Chelsea FC
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ruben Loftus-Cheek. Asystował mu Willian.

Chelsea FC wygrywa 2:1! Dokładnie z prawej strony pola karnego dośrodkował Willian, a Neila Etheridge'a uderzeniem piłki głową pokonał Ruben Loftus-Cheek.

16
7
4
6
8
90'
ZMIANA

Cardiff. Schodzi: Josh Murphy. Wchodzi: Nathaniel Mendez-Laing.

Sędzia doliczył 7 minut.

87'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Ruediger.

86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aron Gunnarsson.

1
1
1
1
2
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cesar Azpilicueta. Asystował mu Marcos Alonso.

Chelsea FC doprowadziła do remisu, ale Cesar Azpilicueta był na ewidentnym spalonym. Willian wykonywał rzut rożny i dośrodkował piłkę na głowę Marcosa Alonso, który przedłużył dośrodkowanie do Azpilicuety. Ten trafił do siatki z głową. Sędzia bramkę uznał, chociaż była pozycja spalona.

10
6
9
10
11
83'

Piłkarze z Cardiff grają bardzo czujnie i agresywnie w obronie, z czym nie mogą sobie poradzić goście.

2
3
1
2
80'
ZMIANA

Cardiff. Schodzi: Harry Arter. Wchodzi: Joe Ralls.

79'

The Blues przejęli piłkę i ruszyli z kolejną akcją ofensywną.

2
1
1
1
77'
ZMIANA
74'

Cardiff walczy, że wszystkich sił, żeby utrzymać prowadzenie i w końcu wygrać z Chelsea (wcześniej 4 porażki).

3
3
1
72'

Neil Etheridge wyszedł do dośrodkowania i bez problemów chwycił futbolówkę.

1
1
1
69'

Ruben Loftus-Cheek znalazł się na pozycji spalonej.

2
2
2
1
67'

Piłkarze Cardiff City wciąż nie pozwalają Chelsea FC na zbyt wiele i walczą ambitnie o każdą piłkę.

2
2
1
1
1
64'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Ruben Loftus-Cheek.

63'

Londyńcycy wybili piłkę z własnego pola karnego po rzucie rożnym wykonywanym przez Cardiff.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta, który faulował przeciwnika.

komentarz
61'

Kolejna strata Chelsea FC po nieporozumieniu pod polem karnym zespołu z Cardiff.

2
2
1
59'

Czas ucieka, a podopieczni Maurizio Sarriego nie mają zupełnie pomysłu na rozmontowanie defensywy gospodarzy.

2
2
56'

Fatalnie rozegrany rzut wolny przez gości. Jak nie idzie, to nie idzie.

1
1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Harry Arter.

1
53'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Eden Hazard.

52'

Chelsea nie może się otrząsnąć po straconej bramce i od pewnego czasu musi się bronić. Do wejścia na boisko przygotowuje się Eden Hazard.

1
49'

Ekipa Cardiff złapała wiatr w żagle po strzelonym golu i szuka swojego drugiego trafienia podczas tego starcia.

1
1
1
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Camarasa. Asystował mu Harry Arter.

Cardiff City na prowadzeniu 1:0! Ależ otwarcie drugiej połowy dla gospodarzy. Harry Arter dośrodkował sprzed pola karnego, a Victor Camarasa uderzył z pierwszej piłki i pokonał Kepę Arrizabalagę.

8
10
2
3
4
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Cardiff City - Chelsea FC.

1
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

1
43'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie potyczki. W ataku znajduje się Cardiff City.

40'

The Blues wykonywali rzut rożny, a minimalnie niecelnie uderzył Marcos Alonso.

38'

Willian uderzył z rzutu wolnego mniej więcej z 25 metrów obok bramki przeciwnika.

37'

Antonio Ruediger zagrał skutecznie w obronie i rozbił atak Cardiff City.

34'

Cardiff City wznowi grę od rzutu wolnego na własnej połowie.

32'

Celnym strzałem z linii pola karnego popisał się Lee Peltier, ale piłkę pewnie złapał Kepa Arrizabalaga.

30'

Chelsea FC gra bardzo statycznie, przewidywalnie, przez co nie może przedrzeć się przez zasieki obronne gospodarzy.

1
28'

Strzały (celne):

Cardiff City - 1 (0)

Chelsea FC - 3 (0)

1
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jorginho.

Chelsea FC
1
1
24'

Na boisku sporo walki, lecz brak składnych akcji, przez co wieje nudą.

1
22'

Miejscowi piłkarze próbowali wyjść z kontratakiem prawym skrzydłem, ale bezskutecznie.

20'

Chelsea FC cały czas w ofensywie od kilku minut, ale na razie nie jest w stanie zagrozić bramce Cardiff.

17'

Przyjezdni nie forsują tempa i wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

1
14'

Kepa Arrizabalaga złapał piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła i wyrzutem rozpoczął atak Chelsea.

12'

Pedro Rodriguez strzelał z około 18 metrów, lecz uderzył nad poprzeczką bramki Cardiff City.

11'

Posiadanie piłki:

Cardiff City - 38 proc.

Chelsea FC - 62 proc.

1
1
8'

Neil Etheridge opanował bezpańską piłkę i dalekim wykopem wprowadził ją do gry.

6'

Futbolówkę przejęli londyńczycy, którzy budują atak pozycyjny.

4'

Uderzał Ross Barkley, ale został zablokowany przez rywala.

3'

Spokojny początek konfrontacji w Cardiff. Przy piłce znajdują się gospodarze.

1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.