4
11
90+1'
89'

Liverpool stara się wysoko atakować Newcastle i nie pozwala gospodarzom rozegrać akcji.

12
7
3
1
3
86'

Gol! Strzelił Divock Origi. A jednak Liverpool! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Origi i strzałem z czterech metrów pokonał Dubravkę. 2:3!

74
51
13
21
24
84'

Szarża Christiana Atsu, obrońcy Liverpoolu zablokowali zawodnika Newcastle i piłkę przejął Alisson.

4
4
1
2
5
83'

Liverpool. Schodzi: Dejan Lovren. Wchodzi: James Milner.

6
3
2
3
3
80'

Prostopadłe dogranie w pole karne, szybszy jednak Dubravka, który przejął piłkę.

2
1
1
2
5
77'

Rwana gra w ostatnich minutach. Czas bezlitośnie upływa gościom.

3
2
3
2
4
75'

Kolejna przerwa w grze. Ki otrzymał przypadkowo cios w nos.

2
1
2
2
4
73'

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Divock Origi.

5
4
3
13
7
73'

Mohamed Salah znoszony jest z boiska. To duży problem dla Liverpoolu.

7
4
4
17
8
71'

Poważnie wygląda uraz Salaha. Na murawie już są nosze. Egipcjanin do gry już nie wróci.

6
4
3
14
8
70'

Salah doznał urazu głowy i wciąż nie podnosi się z murawy.

2
68'

Na murawie leży Salah, który zderzył się z obrońcami i bramkarzem.

1
1
1
5
3
67'

Dośrodkowanie z lewej strony, głową uderzał Atsu, wysoko ponad bramką Alissona.

1
1
3
1
1
66'
63'

Robertson w pole karne do Hendersona, ten jednak skiksował jedenaście metrów przed bramką!

1
1
1
3
3
62'

Perez w polu karnym, strzał został jednak zablokowany. Newcastle nie chce remisu, Newcastle chce wygranej.

1
1
3
61'

Mane sam na sam z bramkarzem nie trafił w bramce. Dodatkowo był na spalonym.

2
1
2
2
2
57'

Ruszył do ataku Liverpool. Newcastle cofnięte pod własne pole karne.

3
1
1
1
54'

Gol! Strzelił Jose Salomon Rondon. Asystował mu Javier Manquillo. Po rzucie rożnym piłka została wybita przed pole karne, tam głową do Rondona zagrał Manquillo, a Wenezuelczyk potężnie uderzył na 2:2!

18
13
10
16
17
53'

Atsu ruszył lewą stroną, dośrodkowanie na rzut rożny wybił obrońca.

1
2
50'

I już jesteśmy po drugiej stronie. Z ok. 11 metrów wysoko ponad bramką uderzył Daniel Sturridge!

2
1
3
komentarz

1
2
50'

Akcja gospodarzy, z pola karnego uderzał Rondon. Alisson pewnie obronił.

1
3
47'

Do dogrania w pola karne ni doszli Sturridge oraz Mane. Mogło być bardzo groźnie pod bramką Newcastle.

2
1
2
46'

Wracamy do gry!

3
2
2
45+2'

3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
1
3
3
42'

Uderzał Rondon, strzał był jednak zbyt anemiczny i nie mógł zaskoczyć Alissona.

2
2
2
1
3
40'

Liverpool już nie pozwala Newcastle na zbyt wiele. Gospodarze mają inne plany, ale mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Alissona.

4
3
2
2
4
37'

W polu karnym piłkę otrzymał Henderson, dogranie zablokował obrońca.

3
3
1
5
3
35'

Spokojniejszy fragment gry, po szalonych kilkunastu minutach. Liverpool zwalnia tempo meczu.

3
2
3
1
4
32'

Mane sam na sam z bramkarzem, górą jednak Dubravka!

5
4
3
7
6
31'

Gol dla Liverpoolu na moment ostudził zapędy gospodarzy. Na boisko momentami za dużo jest chaosu.

1
28'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Gol z... niczego. Z prawej strony dośrodkował Alexander-Arnold, Salah przyłożył nogę, Dubravka nie był w stanie odbić płasko uderzonej piłki. 1:2!

33
23
1
8
9
26'

Kolejny strzał gospodarzy. Z siedmiu metrów uderzył Perez, piłka trafiła w poprzeczkę! Poprawkę Ki Alisson obronił.

3
2
5
2
4
23'

Poczuli krew gospodarze. Kolejny strzał na bramkę Alissona. Głową wprost w bramkarza uderzył Perez.

2
2
4
3
4
20'

Gol! Strzelił Christian Atsu. A jednak remis! Zaspała obrona Liverpoolu. Do niemal pustej bramki uderzał Rondon, ale trafił w rękę stojącego na linii bramkowej Alexandra-Arnolda. Arbiter nie przerwał gry i zastosował przywilej korzyści. Słusznie, ponieważ piłkę do siatki wbił Atsu. 1:1!

15
10
12
15
14
19'

Liverpool długo rozgrywa piłkę. Gracze Newcastle nie zamierzają rzucać się odrabiania strat, może się to dla nich źle skończyć.

3
2
1
1
2
15'

Dogranie w pole karne do Mane, ten jednak nie zdążył dojść do piłki. Od bramki Newcastle.

2
3
3
5
3
13'

Gol! Strzelił Virgil van Dijk. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, van Dijk pozostawiony bez opieki zrobił dwa kroki i z pięciu metrów głową trafił do siatki. 0:1!

33
27
4
6
9
13'

Kolejny strzał Salaha, piłka zablokowana i będzie rzut rożny dla gości.

6
4
1
2
3
11'

Piłka spadła na piąty metr, momentalnie uderzył Salah. Egipcjanin jednak spudłował.

5
5
2
4
4
9'

Coraz wyraźniejsza przewaga Liverpoolu. Goście przycisnęli, coraz większe problemy mają gospodarze.

4
4
3
5'

Wciąż bez spięć w polach karnych, bez uderzeń. Trwa twarda walka w środku pola.

2
1
2
1
1
3'

Nieśmiałe pierwsze minuty. Niewiele się dzieje. Klasyk oceni, że trwa badanie sił.