2
1
2
89'

Miejsce do oddania uderzenia znalazł sobie Rose. Strzał był jednak bardzo niecelny.

4
3
4
1
3
88'

Kradną cenne sekundy gracze Manchesteru City. Tottenham wysoko atakuje rywala, ten jednak potrafi cało wyjść z opresji.

5
4
1
4
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Wanyama.

2
3
1
1
2
85'

Man City. Schodzi: Phil Foden. Wchodzi: David Silva.

1
1
2
2
1
83'

Manchestr City stara się długo rozgrywać piłkę na połowie Tottenhamu. Goście mają coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu.

4
4
4
3
3
80'

Moura uderzał z ok. 17 metrów, wysoko ponad bramką.

3
2
1
76'

Weszliśmy w ostatni kwadrans meczu. Tottenham na pewno nie pogodził się z porażką i coraz częściej gości pod bramką Edersona.

3
3
2
2
2
73'

Niebezpiecznie w polu karnym City, Ederson po raz kolejny uratował gospodarzy. Z bliska uderzał Lucas Moura.

4
1
1
3
71'

Powinno być 2:0! Z pięciu metrów uderzał Sterling. Jakim cudem Paulo Gazzaniga odbił strzał? Wciąż 1:0.

7
7
3
3
3
69'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Danny Rose.

1
66'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Leroy Sane.

3
2
7
2
1
65'

Efektowny strzał Aguero, piłka jednak poszybowała daleko od celu.

3
1
1
1
1
62'

Po dograniu z rzutu wolnego, głową ponad bramką uderzył Aymeric Laporte.

5
4
5
5
4
61'

Tottenham. Schodzi: Eric Dier. Wchodzi: Victor Wanyama.

2
3
1
1
1
59'

Goście domagali się rzutu karnego sugerując, że ręką zagrał Walker. Wydaje się, że "jedenastka" Tottenhamowi należała się.

5
6
3
5
8
58'

Niewiele zmienia się na w obrazie meczu. Przeważają gracze City, Tottenham daleko od bramki gospodarzy.

2
1
1
3
1
54'

Szukają drugiego trafienia gracze City. Tottenham nie potrafił przedostać się pod bramkę gospodarzy.

3
2
3
4
4
51'

Jan Vertonghen ostro potraktował Aguero, napastnik przez moment zbierał się z murawy.

1
49'

Zamieszanie pod bramką Tottenhamu. Już Aguero powinien trafić, został zablokowany, po chwili strzelał Foden. Nie trafił w bramkę.

1
1
1
1
1
48'

Rajd Bernardo Silvyy, zawodnik City przekładał piłkę, w końcu został zablokowany.

1
1
1
1
1
46'

Już w ataku goście. Atakował Moura, na spalonym Heung-Min Son.

1
2
2
2
2
46'

Wracamy do meczu!

2
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
1
1
44'

Heung-Min Son przeprowadził indywidualną akcję. Nie miał obok siebie partnerów, więc sam starał się pokonać Edersona. Górą jednak bramkarz City!

2
3
1
1
3
42'

Z ok. 17 metrów mocno, ale niecelnie uderzył Walker.

2
1
1
1
1
40'

Dogranie w pole karne do Moury, szybszy Ederson. W końcu akcja Tottenhamu.

2
1
1
1
1
38'

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Fernandinho.

37'

Kevin De Bruyne usiadł na murawie. Belg doznał urazu i za moment zejdzie z boiska.

4
5
7
4
4
36'

Niepewnie w bramce Kogutów Paulo Gazzaniga, będzie rzut rożny dla gospodarzy.

1
34'

Z pola karnego płasko uderzył Bernardo Silva, bramkarz pewnie interweniował.

2
2
2
1
1
32'

Uderzał Bernardo Silva, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

3
3
2
2
3
31'

Tottenham w końcu na dłużej na połowie City, do pola karnego jednak dość daleko.

4
3
2
3
3
29'

Cały czas w ataku gospodarze, ale bez klarownych okazji na podwyższenie prowadzenia.

3
3
2
2
3
26'

Uderzał głową, Aguero. W bramkę nie trafił, dodatkowo snajper Coty był na spalonym.

4
4
2
2
3
25'

Bernardo Silva w pole karne do Fodena, ten jednak nie zdołał dojść do piłki. Od bramki goście, którzy sporadycznie przebywają pod bramką City.

3
3
3
3
5
22'

Phil Foden uderzył prawą nogą z pola karnego. Wprost w dobrze ustawionego Paulo Gazzanigę.

5
2
1
2
3
20'

Manchesterowi City należał się rzut karny. Sędzia uznał, że faulu nie było. Wóz VAR nie dojechał na mecz, sędzia Gil nie pomoże.

4
7
2
1
4
19'

Cały czas więcej z gry mają gospodarze, którzy jednak tylko raz zagrozili Tottenhamowi. Raz, ale skutecznie.

4
2
3
16'

Eriksen do Heung-Min Sona, ten ruszył w kierunku Edersona w asyście obrońcy, który w ostatniej chwili zablokował uderzeni. Zaczyna pokazywać pazurzyska Tottenham.

5
3
3
1
14'

Świetna akcja gości, dogranie do Eriksena, który wpadł z piłką w pole karne. Strzał z siedmiu metrów odbił Ederson!

6
2
3
3
12'

Cały czas groźniejsi są gospodarze. Tottenham, poza okazją na początku spotkania, nie potrafi zagrozić miejscowym.

4
4
2
2
2
13:17

9'

Pozwala na ostrą grę sędzia. Już dwóch graczy City powinien arbiter ukarać. Nie uczynił tego.

1
3
2
6
2
7'

Uderzał Sterling, bramkarz Kogutów pewnie złapał piłkę.

4
2
1
1
1
5'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Sergio Aguero. Ależ odpowiedź City! Bernardo Silva na piąty metr do Aguero, który zgrał piłkę głową. Foden, również głową, z bliska wbił futbolówkę do siatki! Piękna akcja, City prowadzi.

29
14
8
12
14
3'

Tottenham wyprowadził kontrą, w polu karnym  piłką znalazł się Heung-Min Son, Ederson odbił piłkę.

5
2
3
2
1
3'

Gospodarze od początku na połowie Tottenhamu, długio rozgrywają piłkę.