Strzał Mane, piłka minęła jednak cel o dobrych pięć metrów.

1
2
2
90+1'

Akcja Salaha, Egipcjanin wpadł z piłką w pole karne. Strzał poszybował ponad bramką.

1
1
1
5
90'

Jeszcze 3 minuty emocji.

2
2
1
1
1
87'

Huddersfield. Schodzi: Isaac Mbenza. Wchodzi: Elias Kachunga.

85'

Dogranie do Salaha, do piłki czaił się Mane. Szybszy obrońca, który wybił piłkę na rzut rożny.

1
3
83'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Andrew Robertson. Zagranie na lewą stronę do Robertsona, który z pola karnego dograł do Salaha. Egipcjanin z bliska trafił do pustej bramki na 5:0!

27
16
4
3
81'

Huddersfield. Schodzi: Jon-Gorenc Stanković. Wchodzi: Alex Pritchard.

80'

Z okolic narożnika pola bramkowego uderzał Lovren. Piłka poszybowała obok bramki.

2
1
2
78'

Mane uderzał głową, piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką.

4
4
1
3
2
76'

Alex Oxlade-Chamberlain minął zwodem rywala i znalazł się naprzeciwko bramkarza. Górą jednak golkiper Huddersfield.

6
2
2
2
2
72'

Na minimalnym spalonym w polu karnym znalazł się Sturridge.

3
2
1
komentarz

1
1
70'

Gracze Huddersfield starają się wysoko atakować rywala. Gospodarzom z małymi problemami udaje się wyjść cało z opresji.

2
2
1
66'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Jordan Henderson. Henderson dograł w pole karne do Mane, który głową wpakował piłkę do bramki. 4:0!

22
10
2
1
2
65'

. Schodzi: Steve Mounie. Wchodzi: Chris Loewe.

62'

Z dystansu uderzył Salah. Strzał z woleja minął bramkę gości o dwa metry.

1
1
2
60'

Strzelał Keita, piłka uderzona z okolic linii pola karnego minęła bramkę gości.

1
1
1
58'

Liverpool na własnej połowie, chce wciągnąć rywala. Gospodarzom jednak nie spieszy się do ataku.

2
2
55'

Bacuna uderzył sprzed pola karnego, Alisson dobrze obronił.

4
2
1
1
2
54'

Daniel Sturridge głową do siatki Huddersfield, ale trafienie również nie zostało uznane. Spalony.

2
2
1
1
4
53'

Piłka w bramce Liverpoolu. Gola jednak nie będzie, Juninho Bacuna na spalonym.

6
2
2
2
2
52'

Dwie akcje gości, ale zachowanie graczy Huddersfield w końcowej fazie przekonuje, dlaczego ten zespół zamyka tabelę. Grant był sam na sam z Alissonem, ale przewrócił się. Obok biegło dwóch jego partnerów.

2
2
1
50'

Rywal wskoczył Virgilowi van Dijkowi na stopę. Będzie siny paznokieć, ale z tym można grać.

3
3
2
3
7
50'

Mane starał się lobować bramkarza, uderzył jednak minimalnie zbyt wysoko.

1
1
1
48'

Liverpool nie forsuje tempa gry. Gospodarze myślami są już przy meczu Ligi Mistrzów.

2
2
2
1
46'

Gramy po przerwie.

1
45+1'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Alexander-Arnold z własnej połowy zagrał do Salaha. Egipcjanin wyszedł sam naprzeciwko bramkarza i przelobował go! 3:0.

27
12
3
3
2
45'

Minuta gry przed nami.

2
2
1
43'

Ponownie gorąco pod bramką gości. Do dogrania nie doszedł Salah, po chwili uderzył Henderson. Ponad poprzeczką. To powinien być gol.

1
2
39'

Mane odgrywał do Sturridge'a, piłkę zdążył jednak wybić obrońca. Gorąco mogło być pod bramką gości.

4
1
3
2
2
36'

Liverpool wyraźnie włączył wariant oszczędnościowy. Zwycięstwo ma w kieszeni i może spokojnie kontrolować przebieg wydarzeń na boisku.

3
2
2
3
3
33'

Gra toczy się w środku pola. Liverpool przeważa, gospodarze starają się uśpić rywala.

3
3
2
1
1
30'

Akcja gości lewą stroną została zatrzymana. Powód? Spalony.

3
29'

Kolejny strzał, tym razem uderzał Daniel Sturridge. Kilka pięter ponad bramką rywala.

3
2
2
3
2
28'

Strzelał Mohamed Salah, piłka poszybowała daleko od celu.

2
2
1
4
5
26'

Liverpool spokojnie rozgrywa piłkę. Goście przez moment mogli mieć nadzieję, że uda im się wyrównać. Szybko zostali jednak skarceni za zbyt śmiałe myśli.

5
3
2
1
2
23'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Andrew Robertson. Atak pozycyjny Liverpoolu. Piłka trafiła na lewą stronę do Robertsona, a ten dośrodkował na głową Mane. Strzał do bramki z siedmiu metrów był formalnością! 2:0.

35
20
7
5
3
20'

Przyspieszył grę Liverpool. Gospodarze rozgrywają piłkę przez bramką Huddersfield.

6
3
2
1
2
17'

Do dośrodkowania z rogu doszedł Virgil van Dijk, uderzenie głową poszybowało ponad bramką.

4
2
2
4
3
15'

Po dłuższej przerwie akcja Liverpoolu. Z piłką w pole karne wpadł Salah, strzał minął jednak bramkę gości.

2
2
1
3
4
13'

Ucierpiał Lovren, który w polu karnym został ostro potraktowany przez rywala.

3
4
1
3
4
10'

Akcja gości prawą stroną, dogranie w pole karne Liverpoolu nie znalazło jednak adresata.

1
1
1
1
2
7'

Goście przegrywają, nie mają już czego bronić. Huddersfield stara się coś zdziałać w ofensywie.

2
3'

Odpowiedź Huddersfield, uderzał Stanković. Piłka po nodze obrońcy trafia w boczną siatkę!

4
3
3
1
2
2'

Kolejna akcja Liverpoolu, tym razem obrońcom Huddersfield udało się zatrzymać gospodarzy.

2
1
1
1
1
1'

Gol! Strzelił Naby Keita. Asystował mu Mohamed Salah. Tragiczny początek w wykonaniu gości. Loessl źle podawał do partnera, piłkę przejął Keita, który rozegrał "klepkę" z Salahem i po chwili pokonał bramkarza gości! 1:0.

48
24
13
5
6
20:14

Uczczono pamięć Tommy'ego Smitha, byłego obrońcy Liverpoolu.