Akcja Schalke, wysoko nad bramką uderzył sprzed pola karnego Daniel Caligiuri.

1
1
87'
86'

Z trudnej pozycji uderzał Gnabry, piłka minęła cel. Rezerwowy powinien podawać do lepiej ustawionych kolegów z zespołu.

2
2
1
1
2
83'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Serge Gnabry.

6
4
3
2
4
82'

Alaba do Jamesa, a ten zamiast uderzać zgrywał piłkę. - Po co to komu? - zapytała Gerda w sektorze C.

1
2
4
6
4
79'
17
5
13
13
27
78'

Alaba kapitalnie uderzył z rzutu wolnego. Górą bramkarz!

3
2
4
4
1
76'

Bayern cofnął się, Schalke nie potrafi jednak poważniej zagrozić gościom.

4
7
3
4
4
73'

Schalke. Schodzi: Mark Uth. Wchodzi: Guido Burgstaller.

3
4
4
3
2
71'

James do Goretzki, bramkarz na posterunku.

2
1
6
3
68'

Alcantara ucierpiał w starciu z rywalem.

4
1
3
10
9
67'

Z pierwszej piłki uderzył Mueller, piłka minęła cel.

5
4
4
7
9
65'

Schalke. Schodzi: Franco Di Santo. Wchodzi: Amine Harit.

6
9
4
4
3
64'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Bramkarz wyczuł róg, w który uderzy Polak, ale nie był w stanie dotknąć piłki! 0:2!

230
122
25
12
19
63'

Alessandro Schoepf sfaulował Jamesa. Rzut karny dla Bayernu!

27
8
5
4
7
61'

Kimmich dogrywał z rogu, górą obrońcy Schalke, którzy wybili piłkę z pola karnego.

3
1
2
5
7
58'

Groźny strzał Utha z pola karnego. Neuer był czujny i złapał piłkę.

11
3
5
6
5
54'
53'

Dogranie z rzutu wolnego, Embolo jednak spudłował.

5
5
5
3
3
53'

Weston McKennie ostro potraktowany przez Jamesa. Amerykanin może już nie wrócić do gry.

6
3
5
2
4
50'

500% okazja Jamesa! Kolumbijczyk nie trafił do pustej bramki z pięciu metrów. Nieprawdopodobne pudło!

4
4
5
5
18
49'

Bayern nie rzuca się na rywala. Goście przeważają, Schalke nadziei na gola szuka w nielicznych kontrach.

4
3
2
1
1
47'

Problemy z nogą ma Kimmich. Obrońcą muszą zająć się masażyści.

1
1
5
8
8
46'

Wracamy do meczu!

5
2
1
1
1
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Caligiuri.

Schalke 04 Gelsenkirchen
15
6
3
8
7
42'

Płaski strzał z pola karnego oddał Ribery, górą bramkarz.

3
2
2
3
4
42'

Wolniejsze tempo gry. Bayern przeważa, ale rywale nie zmuszają gości do zbyt dużego wysiłku.

3
2
3
6
9
39'

Schalke nie zamierza ryzykować. Gospodarze wciąż więcej uwagi poświęcają defensywie.

1
3
7
3
6
36'

Bayern wciąż na niezbyt wiele pozwala Schalke. Goście bardzo chaotyczni w ofensywie.

4
3
8
2
5
33'

Hummels głową uderzył ponad bramką. To James dośrodkował z rzutu wolnego.

8
4
4
2
4
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Naldo.

13
7
3
3
8
29'

Alaba uderzył z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Piłka spadała i... trafiła w poprzeczkę!

7
3
17
8
5
28'

Bayern prowadzi grę, Schalke swoich szans szuka w kontrach. Póki co gości bez większych problemów je rozbijają.

6
2
6
2
2
25'

James Rodriguez sam na sam z bramkarzem, po podaniu Lewandowskiego, ale gracz Bayernu zlekceważył bramkarza i ten górą wyszedł z pojedynku!

4
3
6
19
9
22'

Po wrzutce z rogu Lewandowski głową ponad bramką. Polak domagał się rzutu rożnego, sędzia był innego zdania.

3
3
14
7
6
21'

Groźny strzał sprzed pola karnego Alaby, bramkarz sparował piłkę na korner.

5
4
3
5
9
20'

Bayern już nie atakuje z taką pasją jak na początku. Schalke momentami ma więcej do powiedzenia, jednak okazji na wyrównanie miało niewiele.

5
4
3
4
5
17'

Dośrodkowanie w pole karne Bayernu, Naldo doszedł do główki, ale na dobry strzał zabrakło centymetrów.

4
4
4
3
5
16'

Franco Di Santo wpadł z piłką w pole karne, jednak płaski strzał spokojnie złapał Neuer.

5
3
3
1
4
15'

Bayern cały czas dominuje, Schalke niewiele potrafi zdziałać pod bramką gości.

8
6
2
4
6
12'

Dogranie na lewo, piłkę przejął Ribbery, ale arbiter akcję przerwał. Spalony! Gdzie i kiedy? Sędzia liniowy do okulisty.

12
11
4
6
13
10'

Schalke ożywiło się po stracie gola, ale Bayern nie zamierza cofać się, tylko marzy o kolejnych trafieniach.

10
7
4
4
8
8'

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Joshua Kimmich. Dośrodkowanie z rzutu rożnego do piłki pięć metrów przed bramką doszedł Rodriguez i... głową wbił ją do siatki! 0:1!