Fortuna I liga: 11. kolejka
22 wrz 2018 12:45
90+2'

Na zakończenie strzał Listkowskiego z 23 metrów, ale piłka szybuje wysoko nad poprzeczką.

1
2
2
1
1
90'

Piłkarze pograją jeszcze 3 minuty.

1
1
1
1
1
89'

Niecelny strzał Radwańskiego z przeszło 25 metrów.

1
1
1
1
1
87'

Wysoka centra Jasińskiego i łatwa interwencja Gliwy na przedpolu.

1
2
1
1
1
84'

Śmiech na trybunach. Lewicki przedryblował sam siebie. Nieudolny zwód spowodował utratę równowagi. Swój udział w upadku rywala miał również Kalupa.

1
1
1
1
1
79'
ZMIANA
79'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Gospodarze już w dziewiątkę! Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jakub Kiełb.

Warta Poznań
3
3
1
1
4
78'

Marcin Listkowski chciał technicznie zagrać tuż za mur, ale katastrofalnym podaniem naraził się na śmieszność.

1
2
1
1
1
77'

Słowna utarczka Marciniaka ze Szczepańskim. Piłkarz gospodarzy faulował 25 metrów przed własną bramką.

1
1
1
1
1
75'

Warta w dziesiątkę! Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Michał Grobelny. Podcięty Szczepański.

1
1
1
1
3
71'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Lewicki. Niecenzuralna uwaga w kierunku sędziego po nieuznanym golu.

Raków Częstochowa
1
1
1
1
1
70'

Gol dla Rakowa, a jednak nie! Strzał głową Szczepańskiego trafia w słupek, a skuteczną dobitką popisuje się Szymon Lewicki. Sędzia jednak widział spalonego.

2
1
1
2
1
69'

Celny strzał Kiełba zza pola karnego pewnie obroniony przez Gliwę.

1
1
1
67'

Drugi w krótkim odstępie czasu brzydki faul Biegańskiego na Kunie. Arbiter wezwał piłkarza na rozmowę i pogroził palcem.

1
2
1
1
1
64'

Łukasz Spławski przepchnął Górę i znalazł się z piłką w polu karnym Rakowa. Wyłożenie na 7. metr nie dociera jednak do jego kolegów.

1
1
1
1
1
61'

Kontra Rakowa. Rozpędzonego Musiolika zatrzymuje ryzykownym wślizgiem na linii pola karnego jeden z warciarzy.

2
1
1
1
1
58'

Walczy o kontaktową bramkę Warta. Paweł Piceluk urwał się lewą flanką, ograł Kasperkiewicza, ale dośrodkował bardzo niedokładnie.

1
1
1
1
1
55'
ZMIANA
55'
ZMIANA

Warta. Schodzi: Niklas Zulciak. Wchodzi: Paweł Piceluk.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Grobelny.

1
1
1
1
2
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrzej Niewulis.

Lider podwyższa prowadzenie. Kapitalnie rozegrany korner i wbiegający na bliższy słupek obrońca kończy akcję pewnym strzałem prawą nogą.

12
7
1
1
2
53'

Prostopadłe podanie na wolne pole przechwycił Sebastian Musiolik. Próba założenia siatki jest jednak nieudana.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Zulciak. Faulowany Listkowski.

1
48'

Dobra centra na 6. metr przed bramkę Rakowa. Łukasz Spławski wygrywa "głowę" z Niewulisem, ale piłka leciała w sam środek bramki i Michał Gliwa bezproblemowo ją chwycił.

1
1
1
46'

1
45+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Musiolik. Asystował mu Patryk Kun.

Świetna centra z lewej strony boiska, walkę w powietrzu przegrywa Onsorge i piękny strzał głową z 12 metrów daje Rakowowi prowadzenie.

11
6
3
3
45+2'

Po dograniu w pole karne Rakowa, niecelnie uderzył Spławski.

1
1
45'

Pierwsza połowa potrwa 4 minuty dłużej.

45'

Jedna z nielicznych akcji Warty zakończona strzałem Zulciaka. Piłkę podbił jeszcze jeden z obrońców, co ułatwiło obronę Gliwie.

1
1
43'

Widowiskowe złożenie się do strzału przewrotką Kasperkiewicza, ale zawodnik gości nieczysto trafia w piłkę.

43'

Obraz pierwszej połowy się nie zmienia. Raków w ataku pozycyjnym, schowana Warta czeka na kontrę.

38'

Fatalny uraz Sapały! Źle stanął na piłkę, upadł i złamał rękę. Koszmarnie to wyglądało!

2
2
4
6
4
36'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kiełb. Faul w środku boiska na Szczepańskim.

1
2
35'

Prostopadłe podanie do Musiolika i błędne wskazanie liniowego o spalonym. To powinna być "setka" gości. Na spalonym był stojący biernie Szczepański.

1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Onsorge.

1
1
1
2
33'

Prostopadłe podanie do Malinowskiego, ten jednak na spalonym.

1
1
1
2
32'

Strata Listkowskiego i Warta rusza z kontrą. Prawą flanką popędził Sanocki, ale w kluczowym momencie zagrał "za plecy" Cierpki.

2
1
2
29'

Krótka przerwa w grze. Laskowski zderzył się ze Spławskim i potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
2
1
27'

Teraz to Raków powinien prowadzić! Złe piąstkowanie Laskowskiego, który nabił własnego obrońcę. Piłka pod nogami Kasperkiewicza i pusta bramka! Jak spod ziemi wyrósł jednak Wojciech Onsorge i zablokował strzał rywala.

1
2
1
1
1
25'

Ależ okazja Warty! Niklas Zulciak zapoczątkował akcję i sam ją kończył. Strzał z ostrego kąta mija Gliwę, ale z linii bramkowej piłkę wybija Arkadiusz Kasperkiewicz.

3
1
1
2
2
23'

Sebastian Musiolik niesygnalizowanie uderza z 20 metrów przy prawym słupku, ale Tomasz Laskowski jest na posterunku.

2
1
1
1
1
20'

Naciska Raków. Kolejny korner i olbrzymie zamieszanie przed bramką Warty. Gospodarze wychodzą obronną reką.

1
1
1
1
3
17'

Blisko gola dla Rakowa! Piotr Malinowski zakręcił rywalami na prawej stronie boiska. Centra na bliższy słupek, gdzie wybiegł z bramki Laskowski. Niepewne piąstkowanie i mocny strzał z ostrego kąta Musiolika... nad poprzeczką.

2
16'

Próba Sapały z ok. 25 metrów, piłka jednak leci daleko od celu.

1
1
14'

Nieudana "klepka" Musiolika z Kunem w polu karnym Warty, jest jednak jeszcze rzut rożny, po którym niecelnie uderzył Andrzej Niewulis.

1
12'

Słowna reprymenda dla Grobelnego za ostry atak w nogi Listkowskiego.

1
11'

Krótkie rozegranie kornera i centra z prawego skrzydła w poszukiwaniu Niewulisa. Obrońca Rakowa przepychał się w polu karnym, ale nie doszedł do strzału głową.

1
8'

Warta cofnęła się na własną połowę, pozwalając rywalowi na swobodne rozgrywanie piłki.

2
2
2
6'

Podanie za plecy defensywy gospodarzy, tam wbiegają Listkowski i Szczepański. Strzał tego drugiego pewnie broni Laskowski, a do tego był jeszcze spalony.

2
3'

Kiks Sanockiego przed własnym polem karnym, ale ofiarnym wybiciem głową wyjaśnia wszystko Grzegorz Szymusik. Młodzieżowiec Zielonych kopnięty przez Kasperkiewicza, zatem rzut wolny dla Warty.

1
1
1'

Długie podanie na lewe skrzydło do Kuna, ten dośrodkowuje w pole karne Warty, ale zdecydowanie zbyt głęboko i piłka u Laskowskiego.

1
2
12:44

Zielono-białe stroje gospodarzy, Raków na czerwono-niebiesko.