Liverpool FC
16' Roberto Firmino 90' Toby Alderweireld
Tottenham Hotspur
70' Lucas Moura 80' Lucas Moura
2:1

Koniec. Liverpool wygrał, jest liderem, ale Manchester City ma jedno spotkanie zaległe.

Już posklejani zawodnicy, wracamy do meczu. Jeszcze ok. 60 sekund.

Zderzyli się głowami gracze Liverpoolu i Totenhamu. Rozbite głowy, przerwa w grze.

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Dejan Lovren.

Tottenham rzucił się do ataku, w końcu Alisson złapał piłkę i celebruje jej wybicie.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Gol samobójczy! Toby Alderweireld. Główkował z pięciu metrów Salah, piłkę odbił Lloris, ale futbolówka następnie trafiła w Alderweirelda i wtoczyła do bramki! Nieprawdopodobne! 2:1 po bramce samobójczej!

Techniczny strzał z okolic linii pola karnego oddał Dele Alli. Piłka poszybowała tuż ponad bramką Liverpoolu.

Kontra 2 na 1, Sissoko zamiast podawać wpadł w pole karne i przestrzelił! Powinno być 1:2!

Tottenham w końcu oddalił grę od własnej bramki, jednak Liverpool uparcie stara się wracać w pole karne Kogutów.

Tottenham. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Ben Davies.

Origi uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru i obok słupka wyszła na rzut rożny. Liverpool w ataku!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Moura.

Po dośrodkowaniu z rogu, Virgil van Dijk zgrał piłkę, a Firmino z bliska nie był w stanie wbił futbolówki do siatki!

Liverpool. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Fabinho.

Liverpool. Schodzi: Jordan Henderson. Wchodzi: Divock Origi.

Dośrodkował, a właściwie uderzył z boku pola karnego Trent Alexander-Arnold, Lloris końcami palców na rzut rożny.

Salah, uderzał głową, bardzo daleko od bramki. Obydwa zespoły w końcówce zamierzają walczyć o wygraną.

W szoku są kibice gospodarzy. Wydawało się, że Liverpool nie pozwoli rywalom na doprowadzenie do remisu.

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Christian Eriksen. Mamy remis! Goście szybko rozegrali rzut wolny. Podanie do Trippiera, ten w pole karne. Eriksen chciał uderzać, ale skiksował. Futbolówka trafiła pod nogi Moury, który z kilku metrów trafił do bramki na 1:1!

Sprzed pola karnego uderzył Salah, piłka poszybowała ponad bramką.

Piłkę w polu karnym otrzymał Virgil van Dijk, sprytniejszy obrońca, który nie pozwolił Holendrowi na oddanie strzału.

Goście zbyt wolno rozgrywają akcje i nie są w stanie zaskoczyć defensywy Liverpoolu.

Tottenham w ataku. Koguty szukają wyrównującego gola.

Kontra Liverpoolu. Salah zamiast podawać uderzał, trafił w rywala. Po chwili kolejny strzał, piłka ponownie trafiła w obrońcę.

Z prawej strony chciał dośrodkowal Kieran Trippier. - Ło matko - krzyknął z ławki szkoleniowiec gości. Piłka poszybowała daleko od celu.

Kane uderzył z pola karnego, Alisson odbił piłkę. Eirkssen dobijał, uderzenie zostało zablokowane! Mogło być 1:1.

James Milner dośrodkował z prawej strony, głową ponad bramką uderzył Roberto Firmino.

Tottenham rozgrywa piłkę na własnej połowie, Liverpool wysoko atakuje rywala.

Do dośrodkowania doszedł Virgil van Dijk, głową uderzył ponad bramką Kogutów.

Liverpool pod bramką Tottenhamu, gospodarze wywalczyli rzut rożny.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Liverpool prowadzi, Tottenham jednak nie zamierza kończyć meczu bez punktów.

Sędzia doliczył minutę.

Liverpool skupia się na defensywie, goście przed przerwą szukają wyrównującej bramki.

Koguty jednak zaatakowały. Strzelał z woleja Moura, niecelnie.

Powoli zbliżamy się do przerwy. Liverpool na połowie Tottenhamu, nie chce pozwolić, aby rywale zbliżyli się pod bramkę.

Mane po raz kolejny uderzał technicznie z ok. 17 metrów. Minimalnie niecelnie!

Z prawej strony dośrodkował Lucas Moura, jednak za mocno. Piłka opuściła boisko.

Z rogu dogrywał Trent Alexander-Arnold, piłka spadła na bramkę.

Z dystansu uderzył Dele Alli, metr ponad bramką.

Dwa dośrodkowania w pole karne Liverpoolu. Nikt jednak nie zamknął dogrania.

Gra przeniosła się do środka pola. Liverpool już tak łatwo nie przedostaje się pod bramkę gości.

Nieporozumienie Alissona i Milnera. Bramkarz dostał piłką w głowę. Sporo szczęścia miał Liverpool.

Po objęciu prowadzenia Liverpool nie pozwala gościom na zbyt wiele. Wicelider Premier League szuka kolejnej bramki.

Mane uderzał sprzed pola karnego, ponad bramką. Ładna akcja Liverpoolu.

Mocno sprzed pola karnego uderzył Trent Alexander-Arnold, obok bramki.

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Andrew Robertson. Kapitalnie dośrodkował z lewej strony Robertson, nadbiegający Firmino głową z siedmiu metrów uderzył nie do obrony. 1:0!

Piłkarze zaczęli szybciej przemieszczać się po boisku. Wciąż jednak bez okazji bramkowych.

Akcję Tottenhamu niepotrzebnie uderzeniem sprzed pola karnego zakończył Moussa Sissoko.

Pierwsza akcja Tottenhamu. Goście wywalczyli rzut rożny, po którym Lucas Moura uderzył słabo i niecelnie.

Pierwszy strzał gospodarzy, uderzał Salah. Daleko od celu.

Problemy z oczami ma Rose, wszystko zaczęło się po odbiciu piłki.