Premier League: 33. kolejka
05 kwi 2019 21:00
90+3'

Końcowe sekundy meczu. Tutaj już nic się nie wydarzy. Liverpool kontroluje spotkanie.

5
2
1
2
2
90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordan Henderson.

1
4
3
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrew Robertson.

2
2
1
3
7
88'

Liverpool. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: Dejan Lovren.

3
1
1
1
86'

Gol! Strzelił Jordan Henderson. Asystował mu Roberto Firmino. Już wszystko wiemy! Cztery podania wystarczyły, aby zdobyć gola. Po dalekim dograniu Firmino uciekł Bednarkowi, podał do Hendersona, który z kilku metrów trafił na 1:3!

38
23
7
9
10
85'

Teraz to Liverpool może kraść sekundy, Święci nie potrafią przedostać się pod pole karne gości.

5
5
2
3
2
83'
81'

Żółtą kartkę za zdjęcie koszulki otrzymał Mohamed Salah.

Liverpool FC
7
7
3
3
3
80'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Zabójcza kontra Liverpoolu! Po rzucie rożnym dla Świętych goście przejjęli piłkę. Salah przebiegł z futbolówką przez pół boiska, strzału z 16 metrów bramkarz nie był w stanie obronić! 1:2!

46
27
8
11
18
79'

Jedna z nielicznych akcji Southampton. Gospodarze wywalczyli rzut rożny i kolejne cenne sekundy.

4
1
2
2
76'

Liverpool stara się zamknąć rywala pod jego polem karnym. Szukają goście zwycięskiego trafienia.

6
2
1
2
2
73'

Gospodarzom udało się uspokoić zapędy rywala i przenieść grę na połowę Liverpoolu.

1
70'

Chwila wytchnienia dla miejscowych. Na spalonym Roberto Firmino, sędzia jednak pomylił się.

2
2
1
5
70'

Liverpool wrzucił wyższe przełożenie i dąży do zdobycia zwycięskiej bramki. Trudne chwile przed Świętymi.

6
3
1
67'

I znowu Bednarek! Polak po dograniu z rogu uprzedził rywala i będzie kolejny rzut rożny dla Liverpoolu.

13
1
1
1
1
65'

Tym razem Bednarek uprzedził Mane i głową odegrał piłkę do bramkarza. Zaczynają naciskać goście.

10
1
2
2
63'

Mane lewą stroną uciekł Bednarkowi, ale dogrania nie wykorzystali partnerzy.

2
3
62'

Southampton. Schodzi: Shane Long. Wchodzi: Joshua Sims.

60'

Sprzed pola karnego udrzał Roberto Firmino, wprost w ręce bramkarza.

1
1
2
57'

Keita padł w polu karnym. Sędzia uznał, że faulu nie był. Dość duża kontrowersja!