuaina z Edenem Hazardem. Argentyńczyk nieudanie dogrywał do Belga.

Zaczęli! Przy piłce zawodnicy Fulham.

Jak zakończy się mecz?

Spotkanie poprowadzi Graham Scott.

Zapraszamy na relację z meczu 29. kolejki Premier League między Fulham a Chelsea. Pierwszy gwizdek o godzinie 15:05!