Gerard Deulofeu z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył w mur.

1
90'

Man City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Phil Foden.

88'

Rezerwowi Sane i Jesus chcieliby także wpisać się na listę strzelców, więc Man City wciąż atakuje.

2
1
85'

Jesus miał świetną okazję, minął już Fostera, lecz obrońca zdołał go zablokować.

1
1
82'

Watford. Schodzi: Miguel Britos. Wchodzi: Craig Cathcart.

80'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

79'

Bernardo Silva miał przed sobą tylko bramkarza, chciał podcinką pokonać go, ale trafił wprost w niego.

78'

Niezbyt groźny strzał Aguero z ostrego kąta. Piłka w rękach bramkarza.

76'

Watford miał rzut wolny w okolicach pola karnego rywali, ale dośrodkowanie zostało wybite.

2
73'

70 procent posiadania piłki ma Manchester City.

2
70'

W ataku Man City, Watford nadal się broni.

2
66'

Gol! Strzelił Gerard Deulofeu. Asystował mu Troy Deeney. Ile to sekund temu weszli na boisko?! 10? 15? Długie podanie, Deeney wygrywa pojedynek główkowy z Kompany'm, a Deulofeu tylko dołożył nogę.

13
6
3
2
3
66'

Watford. Schodzi: Kiko Femenia. Wchodzi: Gerard Deulofeu.

66'

Watford. Schodzi: Isaac Success. Wchodzi: Troy Deeney.

64'

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Leroy Sane. Guardiola dał odpocząć Sterlingowi.

62'

Szerszenie to najchętniej zeszłyby już z boiska.

1
59'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu David Silva. 3:0! Znów on! Podanie do Anglika, który wpadł w pole karne i nie szukał już odegrania. Z siedmiu metrów pokonał Fostera. Wydaje się, że jest już po meczu.

18
9
1
3
1
57'

Obraz gry nie zmienia się - Man City nadal atakuje.

2
1
53'

Sterling znów był przed szansą, ale sędzia odgwizdał spalonego, którego tym razem nie było.

2
1
2
2
6
50'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Riyad Mahrez. 2:0! Teraz nie ma już kontrowersji. Płaskie zagranie przed bramkę i Sterling dołożył tylko nogę.

16
9
5
3
5
46'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. 1:0 dla Man City! Dziwaczna sytuacja, ale od początku: Ilkay Gundogan podał do Aguero, który nie był na spalonym. Argentyńczyk zgrał piłkę klatką piersiową do Sterlinga (tutaj był spalony). Pierwszy dopadł do niej jednak Daryl Janmaat, lecz nabił nią Sterlinga. Następnie piłka wpadła do siatki. Początkowo sędzia asystent pokazał spalonego, ale po rozmowie z arbitrem głównym zdecydowano się uznać bramkę dla The Citizens.

Manchester City
18
8
8
4
6
46'

Początek drugiej połowy.

3
3
1
1
45+1'

Strzał Aguero z lewej strony pola karnego, ale Foster wybił piłkę na korner.

1
1
1
2
45'

Minuta doliczona.

3
2
1
1
1
44'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Aguero i piłka w rękach Fostera.

2
2
2
3
3
41'

Gospodarzom należał się rzut rożny, ale sędzia pokazywał, że nie zauważył, kiedy piłka dotknęła nogi piłkarza Watfordu.

2
1
1
2
2
38'

Man City też nie gra dzisiaj olśniewająco. Miało zaledwie jedną okazje, którą zmarnował Aguero.

3
3
3
2
4
36'

Watford FC w końcu był w polu karnym, ale przez zaledwie sekundę, ponieważ stracił piłkę.

2
1
2
31'

Sterling ruszył sam na sam z bramkarzem, ale został dogoniony przez rywala i ten odebrał mu piłkę w polu karnym.

1
1
1
1
1
29'

To mógł być gol! Sergio Aguero z kilku metrów uderzył tuż obok słupka.

3
1
1
2
27'

Sterling miał więcej miejsca przed polem karnym rywala, ale kiepsko dryblował i stracił piłkę.

1
25'

Praktycznie piłka nie trafia na połowę Man City, a tym bardziej pod pole karne The Citizens.

1
1
1
22'

Aguero nie dał rady wykończyć dośrodkowania Ołeksandra Zinczenko. Argentyńczyk nie sięgnął piłki.

1
1
2
20'

Nieporozumienie pomiędzy Aguero a Sterlingiem. Brakuje dokładności gospodarzom.

1
3
1
18'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Cleverley. Faulowany Walker.

1
17'

Foster bez problemu sparował strzał Davida Silvy z ostrego kąta.

14'

Nic się nie zmienia. Man City atakuje, ale na razie bez okazji strzeleckiej.

2
1
12'

Korner dla Man City, jednak po dośrodkowaniu piłka została wybita.

8'

Złe wyjście Bena Fostera, ale David Silva... ręką uderzył obok słupka.

2
6'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker. Drugi faul Anglika i tym razem sędzia nie zawahał się.