6
3
2
89'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. 3:2 dla Man Utd! A jednak! Techniczny strzał Belga sprzed pola karnego i bramkarz był bez szans.

27
17
6
3
3
86'

Dwa kornery dla Southampton. Nie przyniosły one jednak zagrożenia.

3
3
2
1
3
83'

Kolejny atak... Southampton. Tak, tak - to Święci starają się sforsować defensywę rywali.

6
4
3
3
1
82'

Man Utd. Schodzi: Andreas Pereira. Wchodzi: Fred.

4
4
1
1
1
80'

Płaskie dośrodkowanie Valery'ego z prawej strony, ale piłka wylądowała w rękach de Gei.

3
2
1
1
1
78'

Southampton wcale nie zamierza się bronić. Spokojnie wymienia podania w środku boiska.

4
2
3
1
3
75'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse. 2:2! Czy to wyścig po najładniejszego gola w kolejce?! Fantastyczne uderzenie z rzutu wolnego z 25 metrów i piłka ląduje pod poprzeczką!

15
11
8
9
14
72'

Southampton od dłuższego czasu nie jest w stanie zagrozić bramce Man Utd.

3
3
68'

Coraz lepiej radzą sobie gospodarze. Widać luz w ich grze.

5
1
65'

Bomba Dalota z 35 metrów, ale Gunn nie musiał interweniować.

2
1
1
62'

Teraz Bednarek dobrze ustawiony i wybił piłkę na 16. metrze.

4
2
59'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Andreas Pereira. 2:1 dla MU! Lukaku minął Bednarka i płaskim strzałem pokonał bramkarza. Wydaje się, że Belg był na minimalnym spalonym.

24
12
4
4
4
57'

Znów groźnie, bo piłka po dośrodkowaniu z kornera przeleciała przez całe pole karne Man Utd.

3
3
55'

Święci w ataku. Nathan Redmond wpadł w pole karne, ale kąt był ostry i de Gea nie dał się pokonać.

3
1
2
1
53'

Gol! Strzelił Andreas Pereira. 1:1! Jeszcze ładniejszy gol niż Valery'ego! Pereira z 25 metrów zakręcił piłkę w same okienko.

20
11
3
4
3
53'

Dalot świetnie wprowadził się do gry. Ładne dośrodkowanie na szósty metr, gdzie niecelny strzał głową oddał Marcus Rashford.

3
1
1
1
51'

Man Utd. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Diogo Dalot. Chilijczyk nie da rady już grać. Ucierpiał w przebitce z Janem Bednarkiem.

51'

Przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne ma Sanchez.

5
2
2
1
48'

Austin staranował Younga i sędzia odgwizdał faul na piątym metrze.

3
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45+1'

Kibice Man Utd coraz bardziej zniecierpliwieni grą swoich pupili.

4
5
3
45'

Trzy minuty doliczone.

2
1
45'

Pierre-Emile Hoejbjerg oddał celny strzał z 25 metrów. Wprost w bramkarza.

1
1
42'

Znów kontrowersja, ponieważ Young wydaje się, że faulował Bertranda we własnym polu karnym.

4
3
2
1
40'

Szansa dla Man Utd, gdy po uderzeniu Smallinga piłka przeleciała obok słupka.

3
2
1
1
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Bertrand. Odłożona kara za faul na Lukaku.

Southampton FC
4
2
1
1
2
36'

Man Utd znów zaczyna przeważać. Southampton cofnięte coraz głębiej.

3
2
1
1
4
33'

Lukaku i Rasfhord nie byli w stanie skierować piłki do siatki Southampton. To była dobra okazja przed Man Utd.

4
4
1
1
2
31'

Jan Bednarek nie patyczkował się i po prostu wykopał piłkę przed siebie.

6
3
1
1
1
28'

Kolejna akcja i znów w ataku Southampton. Czerwone Diabły z każdą minutą grają coraz gorzej.

4
3
2
2
2
26'

Gol! Strzelił Yan Valery. 1:0 dla Southampton! CO ZA BRAMKA!!! Valery huknął z 25 metrów niemal pod poprzeczkę!

18
15
7
7
8
24'

Korner dla Southampton. W polu karnym gospodarzy był m.in. Jan Bednarek, ale goście nie oddali strzału.

1
1
1
1
20'

Ostatnie minuty toczone głównie w środkowej strefie boiska.

1
1
1
17'

Kontra Man Utd i Rashford wyszedł sam na sam z bramkarzem. Okazało się, że był jednak na spalonym.

3
2
1
2
1
15'

Błąd sędziego, który nie podyktował "jedenastki" dla Southampton. Smalling faulował Bertranda. VAR potrzebny od zaraz.

2
3
1
2
3
14'

Man Utd przeważa, ale nie ma już takiego szturmu jak w pierwszych minutach.

2
3
1
11'

Pierwsza odpowiedź Southampton. Jannik Vestergaard doszedł do strzału głową z sześciu metrów, ale uderzył niecelnie. To mogła być nawet bramka.

2
2
1
10'

Na szczęście pomocnik Man Utd podniósł się i już wrócił do gry.

3
1
8'

Scott McTominay zderzył się w powietrzu z Lindelofem. Piłkarz Man Utd nie podnosi się z murawy.

2
1
1
1
5'

Ale kotłuje się w polu karnym Świętych! Romelu Lukaku oddał kolejny strzał i Gunn z trudem go sparował.