2
1
1
90'

Indywidualna akcja Mąki, zakończona niecelnym strzałem w boczną siatkę. Można było to rozegrać lepiej.

3
1
1
1
2
87'

Uraz Kamińskiego, który potrzebował pomocy medycznej. Raczej nie jest to nic groźnego.

4
2
1
85'

Pigiel do Demjana, a ten mocno po długim rogu. Wcześniej jest jednak gwizdek, był ofsajd.

1
1
1
82'

Niepewne piąstkowanie Pilarza. Przez moment nikt nie wiedział gdzie jest piłka, którą jednak daleko na uwolnienie wybijają obrońcy gości.

1
1
Czy Widzew dowiezie zwycięstwo?
Tak
Nie
1
78'

Jedna z nielicznych akcji Olimpii. Kiełtyka urwał się prawą stroną i mocno wstrzelił piłkę wzdłuż bramki. Wolański zrobił kilka kroków w przód i pewnie skasował zapędy gości.

3
1
3
75'

Czyżby rzut karny dla Widzewa!? Nie, zdecydowanie nie. Tomasz Lewandowski nie faulował Millera.

2
1
5
komentarz

Informacja o frekwencji. 17 431 ludzi na stadionie Widzewa.

9
5
1
72'
ZMIANA
#0
#0
1
1
72'
ZMIANA

Widzew. Schodzi: Kacper Falon. Wchodzi: Marek Zuziak.

Marek Zuziak #14
1
2
69'

Gutowski w indywidualnej akcji na prawej flance. Dobry drybling i centra na dalszy słupek... zabrakło tylko precyzji.

2
1
1
68'
ZMIANA

Widzew. Schodzi: Daniel Świderski. Wchodzi: Michał Miller.

Michał Miller #16
Daniel Świderski #8
1
1
64'

Brzydki okres gry. Mnóstwo gwizdków arbitra, a do tego na trybunach służby porządkowe użyły gazu.

1
1
2
1
3
61'
ZMIANA
61'

Groźny strzał Persony z przeszło 30 metrów... niecelnie.

1
2
1
1
59'

Nerwowo na trybunach. Kibice Olimpii opuścili swój sektor. Spiker apeluje o spokój.

1
2
3
1
1
57'

Widzew stawia na grę z kontry. Olimpia stara się atakować, ale często w głupi sposób traci piłkę.

1
54'

Falon błyskawicznie odwrócił się z piłką, ale strzał z 20 metrów poszybował nad poprzeczką.

52'

Bardzo źle w mecz wszedł Nowicki. Najpierw prosta strata, później brutalny faul w środku pola, a teraz nie upilnował Świderskiego. Gdyby widzewiak czysto trafił w piłkę byłoby 2:0, Pilarz jednak obronił.

49'

Długie podanie do Kołosowa, który jednak pospieszył się z wyjściem na pozycję. Jest sygnalizacja spalonego.

46'
ZMIANA
#0
#0
1
1
46'
ZMIANA

Olimpia Elbląg. Schodzi: Oskar Rynkowski. Wchodzi: Bartosz Nowicki.

#0
#0
46'

Początek II połowy.

43'

Ładna akcja Gutowskiego zakończona prostopadłym podaniem w pole karne. Pada na ziemię Falon, ale nie ma mowy o faulu.

2
1
1
40'

Zaskakujący, zupełnie niesygnalizowany lob Falona. Niektórzy już widzieli piłkę w siatce, ale ta spadła na górną siatkę.

1
1
37'

Zagotowało się przed bramką Olimpii. Pilarz niepewnie strącił piłkę, a ta spadła pod nogi Świderskiego. Widzewiak kiksuje, poprawia jeszcze Michalski, ale piłka mija bramkę.

1
1
1
1
34'

Tempo siadło, ale ożywiły się trybuny. Głośny doping na widzewskim stadionie.

2
2
32'

Kolejny raz widzieliśmy uderzenie ze znacznej odległości. Kacper Falon huknął kilka metrów obok celu.

1
1
29'

Dobry fragment gry Widzewa, który próbuje iść za ciosem. Robert Demjan odwraca się w kierunku bramki, ale w ostatniej chwili blokują go obrońcy.

1
1
28'

Ponownie Kamiński ustawia piłkę, tym razem w odległości ok. 30 metrów od bramki Pilarza. Mocny strzał, ale bardzo bardzo niecelny.

1
1
3
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Paszliński. Asystował mu Sebastian Kamiński.

Rzut wolny zamieniony na gola. Dośrodkowanie z prawej flanki trafia na 4. metr do pozostawionego bez opieki Paszlińskiego. Mocny strzał głową zaskoczył Pilarza.

20
12
5
7
24'

Stały fragment gry po faulu na Falonie.

5
4
21'

Olimpia łatwo dochodzi pod pole karne Widzewa. Jest kolejny strzał na bramkę. Z 16 metrów, ale hen hen wysoko.

1
2
1
1
1
19'

Wysoka centra w pole karne Olimpii, ale łatwo radzi sobie na przedpolu Krzysztof Pilarz.

1
2
1
2
16'

Widzewiacy mają pretensje do arbitra. Ten odgwizdał faul na Gutowskim, choć gospodarze wyprowadzali kontrę. Zasadne było zastosowanie przywileju korzyści.

1
14'

Środkiem pola karnego przepychała piłkę Olimpia. Mało brakowało aby Sedlewski wybiegł na czystą pozycję, ale ostatnią deską ratunku Widzewa był Sebastian Kamiński i poradził sobie.

1
1
1
1
1
10'

Ładnie pograli piłką przyjezdni, wszystko kończy strzał z dystansu. Oskarowi Rynkowskiemu sporo jednak zabrakło.

1
2
1
1
8'

Uruchomiony na lewej flance został Świderski. Próba dryblingu łatwo zastopowana przez obrońców gości.

1
1
1
2
1
4'

Kazimierowicz w prosty sposób traci piłkę na własnej połowie i Olimpia rusza z kontrą. Podanie na prawą stronę do Sedlewskiego. Jest strzał, ale tylko w boczną siatkę.

3
1
1
1
1
2'

Dobre dośrodkowanie na bliższy słupek, gdzie wbiegał Konrad Gutowski. Strzał głową mija jednak bramkę gości.