6
2
1
86'

Coraz mniej czasu ma Chelsea. Problem w tym, że goście już nie wierzą w możliwość odrobienia strat.

6
5
1
1
83'

Liverpool uspokoił grę. Gospodarze pod bramką Chelsea.

9
5
4
80'

Hazard z piłką w polu karnym, Trent Alexander-Arnold uprzedził Barkley'a i wybił piłkę na rzut rożny.

4
2
1
1
77'
ZMIANA
75'
ZMIANA
74'

Szybkie wyjście Liverpoolu, zabrakło jednak uderzenia na bramkę gości.

3
2
2
2
1
72'

Strzelał Trent Alexander-Arnold, piłka w rękach Kepy. Szukał Liverpool trzeciego gola.

5
4
1
2
2
69'

Wciąż dobre tempo meczu, żadna z drużyn nie potrafi na dłużej przedostać się pod bramkę rywala.

4
2
1
1
komentarz

1
66'
ZMIANA
65'

Odgryza się Liverpool. Z pola karnego wprost w bramkarza uderzył Salah.

4
3
1
2
4
63'

Chelsea ruszyła do ataku. Liverpool odpiera ataki gości.

2
60'

Z kilku metrów uderzał Hazard. Belg nie trafił dobrze w piłkę i Alisson zdołał obronić.

6
5
2
2
1
59'

Hazard sam na sam z bramkarzem, strzał obok Alissona. Pilka trafiła w słupek i wróciła na boisko!

7
7
6
5
3
58'

Uderzał Roberto Firmino, piłka minęła bramkę gości. Chelsea nie potrafi się podnieśc.

8
6
2
4
2
56'
ZMIANA
55'

Kolejna akcja Liverpoolu, dogranie w pole karne, ale Mane do piłki nie doszedł.

6
2
3
4
3
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Virgil van Dijk. Cóż za strzał Salaha! Dogranie z okolic środka pola va Dijka do Salaha, ten z okolicy linii bocznej ruszył do środka pola i uderzył z ok. 20 metrów. Fantastyczny strzał! Kepa nie był w stanie odbić piłki. 2:0!

81
53
20
8
20
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Jordan Henderson. Liverpool ma to, do czego dążył! Henderson przejął piłkę w polu karnym, dograł z linii bocznej pola bramkowego, a głową do siatki z bliska trafił Mane! 1:0!

76
55
16
12
16
48'

Od początku drugiej połowy Liverpool pod bramką Chelsea. Strzelał Trent Alexander-Arnold, trafił w obrońcę.