Premier League: 36. kolejka
27 kwi 2019 16:00
90+3'

Coraz bliżej końca meczu. Gospodarze pod bramką rywala, ale bez okazji na zdobycie zwycięskiej bramki.

4
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

3
1
90'

Usiadł na murawie Solanke, rezerwowy póki co nie jest w stanie kontynuować gry.

1
1
1
88'

Mogło być 3:4! Wilson sam na sam z bramkarzem, górą jednak Gunn! Źle zachował się napastnik gości.

2
2
2
2
2
88'
86'

Gol! Strzelił Callum Wilson. Asystował mu Ryan Fraser. A jednak remis! Akcja gości, w pole karne wpadł Fraser, zagrał do Wilsona, który z bliska wpakował pilkę do siatki na 3:3!

6
3
3
4
4
86'

W końcu Święci cofnęli się i czekają na to, co zrobi rywal. Do końca już niewiele minut.

1
83'

Joshua King marzył o trafieniu na 3:3. Strzał był jednak bardzo niecelny.

1
1
81'
80'

Wściekły jestna siebie Redmond. Strzał pozostawiał wiele do życzenia.

79'

Coraz mniej czasu mają goście na doprowadzenie do remisu. Gracze Bournemouth wciąż nie mogą przedostać się na połowę gospodarzy.

76'

Groźnie pod bramką Bournemouth. Spokój zachował Boruc i Long nie był w stanie go pokonać. Tylko rzut rożny dla Southampton.

2
73'

Solanke wycofał piłkę do Frasera, który z ok. 16 metrów uderzył ponad poprzeczką.

72'

Bournemouth. Schodzi: Nathaniel Clyne. Wchodzi: Dominic Solanke.

72'

Mocno z dystansu uderzył Pierre-Emile Hoejbjerg, piłka poszybowała obok słupka.

70'

Dwadzieścia minut do końca. Southampton daleko od własnej bramki. Goście nie kwapią się do zdecydowanego ataku.

komentarz

67'

Gol! Strzelił Matt Targett. Asystował mu Yan Valery. Valery dośrodkował piłkę na piąty metr z prawej strony. Akcję zamykał Targett, który uderzeniem głową pokonał Artura Boruca! 3:2.

7
4
1
2
6
64'

Po golu na 2:2 Święci poczuli, że mecz mogą wygrać. Gospodarze starają się atakować, goście z kolei sporadycznie znajdują się pod bramką Southampton.

1
1
1
1
61'

Po rzucie rożnym strzał Targetta został zablokowany, po chwili niecelnie poprawiał Redmond.

1
59'

Kolejna próba Ingsa, Artur Boruc ponownie spokojnie obronił.

4
1
1
58'

Uderzał Danny Ings, Boruc był dobrze ustawiony i złapał sytuacyjną próbę zawodnika Świętych.

2
komentarz

1
55'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse. Gospodarze odebrali rywalom piłkę w środku pola. Sędzia puścił grę, futbolówkę przed polem karnym otrzymał Ward-Prowse. Płaski strzał przy słupku przeleciał między nogami obrońcy i wpadł do bramki strzeżonej przez Boruca! 2:2.

6
4
3
2
1
53'

. Schodzi: Dan Gosling. Wchodzi: Emerson Hyndman.

wchodzi Wchodzi
Emerson Hyndman #22
schodzi Schodzi
52'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową tuż obok bramki uderzył Simpson!

50'

Akcja Świętych, strzał z 20 metrów był jednak niecelny.

2
49'

Problemy mięśniowe ma Gosling. Zawodnik gości na moment opuścił boisko.

1
48'

Piłka trafiła przed pole karne do Bertranda, mocny strzał poszybował ponad bramką Boruca.