Cardiff City
46' Victor Camarasa 54' Harry Arter 86' Aron Gunnarsson
Chelsea FC
26' Jorginho 61' Cesar Azpilicueta 84' Cesar Azpilicueta 87' Antonio Ruediger 90+1' Ruben Loftus-Cheek
1:2

Koniec meczu. Chelsea FC, przy pomocy sędziego, wymęczyła wygraną z Cardiff City (2:1).

Gol! Strzelił Ruben Loftus-Cheek. Asystował mu Willian.

Chelsea FC wygrywa 2:1! Dokładnie z prawej strony pola karnego dośrodkował Willian, a Neila Etheridge'a uderzeniem piłki głową pokonał Ruben Loftus-Cheek.

Cardiff. Schodzi: Josh Murphy. Wchodzi: Nathaniel Mendez-Laing.

Sędzia doliczył 7 minut.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Ruediger.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aron Gunnarsson.

Gol! Strzelił Cesar Azpilicueta. Asystował mu Marcos Alonso.

Chelsea FC doprowadziła do remisu, ale Cesar Azpilicueta był na ewidentnym spalonym. Willian wykonywał rzut rożny i dośrodkował piłkę na głowę Marcosa Alonso, który przedłużył dośrodkowanie do Azpilicuety. Ten trafił do siatki z głową. Sędzia bramkę uznał, chociaż była pozycja spalona.

Piłkarze z Cardiff grają bardzo czujnie i agresywnie w obronie, z czym nie mogą sobie poradzić goście.

Cardiff. Schodzi: Harry Arter. Wchodzi: Joe Ralls.

The Blues przejęli piłkę i ruszyli z kolejną akcją ofensywną.

Chelsea. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Olivier Giroud.

Cardiff walczy, że wszystkich sił, żeby utrzymać prowadzenie i w końcu wygrać z Chelsea (wcześniej 4 porażki).

Neil Etheridge wyszedł do dośrodkowania i bez problemów chwycił futbolówkę.

Ruben Loftus-Cheek znalazł się na pozycji spalonej.

Piłkarze Cardiff City wciąż nie pozwalają Chelsea FC na zbyt wiele i walczą ambitnie o każdą piłkę.

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Ruben Loftus-Cheek.

Londyńcycy wybili piłkę z własnego pola karnego po rzucie rożnym wykonywanym przez Cardiff.

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta, który faulował przeciwnika.

Kolejna strata Chelsea FC po nieporozumieniu pod polem karnym zespołu z Cardiff.

Czas ucieka, a podopieczni Maurizio Sarriego nie mają zupełnie pomysłu na rozmontowanie defensywy gospodarzy.

Fatalnie rozegrany rzut wolny przez gości. Jak nie idzie, to nie idzie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Harry Arter.

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Eden Hazard.

Chelsea nie może się otrząsnąć po straconej bramce i od pewnego czasu musi się bronić. Do wejścia na boisko przygotowuje się Eden Hazard.

Ekipa Cardiff złapała wiatr w żagle po strzelonym golu i szuka swojego drugiego trafienia podczas tego starcia.

Gol! Strzelił Victor Camarasa. Asystował mu Harry Arter.

Cardiff City na prowadzeniu 1:0! Ależ otwarcie drugiej połowy dla gospodarzy. Harry Arter dośrodkował sprzed pola karnego, a Victor Camarasa uderzył z pierwszej piłki i pokonał Kepę Arrizabalagę.

Początek drugiej odsłony spotkania Cardiff City - Chelsea FC.

Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy meczu Cardiff City - Chelsea FC.

Sędzia doliczył 1 minutę.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie potyczki. W ataku znajduje się Cardiff City.

The Blues wykonywali rzut rożny, a minimalnie niecelnie uderzył Marcos Alonso.

Willian uderzył z rzutu wolnego mniej więcej z 25 metrów obok bramki przeciwnika.

Antonio Ruediger zagrał skutecznie w obronie i rozbił atak Cardiff City.

Cardiff City wznowi grę od rzutu wolnego na własnej połowie.

Celnym strzałem z linii pola karnego popisał się Lee Peltier, ale piłkę pewnie złapał Kepa Arrizabalaga.

Chelsea FC gra bardzo statycznie, przewidywalnie, przez co nie może przedrzeć się przez zasieki obronne gospodarzy.

Strzały (celne):

Cardiff City - 1 (0)

Chelsea FC - 3 (0)

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jorginho.

Na boisku sporo walki, lecz brak składnych akcji, przez co wieje nudą.

Miejscowi piłkarze próbowali wyjść z kontratakiem prawym skrzydłem, ale bezskutecznie.

Chelsea FC cały czas w ofensywie od kilku minut, ale na razie nie jest w stanie zagrozić bramce Cardiff.

Przyjezdni nie forsują tempa i wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

Kepa Arrizabalaga złapał piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła i wyrzutem rozpoczął atak Chelsea.

Pedro Rodriguez strzelał z około 18 metrów, lecz uderzył nad poprzeczką bramki Cardiff City.

Posiadanie piłki:

Cardiff City - 38 proc.

Chelsea FC - 62 proc.

Neil Etheridge opanował bezpańską piłkę i dalekim wykopem wprowadził ją do gry.

Futbolówkę przejęli londyńczycy, którzy budują atak pozycyjny.

Uderzał Ross Barkley, ale został zablokowany przez rywala.

Spokojny początek konfrontacji w Cardiff. Przy piłce znajdują się gospodarze.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu Cardiff City - Chelsea FC!

Skład Chelsea FC:

Skład Cardiff City:

Starcie poprowadzi sędzia Craig Pawson.

Czy Chelsea FC pokona Cardiff City?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 32. kolejki Premier League Cardiff City - Chelsea FC. Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 15:05.