Liverpool FC
51' Sadio Mane 53' Mohamed Salah
Chelsea FC
44' Cesar Azpilicueta
2:0

Koniec. Liverpool wygrał 2:0 i ponownie jest liderem Premier League.

Strzelał głową Kante, Alisson pewnie złapał piłkę.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Xherdan Shaqiri.

Mane wpadł z piłką w pole karne, strzał wybił na rzut rożny Kepa.

Kepa tak zbierał się do wybici piłki, że niemal ją stracił na rzecz Mane.

Coraz mniej czasu ma Chelsea. Problem w tym, że goście już nie wierzą w możliwość odrobienia strat.

Liverpool uspokoił grę. Gospodarze pod bramką Chelsea.

Hazard z piłką w polu karnym, Trent Alexander-Arnold uprzedził Barkley'a i wybił piłkę na rzut rożny.

Liverpool. Schodzi: Jordan Henderson. Wchodzi: James Milner.

Chelsea. Schodzi: Ruben Loftus-Cheek. Wchodzi: Ross Barkley.

Szybkie wyjście Liverpoolu, zabrakło jednak uderzenia na bramkę gości.

Strzelał Trent Alexander-Arnold, piłka w rękach Kepy. Szukał Liverpool trzeciego gola.

Wciąż dobre tempo meczu, żadna z drużyn nie potrafi na dłużej przedostać się pod bramkę rywala.

Odgryza się Liverpool. Z pola karnego wprost w bramkarza uderzył Salah.

Chelsea ruszyła do ataku. Liverpool odpiera ataki gości.

Z kilku metrów uderzał Hazard. Belg nie trafił dobrze w piłkę i Alisson zdołał obronić.

Hazard sam na sam z bramkarzem, strzał obok Alissona. Pilka trafiła w słupek i wróciła na boisko!

Uderzał Roberto Firmino, piłka minęła bramkę gości. Chelsea nie potrafi się podnieśc.

Kolejna akcja Liverpoolu, dogranie w pole karne, ale Mane do piłki nie doszedł.

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Virgil van Dijk. Cóż za strzał Salaha! Dogranie z okolic środka pola va Dijka do Salaha, ten z okolicy linii bocznej ruszył do środka pola i uderzył z ok. 20 metrów. Fantastyczny strzał! Kepa nie był w stanie odbić piłki. 2:0!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Jordan Henderson. Liverpool ma to, do czego dążył! Henderson przejął piłkę w polu karnym, dograł z linii bocznej pola bramkowego, a głową do siatki z bliska trafił Mane! 1:0!

Od początku drugiej połowy Liverpool pod bramką Chelsea. Strzelał Trent Alexander-Arnold, trafił w obrońcę.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Póki co bez goli. Z remisu bardziej cieszą się goście.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cesar Azpilicueta.

Sporo niedokładności w końcowych minutach 1. połowy. Gole przed przerwą już raczej nie padną.

Antonio Ruediger ponownie trzyma się za kolano. Na boisko już raczej nie wróci.

Szybka akcja gospodarzy. Salah z pola karnego dogrywał do Mane, ten jednak przestrzelił.

Gra przeniosła się do środka pola. Kontra Chelsea sprawiła, że Liverpool więcej uwagi poświęca defensywie i spokojniej rozgrywa piłkę.

Chelsea przyczajona, ale była w stanie wyprowadzić kontrę. Z ok. 17 metrów uderzał Willian, pomylił się o kilka metrów.

Coraz wyraźniejsza przewaga Liverpoolu. Chelsea cofa się w okolice pola karnego.

Z okolic linii pola karnego z woleja uderzył Henderson. Trafił w nogę obrońcy i to uratowało Chelsea.

Robertson do Firmino, Brazylijczykowi uciekła jednak piłka.

Problemy ma Antonio Ruediger, zawodnik Chelsea leży na boisku.

Jesteśmy już po drugiej stronie boiska. Z ostrego kąta strzelał Hazard, wprost w Alissona.

Akcja Keity lewą stroną, strzał z "dużego" palca wprost w bramkarza Chelsea.

W ataku Liverpool, Chelsea ma coraz większe problemy. Przed momentem strzał Salaha został zablokowany.

Salah szarżował, w końcu padł w polu karnym. Sędzia uznał, że faulu nie było. Egipcjanin był kopnięty przez Davida Luiza.

Callum Hudson-Odoi dośrodkował z prawej strony, Alisson wypiąstkował piłkę.

Póki co gra toczy się w środku pola. Tam trwa walka o piłkę.

Dośrodkowanie Mane z okolic linii bocznej, uderzał Salah. Kepa pewnie interweniował.

Dogranie do Hazarda, zawodnik Chelsea na półmetrowym spalonym.

Pierwsza wrzutka w pole karne Chelsea, Kepa Arrizabalaga pewnie złapał piłkę.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Michael Oliver.

Trwa korespondencyjny pojedynek pomiędzy Manchesterem City i Liverpoolem. Zespół Pepa Guardioli w niedzielę wygrał z Crystal Palace i objął prowadzenie w tabeli.