Już posklejani zawodnicy, wracamy do meczu. Jeszcze ok. 60 sekund.

1
3
3
90+4'

Zderzyli się głowami gracze Liverpoolu i Totenhamu. Rozbite głowy, przerwa w grze.

6
5
3
13
5
90+3'

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Dejan Lovren.

9
7
2
2
3
90+2'

Tottenham rzucił się do ataku, w końcu Alisson złapał piłkę i celebruje jej wybicie.

6
4
2
3
4
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

6
2
1
1
2
90'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Toby Alderweireld. Główkował z pięciu metrów Salah, piłkę odbił Lloris, ale futbolówka następnie trafiła w Alderweirelda i wtoczyła do bramki! Nieprawdopodobne! 2:1 po bramce samobójczej!

Tottenham Hotspur
47
37
14
18
24
88'

Techniczny strzał z okolic linii pola karnego oddał Dele Alli. Piłka poszybowała tuż ponad bramką Liverpoolu.

5
4
1
4
4
85'

Kontra 2 na 1, Sissoko zamiast podawać wpadł w pole karne i przestrzelił! Powinno być 1:2!

3
11
1
5
5
84'

Tottenham w końcu oddalił grę od własnej bramki, jednak Liverpool uparcie stara się wracać w pole karne Kogutów.

2
2
82'

Tottenham. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Ben Davies.

81'

Origi uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru i obok słupka wyszła na rzut rożny. Liverpool w ataku!

3
4
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Moura.

3
4
1
3
79'

Po dośrodkowaniu z rogu, Virgil van Dijk zgrał piłkę, a Firmino z bliska nie był w stanie wbił futbolówki do siatki!

2
2
3
3
77'

Liverpool. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Fabinho.

1
1
1
77'
76'

Dośrodkował, a właściwie uderzył z boku pola karnego Trent Alexander-Arnold, Lloris końcami palców na rzut rożny.

1
73'

Salah, uderzał głową, bardzo daleko od bramki. Obydwa zespoły w końcówce zamierzają walczyć o wygraną.

5
2
1
72'

W szoku są kibice gospodarzy. Wydawało się, że Liverpool nie pozwoli rywalom na doprowadzenie do remisu.

5
4
1
70'

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Christian Eriksen. Mamy remis! Goście szybko rozegrali rzut wolny. Podanie do Trippiera, ten w pole karne. Eriksen chciał uderzać, ale skiksował. Futbolówka trafiła pod nogi Moury, który z kilku metrów trafił do bramki na 1:1!

18
14
6
10
16
69'
69'

Sprzed pola karnego uderzył Salah, piłka poszybowała ponad bramką.

4
3
2
1
2
68'

Piłkę w polu karnym otrzymał Virgil van Dijk, sprytniejszy obrońca, który nie pozwolił Holendrowi na oddanie strzału.

1
1
2
65'

Goście zbyt wolno rozgrywają akcje i nie są w stanie zaskoczyć defensywy Liverpoolu.

3
2
1
62'

Tottenham w ataku. Koguty szukają wyrównującego gola.

7
3
1
3
59'

Kontra Liverpoolu. Salah zamiast podawać uderzał, trafił w rywala. Po chwili kolejny strzał, piłka ponownie trafiła w obrońcę.

4
3
1
3
2
58'

Z prawej strony chciał dośrodkowal Kieran Trippier. - Ło matko - krzyknął z ławki szkoleniowiec gości. Piłka poszybowała daleko od celu.

3
1
1
1
2
56'

Kane uderzył z pola karnego, Alisson odbił piłkę. Eirkssen dobijał, uderzenie zostało zablokowane! Mogło być 1:1.

5
4
1
1
54'

James Milner dośrodkował z prawej strony, głową ponad bramką uderzył Roberto Firmino.