Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

1
86'

Hoffenheim. Schodzi: Joelinton. Wchodzi: Kevin Akpoguma.

87'

Ostatnie minuty tego spotkania. Podrażnieni są gospodarze. Jeżeli nie pokonają osłabionego przeciwnika będą rozgoryczeni po ostatnim gwizdku.

5
2
1
1
1
84'

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Marco Reus.

Grający w dziesięciu przeciwko jedenastu gospodarzom zawodnicy Borussii Dortmund wyrównali. Ambicja i hart ducha na szóstkę. Christian Pulisić wykorzystał podanie Marco Reusa z lewej strony, którego z kolei sekundę wcześniej obsłużył Marcel Schmelzer!

17
11
3
2
4
81'

Pomimo osłabienia jeszcze próbuje Borussia Dortmund. Zablokowany na granicy pola karnego został Christian Pulisić. Z kolei próba Marco Reusa była niecelna.

2
2
1
1
78'
76'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Abdou Diallo.

Borussia Dortmund nie dokończy tego meczu w jedenastu. Sędzia postanowił przedwcześnie odesłać pod chłodny prysznic w szatni Abdou Diallo po ostrym starciu z Andrejem Kramariciem.

Borussia Dortmund
6
3
5
2
6
73'

Borussia Dortmund doskonale zdaje sobie sprawę, że czas ucieka, a porażka wisi w powietrzu. Kilkanaście minut do końca regulaminowego czasu.

2
3
1
70'
69'
67'

Po faulu na Marcelu Schmelzerze szansa na zaskoczenie Hoffenheim po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Futbolówka zagrana przez Marco Reusa spadła pod nogami Axela Witsela, który nie potrafił wkopać jej do siatki. Odetchnęli tym razem gospodarze.

1
3
2
1
64'

Otoczony kilkoma zawodnikami Shinji Kagawa zdołał się oswobodzić, ale na tym się skończyło. Drugi w ostatnim czasie strzał pomocnika Borussii Dortmund w Oliviera Baumanna.

2
60'

Borussia. Schodzi: Marius Wolf. Wchodzi: Jadon Sancho.

60'
58'

Stefan Posch to pierwszy gospodarz napomniany żółtą kartką.

Stefan Posch #38
2
2
1
1
57'

Interwencja bramkarza po uderzeniu Shinjiego Kagawy. Japończyk dostał podanie z narożnika boiska, a starał się pokonać Oliviera Baumanna ze skraju pola karnego. Golkiper Hoffenheim odpowiednio skoncentrowany.

2
1
2
4
3
52'

System VAR pomógł zawodnikom z Dortmundu, ale muszą jeszcze pomóc sami sobie. Po przerwie ponownie dali dojść do głosu podopiecznym Juliana Nagelsmanna.

1
1
3
1
50'

Poprawiać swoją grę mieli przyjezdni, a tymczasem piłka wylądowała ponownie w ich siatce po strzale Ermina Bicakcicia. Bramka jednak jest anulowana z powodu spalonego, Borussia Dortmund ma szczęście.

4
4
1
1
48'

Trenerzy nie zdecydowali się na dokonanie zmian przed drugą częścią spotkania. Borussia Dortmund ma poprawić swoją grę w podstawowym ustawieniu.

2
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
1
Czy Borussia Dortmund wyrówna po przerwie?
1
1
14:56

Hoffenheim bliżej zwycięstwa.

1
1
45'

Doliczona minuta.

4
3
4
2
3
44'

Gol! Strzelił Joelinton.

Tym raem Joelinton trafił prosto do bramki. Hoffenheim zdobyło prowadzenie krótko przed zakończeniem pierwszej połowy. Pierwszy gol tego zawodnika w Bundeslidze stał się faktem po dośrodkowaniu Joshuy Breneta.

10
5
6
9
14
40'

W ostatnich minutach najlepsza była szarża Joelintona. Tym razem nie biegał za piłką, w miał ją pod nogami i wprowadził w pole karne. Zrobiło się tam niebezpiecznie.

2
2
2
1
1
39'

Twarde pojedynki Łukasza Piszczka z gospodarzami.

5
4
1
1
1
37'

Powrót do ulubionego elementu meczu z początkowego kwadransa. Na spalonym Christian Pulisic.

2
2
1
2
1
34'

Składna akcja z udziałem Łukasza Piszczka zakończona dośrodkowaniem. Żałują zawodnicy z Dortumdu, że nie udało się oddać strzału Marco Reusowi. Szkoda, bo mogła być asysta byłego reprezentanta Polski.

5
4
1
1
1
33'

Przerwa w grze spowodowana urazem. Nie zanosi się na wymuszoną kontuzją zmianą i za moment ten sam zestaw 22 zawodników wznowi próby zdobycia gola.

1
1
1
1
1
30'

Dwa bezbramkowe kwadranse za kibicami. Najgroźniejszą sytuację podbramkową mieli gospodarze. Borussia Dortmund prowadzi grę, ale nie zagraża tak mocno Oliverowi Baumannowi.

1
1
1
1
1
27'

Niebezpiecznie centrował Nico Schulz. Czaili się w polu karnym Andrej Kramarić oraz Joelinton, ale zagrali na wyprzedzenie zawodnicy Borussii Dortmund.

2
1
1
1
1
24'

Andrej Kramarić zbiegł ze środka na lewe skrzydło i pomógł tam w przeprowadzeniu ataku Nico Schulzowi. Musiał opiekować się dwoma zawodnikami Łukasz Piszczek, mimo to zdołał wybić piłkę na korner.

4
4
1
1
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Mahmoud Dahoud za faul na Stevenie Zuberze.

1
1
2
4
3
20'

Dostali ostrzeżenie zawodnicy z Dortmundu i muszą ponownie organizować się do ataku. Z myślą o zabezpieczeniu tyłów, ponieważ kolejne rozprężenie może się skończyć stratą gola.

1
1
1
1
1
18'

Roman Burki ratuje zespół z Dortmundu po raz pierwszy! Bardzo dobra interwencja bramkarza po uderzeniu Leonardo Bittencourta.

2
2
1
1
1
17'

Co prawda zdecydowaną przewagę pod kątem posiadania piłki ma Borussia Dortmund, ale ruchliwy Joelinton nie daje przeciwnikom komfortu w rozgrywaniu piłki.

2
2
2
2
2
15'

Festiwal stałych fragmentów na terenie Hoffenheim. Borussia Dortmund nie spanikowała po dośrodkowaniu Andreja Kramaricia i spokojnie wyekspediowała piłkę. Za kibicami już bezbramkowy kwadrans.

3
3
1
1
1
13'

Tym razem krótkie rozegranie rzutu rożnego przez podopiecznych Luciena Favre'a. Też bez efektu bramkowego, ale widać, że powoli przechodzi do ofensywy Borussia Dortmund.

2
2
1
1
2
8'

Mamy premierowy korner po akcji Christiana Pulisicia. Pierwsza konkretna odpowiedź Borussii Dortmund w tym meczu. Po stałym fragmencie zapewnili już sobie bezpieczeństwo gospodarze.

4
4
1
1
1
7'

Po raz drugi w tym meczu sygnalizacja spalonego. Za wcześnie wbiegł za linię obrońców wicelidera Andrej Kramarić.

1
1
1
2
2
4'

Roman Burki wybiegł na przedpole i sprzątnął gospodarzom piłkę po prostopadłym podaniu Joshuy Breneta. Czujnie od samego startu doświadczony bramkarz Borussii Dortmund.

6
2
1
2
2
3'

Sędzia był blisko zamieszania i przyznał piłkę gospodarzom po przewinieniu Marcela Schmelzera. Defensor z Dortmundu zapiera się, że żadnego przewinienia nie było.

4
2
1
3
2
3'