Everton. Schodzi: Richarlison. Wchodzi: Theo Walcott.

1
84'

Everton. Schodzi: Gylfi Sigurdsson. Wchodzi: Tom Davies.

83'

POPRZECZKA uratowała Fabiańskiego po strzale Richarlisona! Dobitkę Sigurdssona złapał już Fabiański.

2
1
1
82'

Aż zęby bolą, jak patrzy się na ofensywną grę West Ham United.

1
1
1
79'

Smutna statystyka dla fanów Młotów: ani jednego strzału nie oddali gospodarze w drugiej połowie.

1
1
1
78'

Zryw Antonio lewą flanką, ale szybko stracił piłkę. I tak od początku meczu wygląda gra WHU.

1
75'

Znów szarżował Dominic Calvert-Lewin, ale naciskany oddał niecelny strzał z 13 metrów.

1
72'

Zaskakujący strzał Dominica Calverta-Lewina z 8 metrów, ale obok słupka.

1
70'

WHU cały czas nie ma pomysłu, jak rozmontować defensywę Evertonu. Kibice są mocno zniecierpliwieni.

1
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Declan Rice. Faul w środku boiska.

1
63'

Arnautović od początku drugiej połowy jest ustawiony na lewym skrzydle, ale i tutaj niewiele daje drużynie.

1
59'

Teraz kilka dobrych minut w wykonaniu WHU, Everton zepchnięty do defensywy.

3
2
56'

Everton nadal stawia trudne warunki WHU. Gospodarze bardzo rzadko znajdują się w okolicach pola karnego rywali.

1
53'

WHU ma problemy nawet z dobrym wykonaniem rzutu wolnego. Przed chwilą dośrodkowanie Lanziniego z rzutu wolnego trafiło w obrońcę w murze.

2
1
49'

Rzut wolny dla WHU, jednak po dośrodkowaniu nie było strzału.

2
1
46'
46'
46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Minuta doliczona.

1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Richarlison.

40'

Richarlison mocno wstrzelił w piłkę w pole karne, ale Fabiański nogą wybił ją.

1
36'

Nerwowo grają gospodarze, sporo niedokładności przy podaniach.

1
33'

Gol! Strzelił Bernard. Asystował mu Seamus Coleman. 2:0! Pierwszy gol Brazylijczyka w Premier League. Płaskie dogranie Colemana i Bernard tylko dołożył nogę na piątym metrze. Fabiański bez szans.

3
3
1
3
5
32'

Młoty walczą, ale gra "nie klei" im się. Mało ataków gospodarzy.

1
28'

Kolejna kontra Evertonu, jednak Ogbonna przeciął dośrodkowanie Bernarda.

1
25'

Dominic Calvert-Lewin dobrze minął Diopa, ale strzał z 15 metrów był mocno niecelny.

1
23'

W ostatnich minutach mecz się wyrównał.

1
1
19'

Manuel Lanzini otrzymał idealne podanie na 16. metr, lecz zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i piłka została mu odebrana.

1
16'

Everton nadal naciska. Dośrodkowanie Bernarda przeleciało przez całe pole karne WHU.

1
13'

Odważna i zdecydowana interwencja Fabiańskiego na piątym metrze.

2
12'

Znów Fabiański! Digne "nawinął" piłkarza WHU, ale jego strzał sparował polski bramkarz.

2
12'

Świetnie FABIAŃSKI! Dominic Calvert-Lewin wpadł w pole karne i chociaż kąt był ostry, zdecydował się na strzał, który sparował Polak. Po chwili obronił dobitkę Gylfiego Sigurdssona.

2
1
1
10'

Kolejny korner dla Evertonu. Tym razem gospodarze poradzili sobie z tym dośrodkowaniem.

1
8'

Próba kontry West Ham, ale akcja zatrzymała się w środku boiska.

1
1
5'

Gol! Strzelił Kurt Zouma. Asystował mu Gylfi Sigurdsson. 1:0 dla Evertonu! Dośrodkowanie z kornera, Zouma z siedmiu metrów uderzył piłkę tak, że ta odbiła się od murawy i poleciała w same "okienko". Aaron Cresswell, który stał na linii bramkowej, nie zdołał jej sięgnąć. Fabiański nawet nie podjął interwencji.