Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
Garbarnia Kraków
27' Dawid Nowak 36' Karol Kostrubała 64' Jakub Wróbel 68' Paweł Pyciak 87' Michał Wrześniewski
Raków Częstochowa
11' Petr Schwarz 38' Szymon Lewicki 77' Tomas Petrasek
1:1

Lider nie pokonał ostatniego zespołu w tabeli.

Doliczone trzy minuty.

Nie ma gola! Dariusz Formella! 

Zmiennik nie wykorzystał rzutu karnego w końcówce regulaminowego czasu. Fatalnie musi czuć się były pomocnik Lecha Poznań po interwencji bramkarza. Marcin Cabaj może być dziś małym bohaterem!

Żółtą kartkę otrzymał Michał Wrześniewski za faul w polu karnym. Wielka szansa dla Rakowa Częstochowa na zdobycie prowadzenia.

Interweniują podopieczni Marka Papszuna po dośrodkowaniach gospodarzy. Tym razem nie pozwalają uciec Dawidowi Nowakowi.

 

Bramkarze mobilizują swoich obrońców. Zostało już niewiele czasu do końca spotkania, a w ostatnich minutach najłatwiej o popełnienie błędu.

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Petrasek za faul na Grzegorzu Gawle.

Arkadiusz Garzeł panował w powietrzu po wrzutce Miłosza Szczepańskiego z rzutu wolnego. Marcin Cabaj nakazuje swoim kompanom z pola przesunięcie formacji i oddalenie gry od własnego pola karnego

Garbarnia Kraków. Schodzi: Karol Kostrubała. Wchodzi: Marek Masiuda.

20 minut do końca regulaminowego czasu. Raków Częstochowa ma coraz mniej możliwości na rozstrzygnięcie spotkania, a może to Garbarnię będzie stać na decydujący atak.

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Pyciak za przewinienie.

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wróbel za nieprzepisowe przerwanie kontrataku.

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego. Trochę za wcześniej znalazł się za linią obrońców Miłosz Szczepański, dlatego nie mógł stoczyć pojedynku z Marcinem Cabajem po podaniu Macieja Domańskiego.

Niebezpiecznie skierował futbolówkę jeden z defensorów Rakowa Częstochowa. To Tomas Petrasek! Miał szczęście, że Michał Gliwa był przygotowany do interwencji.

 

Marcin Cabaj uratował Garbarnię Kraków! Świetna interwencja doświadczonego golkipera po uderzeniu głową Andrzeja Niewulisa. Raków Częstochowa zostaje na połowie beniaminka i szuka drugiego trafienia.

Miłosz Szczepański został wypatrzony i obsłużony podaniem przez Szymona Lewickiego. To było bardzo niebezpieczne, jednak gospodarze zdążyli dopaść do składającego się do strzału młodziana. Tylko korner dla Rakowa Częstochowa.

Przerwa w grze była spowodowana urazem Szymona Kiebzaka. Pomocnik z Krakowa podniósł się z boiska o własnych siłach i nie prosi szkoleniowca o zmianę.

Piotr Malinowski przeprowadził pierwszy rajd po zameldowaniu się na boisku. Kolejny weteran nie dośrodkował do kompana z zespołu po podaniu Igora Sapały.

Gra wznowiona po przerwie.

Raków Częstochowa. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Piotr Malinowski.

Czy w drugiej połowie padną kolejne gole?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Do przerwy remis w Krakowie.

Doliczona minuta.

Raków Częstochowa odrobił stratę do przeciwnika.

 

Gol! Strzelił Szymon Lewicki. 

Trzeci gol w drugim meczu! Szymon Lewicki idzie za ciosem. Napastnik Rakowa Częstochowa znalazł się we właściwym miejscu i dobił piłkę do siatki po interwencji Marcina Cabaja, który sekundę wcześniej zatrzymał strzał Igora Sapały.

 

Żółtą kartkę otrzymał Karol Kostrubała za przewinienie na Macieju Domańskim.

Łukasz Góra próbował zaskoczyć Marcina Cabaja uderzeniem z dystansu. Pierwszym zadaniem dla defensora Rakowa Częstochowa jest jednak trafienie w bramkę.

Sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego po starciu z udziałem Dawida Nowaka. Doświadczony napastnik nie mógł w to uwierzyć i spojrzał z wyrzutem na Mateusza Złotnickiego.

Maciej Domański starał się okrasić golem swój powrót do Małopolski. W gąszczu defensorów Garbarni Kraków nie było łatwo o znalezienie miejsca do strzału z linii pola karnego.

Gospodarze mają przewagę gola!

 

Gol! Strzelił Dawid Nowak. 

Garbarnia niespodziewanie wyszła na prowadzenie. Poziom trudności tego meczu dla Rakowa Częstochowa rośnie. Dawid Nowak był kompletnie niepilnowany w polu karnym i główkował na 1:0 po dośrodkowaniu Karola Kostrubały z rzutu wolnego. Cieszą się krakowianie!

 

Po dośrodkowaniu Patryka Kuna gospodarze z trudem wyekspediowali futbolówkę. Nie patrzyli nawet, gdzie poleci, a wylądowała niebezpiecznie pod nogami Petra Schwarza. Pomocnik Rakowa Częstochowa nie strzelił celnie.

Grzegorz Gawle szukał miejsca do oddania uderzenia, kombinował, przekładał sobie piłkę, po czym wystrzelił futbolówkę bardzo daleko od bramki Michała Gliwy. Doświadczony golkiper już wznowił grę.

Petr Schwarz zerwał się na prawym skrzydle i dośrodkował do aktywnego Andrzeja Niewulisa. Defensor, podobnie jak trzy minuty wcześniej Szymon Lewicki, strzelił niecelnie.

Szymon Lewicki zdobył dwa gole głową w poprzednim meczu ze Stomilem Olsztyn. Tym razem nie strzelił z bliska tak dokładnie jak sobie wymarzył. Dotychczas najlepsza sytuacja podbramkowa Rakowa Częstochowa.

Grzegorz Gawle domagał się podania od Damiana Nieśmiałowskiego aż ten skierował w jego kierunku futbolówkę. Inna sprawa, że adresat nie poradził sobie z przyjęciem.

Żółtą kartkę otrzymał Petr Schwarz za ostry wślizg w nogi Jakuba Wróbla.

Zaczyna odpowiadać lider z Częstochowy. W pole karne beniaminka wbiegał Andrzej Niewulis i nie było łatwo go powstrzymać.

Nieporozumienie blisko pola karnego Rakowa Częstochowa. Sytuacja została podgrzana przez Michała Gliwę, który skierował piłkę pod nogi przeciwnika. Garbarnia nie potrafiła skorzystać z takiego prezentu.

Bez kompleksów idzie do przodu beniaminek. Pierwsza niebezpieczna akcja to jego dzieło. Jakub Wróbel uruchomił podaniem Szymona Kiebzaka, którego w ostatnim momencie zablokował Patryk Kun. Dlatego też Garbarnia Kraków nie oddała uderzenia.

Początek pojedynku w Krakowie.

Kto wygra mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Wybrańcy trenera Marka Papszuna.

 

Beniaminek w następującym składzie:

 

Raków Częstochowa wygrał już pięć meczów z rzędu i niepodzielnie rządzi w tabeli Fortuna I ligi. Przed nim teoretycznie najłatwiejsze zadanie, ponieważ zagraa z czerwoną latarnią rozgrywek Garbarnią Kraków.

>
Zobacz również
  Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Raków Częstochowa Raków Częstochowa
  Skład podstawowy
  80 Marcin Cabaj
  5 Łukasz Pietras
  12 Jakub Wróbel 64' 65'
  14 Arkadiusz Garzeł
  16 Paweł Pyciak 68'
  19 Karol Kostrubała 36' 73'
  21 Szymon Kiebzak 69'
  23 Dawid Nowak 27'
  26 Damian Nieśmiałowski
  27 Michał Wrześniewski 87'
  37 Grzegorz Gawle
  Rezerwowi
  33 Aleksander Kozioł
  6 Szymon Kobusiński
  8 Marek Masiuda 73'
  9 Tomasz Ogar 65'
  17 Filip Wójcik 69'
  25 Krzysztof Kalemba
  29 Mateusz Węsierski
  Skład podstawowy
  1 Michał Gliwa
  2 Tomas Petrasek 77'
  6 Andrzej Niewulis
  9 Maciej Domański 64'
  16 Igor Sapała
  17 Petr Schwarz 11'
  23 Patryk Kun
  26 Łukasz Góra
  27 Daniel Bartl 46'
  30 Miłosz Szczepański 84'
  32 Szymon Lewicki 38'
  Rezerwowi
  12 Kacper Chorążka
  11 Dariusz Formella 88' 64'
  13 Piotr Malinowski 46'
  14 Kamil Kościelny
  19 Marcin Listkowski 84'
  25 Karol Mondek
  96 Sebastian Musiolik