Tylko 120 sekund mają Koguty na doprowadzenie do remisu.

1
2
2
90+1'

Gol! Strzelił Nathan Ake. Asystował mu Ryan Fraser. A jednak Bournemouth prawdopodobnie wygra! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, na piąty metr do piłki doszedł Ake i strzałem głową pokonał Llorisa. 1:0!

36
19
8
6
8
90'

Sędzia doliczył 4 minuty, a gospodarze w końcu z pasją zaatkowali.

3
1
90'

Kolejny mały "kocioł", Lloris wybił piłkę z pola bramkowego.

1
1
2
3
3
89'

Zamieszanie pod bramką Tottenhamu, nie ma jednak gola. Piłka została zablokowana.

1
1
2
2
1
89'

Jeszcze gospodarze, z dużego palca z pola karnego chciał uderzyć King. Trafił w rywala.

2
2
86'

W końcówce aktywniejszy Tottenham. Dwie akcja gości, ale wciąż bez goli w mecu.

4
2
1
2
2
82'

Coraz więcej wskazuje na to, że gole w meczu nie padną. Gospodarze grają w przewadze, Tottenham jednak dobrze się broni.

1
1
1
3
3
79'

Kolejna wrzutka Frasera, Mousset uderzył głową. Jednak wprost w Llorisa.

1
1
1
5
3
77'

Strzał sprzed pola karnego Mousseta daleko od celu.

2
2
2
2
2
76'

Bournemouth. Schodzi: Jordon Ibe. Wchodzi: Lys Mousset.

1
3
1
1
1
76'

Fraser z prawej strony do Wilsona, a ten po raz kolejny uderzył niecelnie.

2
73'

Ibe potężnie uderzył sprzed pola karnego, Lloris wybił piłkę na rzut rożny.

2
2
1
2
4
73'

Coraz mniej czasu mają gospodarze do zdobycia gola. Bournemouth gra z przewagą dwóch zawodników.

1
1
3
1
1
71'

Z siedmiu metrów uderzał Clyne, piłka poszybowała daleko od bramki Tottenhamu.

3
3
1
1
69'

Fraser dośrodkował, akcję zamykał Callum Wilson, piłka minęła bramkę gości!

4
4
2
1
1
68'

Po rzucie rożnym sprzed pola karnego ponad bramką Kogutów uderzył Smith.

4
1
1
1
1
67'

Piłkę przejęli gospodarze, wyprowadzili kontrę, którą niecelnym strzałem zakończył Wilson. Będzie tylko rzut rożny.

4
1
1
1
1
66'

Tottenham gra w dziewięciu, ale spokojnie rozgrywa piłkę w okolicach środka boiska.

3
3
1
2
1
63'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Simpson ostro zaatakował Llorisa. Francuz powol zbiera się z murawy.

2
61'

Jedna z nielicznych akcji Tottenhamu. Dele Alli znalazł się z piłką w polu karnym, nie zdołał jednak uderzyć.

2
2
2
2
2
58'

Chcą zmęczyć gości piłkarze Bournemouth. Gracze Tottenhamu muszą biegać za rywalami.

2
2
2
2
2
56'

Spokojnie rozgrywają piłkę miejscowi, jakby byli pewni, że gola w końcu zdobęda. Przed momentem płasko z pola karnego uderzył Fraser, wprost w ręce Llorisa.

2
2
2
52'

Wysoko atakują gospodarzy goście. Bournemouth na połowie Tottenhamu.

4
1
50'

Problemy zdrowotne sygnalizuje Ake. Służby medyczne już są przy Holendrze.

5
2
1
1
2
48'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Juan Foyth. Bardzo ostry faul rezerwowego Tottenhamu. Goście grają w dziewiątkę!

11
9
8
7
7
46'

Wracamy do gry!

3
2
1
46'

Tottenham. Schodzi: Eric Dier. Wchodzi: Juan Foyth.

45+2'

Głową uderzał Simpson, wprost w ręce Llorisa.

3
3
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
3
2
44'

Czerwoną kartkę za uderzenie rywala otrzymał Heung-Min Son.

16
11
12
6
7
42'

Kolejny rzut karny należał się gospodarzom! Dier kopnął przed bramką Wilsona, sędzia po raz kolejny nie dostrzegł przewinienia!

2
2
2
5
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Moussa Sissoko.

1
3
2
4
40'

Odpowiedź gości, strzał Eriksena obronił Travers.

2
2
2
2
40'

Dogrywał Ryan Fraser, piłka leciała w światło bramki. Pewnie złapał futbolówkę Lloris.

3
39'

Wciąż rozpamiętywany jest wślizg Diera, a tymczasem pod bramką Kogutów było groźnie. Lloris staranował rywala, ale karnego nie ma!

3
1
12:59

2
2
34'

Kontrę Bournemouth przerwał Dier. Sędzia uznał, że faulu nie było. A zawodnik gości gra już z żółtą kartką.

4
1
1
34'

Eriksen uderzał z pola karnego, strzał został zablokowany.

2
33'

I znowu Travers! Tym razem bramkarz gospodarzy świetnie interweniował po strzale głową Dele Alliego!

2
2
31'

Kolejna akcja Sona, strzał z pola karnego poszybował ponad poprzeczką.

2
28'

Son szarżował z piłką w polu karnym, nie zdołał oddać strzału, a podanie nie doszło do Rose'a.

3
1
3
1
25'

Moura sam na sam z bramkarzem, górą debiutant w barwach Bournemouth!

2
2
3
24'

Fraser dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, piłkę wybili obrońcy. Tottenham wyszedł z kontrą, którą przerwał wybijając piłkę głową przed polem karnym Travers.

3
23'

Żółtą kartkę za przerwanie kontry gospodarzy otrzymał Toby Alderweireld.

1
1
3
22'

Tottenham rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy i szuka kolejnej okazj strzeleckiej.

2
19'

Travers po raz kolejny świetnie w bramce gospodarzy. Z ok. 16 metrów uderza Moura, golkiper spod poprzeczki sparował piłkę na rzut rożny.

3
1
17'

Gra ponownie przeniosła się do środka pola. Zespoły czekają na błąd rywala.

3
14'

Dele Alli wypracował sobie pozycję do oddania strzału. Uderzenie z ok. 20 metrów na róg sparował bramkarz!

4
13'

Akcja gości, po dośrodkowaniu niecelnie uderzył Moura. Okazało się, że napastnik był na minimalnym spalonym.

2
12'

Z rzutu wolnego z ok. 25 metrów uderzył Fraser, słabo i niecelnie.

2
11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eric Dier.

3
2
2
11'

Trochę aktywniejszy w ofensywie Tottenham, jednak wciąż bez celnego strzały w meczu.

3
8'

Moura zauważył, że wysunięty przed bramkę jest Travers. Uderzenie z okolic połowy boiska, piłka minęła cel. Niewiele brakowało, a padłby gol.

3
1
1
6'

Wciąż czekamy na pierwszy strzał, pierwsze spięcie w polu karnym. Mecz cały czas toczy się w środku pola.

3
1
1
1
3'

Dość anemiczne pierwsze minuty. Sporo biegania w środku pola.