17
11
13
90'

Gol! Strzelił Arjen Robben. Asystował mu Thomas Mueller. Szybkie wznowienie gry z autu w wykonaniu Kimmicha, piłkę dograł Mueller, a Robben w sytuacji sam na sam pokonał Baumanna.

150
69
23
23
25
86'

Goretzka uderzył z dystansu, a piłka odbiła się od Muellera i zmyliła Baumanna. Arbiter analziował zapis wideo, gdyż Mueller dotknął piłkę ręką. Gol nie został uznany.

22
14
22
17
26
84'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: James Rodriguez.

57
36
18
20
16
82'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Ogromne zamieszanie w Monachium. Najpierw Lewandowski zmarnował karnego, a przy dobitce bramkarza pokonał Robben. Holender jednak zbyt wcześnie wbiegł w pole karne i gol nie został uznany. Arbiter zarządził powtórkę jedenastki, którą tym razem wykorzystał Polak.

Bayern Monachium
417
193
62
42
60
80'

Jest analiza systemu VAR. Gwizdy na stadionie w Monachium. Gol nie został uznany. Powtórka jedenastki.

42
33
23
18
29
78'

Sędzia podyktował rzut karny dla Bayernu. Jego zdaniem Nordtveit sfaulował Ribery'ego.

36
24
14
10
18
77'

Goście są coraz aktywniejsi w ofensywie. Ze strzałem Schulza poradził sobie Neuer.

16
12
11
8
10
76'

Robben dograł do Ribery'ego, a ten szukał w polu karnym Lewandowskiego. Akcję przerwał jednak Baumann.

8
13
11
14
18
76'

Zbyt lekki strzał Bittencourta. Piłkę pewnie chwycił Neuer.

17
15
10
9
10
74'
13
11
8
8
6
72'

Vogt potrzebuje pomocy medycznej. Za chwilę dojdzie do zmiany.

9
9
8
8
6
71'

Bayern nie potrafi stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika.

15
10
7
13
16
68'

Po dośrodkowaniu Thiago z rzutu wolnego piłkę wypiąstkował Baumann.

10
12
10
9
12
67'

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Leon Goretzka.

16
12
13
9
10
67'

Hoffenheim. Schodzi: Kasim Adams. Wchodzi: Kevin Akpoguma.

16
65'

Mueller starał się wywalczyć rzut rożny, ale nie zdołał nabić obrońcy wykonującego wślizg.

13
12
16
9
9
62'

Kontra gości zakończona niedokładnym podaniem Bittencourta.

12
12
7
9
6
61'

Potężny strzał Zubera, ale poradził sobie z nim Neuer.

13
17
8
10
12
57'

Gol! Strzelił Adam Szalai. Jest wyrównanie. Szalai wykorzystał błędy defensywy Bayernu, ograł Boatenga i pewnym strzałem po długim rogu pokonał Neuera.

TSG 1899 Hoffenheim
39
28
26
36
60
56'

Piłka w siatce, ale gol nie został uznany. Kimmich podał do Lewandowskiego, a ten pokonał Baumanna. Polak był jednak na spalonym.

11
7
13
17
38
54'

Robben przeprowadził swoją firmową akcję. Piłkarz Bayernu minimalnie spudłował.

10
11
12
11
13
53'

Mueller wypatrzył w polu karnym Robbena. Akcja przerwana, gdyż Holender był na spalonym.

10
6
7
12
13
51'

Ribery najpierw podawał do Lewandowskiego, a później do Alaby. Oba dogrania nie były celne i akcja Bayernu zakończyła się stratą.

10
7
8
14
11
49'

Zagotował się Kasim Adams, który sfaulował Muellera. Jeśli nadal będzie grał tak agresywnie, to sędzia wyrzuci go z boiska.

16
6
7
5
3
47'

Groźny strzał Grillitscha, ale bez większych problemów obronił go Neuer.

17
10
5
5
4
46'

Początek drugiej połowy.

15
5
5
3
2
46'
4
5
11
3
4
45+5'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Mueller.

12
15
13
21
25
45+4'

Coman nie jest w stanie kontynuować gry. Francuz nabawił się kontuzji nogi.

6
8
8
22
18
45+4'

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Arjen Robben.

19
8
7
16
13
45+3'

Coman za pomocą sztabu medycznego opuścił boisko. Jego dalszy występ w meczu stoi pod dużym znakiem zapytania.

7
8
10
21
13
45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nico Schulz. Piłkarz gości może odetchnąć z ulgą, gdyż za brutalne wejście mógł zostać ukarany nawet czerwonym kartonikiem.

23
10
4
6
10
45'

Brutalny faul na Comanie. Krótka przerwa w grze.

9
4
13
11
37
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pavel Kaderabek.

27
7
4
3
4
41'

Niedokładne podanie Muellera w polu karnym, ale Bayern zdołał wywalczyć rzut rożny.

11
6
14
2
6
37'

Kolejna szansa Bayernu! Indywidualna akcja Comana, który przedryblował dwóch obrońców rywali. Z jego strzałem poradził sobie jednak Baumann.

18
12
4
6
10
36'

To powinno być 2:0 dla Bayernu! Alaba miał w polu karnym pięciu kolegów, ale podał do nikogo. Piłka dla gości.

8
4
6
8
23
34'

Najlepsza okazja Hoffenheim! Joelinton miał przed sobą tylko Neuera i z pięciu metrów fatalnie spudłował.

16
13
12
7
6
32'

Mało brakło, by Lewandowski zdobył gola. Polak wykorzystał błąd obrony rywali, ale jego strzał został zblokowany.

26
20
16
10
11
31'

Thiago próbował uderzyć z ponad dwudziestu metrów, ale jego strzał został zablokowany.

14
4
5
10
6
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leonardo Bittencourt.

25
9
1
3
4
28'

Baumann przechwycił piłkę po wrzutce ze skrzydła. Bayern w natarciu.

18
10
3
1
8
27'

Dobre podanie do Kaderabka, ale strzał Czecha był zbyt lekki, by pokonać Neuera.

20
12
4
3
6
26'

Mueller szukał w polu karnym Thiago, ale dograł prosto w ręce Baumanna.

2
2
3
3
17
25'

Szybka kontra Bayernu zakończona niedokładnym podaniem Comana do Lewandowskiego. Piłka poszybowała wysoko nad głową polskiego napastnika.

6
5
6
16
22
23'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Joshua Kimmich. Mamy pierwszego w tym sezonie gola w Bundeslidze! Kimmich dośrodkował z rzutu rożnego, a z czwartego metra głową uderzył Mueller, który nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gości.

108
52
17
15
20
22'

Thiago dośrodkował z rzutu wolnego, lecz piłkę poza boisko wybił obrońca gości. Bayern ma rzut rożny.

18
8
4
2
1
21'

Żółtą kartkę za faul na Comanie otrzymał Kasim Adams.

21
12
5
4
2
19'

Ribery próbował dograć w pole karne, lecz stracił piłkę.

11
7
4
9
13
17'

Spokojniejszy fragment meczu. Bayern mozolnie konstruuje swoje akcje i czeka na błąd defensywy rywali.

18
15
6
4
8
14'

Bayern zepchnął rywali do defensywy, ale póki co nie przenosi się to na groźne sytuacje podbramkowe.

16
11
4
7
8
11'

Spore zamieszanie w polu karnym gości, ale defensywa Hoffenheim zapobiegła utracie gola.

22
8
6
10
15
10'

Długa akcja Bayernu, ale mistrzom Niemiec udało się wywalczyć jedynie rzut rożny.

23
15
2
7
5
8'

Bittencourt szukał w polu karnym Szalaiego. W porę interweniował Boateng.

24
9
6
4
14
6'

Dobre dogranie Kimmicha w kierunku Lewandowskiego. Polakowi zabrakło kilkunastu centymetrów, by strącić piłkę. Bayern od pierwszego gwizdka ma ogromną przewagę.

32
22
6
6
8
5'

Dośrodkowanie Kaderabka z prawego skrzydła. Piłka poszybowała prosto w ręce Neuera.

17
12
7
3
8
4'

Nieudane dośrodkowanie Thiago Alcantary z rzutu rożnego. Goście na chwilę wybili piłkę z własnej połowy.

7
3
6
8
21
2'

Po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła do Lewandowskiego. Strzał Polaka został jednak zablokowany.

13
11
11
28
20
1'

Coman ruszył skrzydłem, ale został sfaulowany. Rzut wolny dla Bayernu.