Bundesliga: 13. kolejka
01 gru 2018 15:30
90+1'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Łukasz Piszczek. Polak miał świetną okazję, ale wolał zanotować asystę przy trafieniu Alcacera. Borussia zabija mecz. Mamy 2:0!

39
21
4
4
2
90'

Doliczone zostały trzy minuty.

2
2
3
2
90'

Pascal Stenzel strzelił daleko w trybuny.

1
1
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Piszczek.Polak przerwał kontrę rywali faulem.

Borussia Dortmund
4
1
3
5
88'

Kolejny raz ładną akcją popisał się angielski skrzydłowy. Wywalczył teraz kolejny korner.

3
87'

Sancho wrzucił piłkę z rzutu rożnego, ale nie było żadnego zagrożenia.

1
2
1
87'

Jeżeli Borussia nie chce zarazić się na nerwową końcówkę, to powinna strzelić drugiego pola.

1
86'

Waldschmidt sfaulował w walce o piłkę Axela Witsela.

2
1
2
1
1
85'

Dośrodkowanie Piszczka, ale na posterunku stoperzy Freiburga. Borussia coraz bliżej zwycięstwa.

3
2
1
1
82'

Ravet przewrócił się w polu karnym gospodarzy, ale sędzia nie odgwizdał jedenastki.

2
1
1
81'
79'

Piękny strzał Piszczka. Doświadczony Polak trafia tylko w poprzeczkę!

7
3
3
2
1
77'

SC Freiburg. Schodzi: Jerome Gondorf. Wchodzi: Tim Kleindienst.

wchodzi Wchodzi
Tim Kleindienst #34
schodzi Schodzi
3
1
77'

SC Freiburg. Schodzi: Nils Petersen. Wchodzi: Lucas Holer.

Lucas Holer #9
3
1
1
76'

Piłkarze po zmianie stron nas nie rozpieszczają. Sytuacji podbramkowych jest jak na lekarstwo. Borussia na siłę nie chce atakować, a Freiburg za bardzo nie potrafi.

4
2
1
1
1
73'

Piszczek lekko ucierpiał, ale ze zdrowiem naszego rodaka jest już wszystko w porządku.

5
1
2
1
2
72'

Szczęścia szukają goście, ale bezbłędna jest defensywa Borussii.

3
70'

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Paco Alcacer.

68'

SC Freiburg. Schodzi: Mike Frantz. Wchodzi: Yoric Ravet.

Yoric Ravet #16
3
3
2
1
66'

Gondorf szukał podaniem Guntera, ale piłkę świetnie przejął Łukasz Piszczek.

7
4
1
65'

Borussia dalej szanuje futbolówkę. Lider tabeli prowadzi 1:0 i nie zamierza się śpieszyć ze stwarzaniem kolejnych sytuacji.

2
1
1
62'

Dobrze spisał się Piszczek. Polak nie pozwolił, aby piłka dotarła do rozpędzonego Guntera.

7
2
1
60'

Jerome Gondorf wrzucał piłkę w pole karne BVB, ale zrobił to bardzo źle. Pewna interwencja defensorów lidera Bundesligi.

4
3
59'

Uderzenie Axela Witsela wysoko nad poprzeczką. Goście po zmianie stron nie mają nic do powiedzenia.

3
2
1
1
58'

Witsel dośrodkował piłkę w pole karne przyjezdnych, ale rykoszet kompletnie zmienił lot futbolówki i pewnie złapał ją Schwolow.

4
4
1
56'

Thomas Delaney ładnie podał piłkę do Hakimiego. Obrońca Borussii zagrał jednak niedokładnie i Reus nie mógł oddać strzału.

3
3
54'

Mario Goetze znalazł się w dogonej sytuacji. Niemiec nie zdecydował się na strzał, tylko szukał lepiej ustawionych w polu karnym kolegów. Na jego nieszczęście, podanie do nikogo nie trafiło.

3
2
1
4
4
53'

Jacob Bruun Larsen popisał się ładnym zwodem, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i nie miał szans jej dogonić.

2
2
2
50'

Piłkarze Freiburga nie chcą za szybko się odkrywać. Gospodarze są bardzo silni w kontrach i goście czekają na własnej połowie.

1
2
48'

Szansę miał Marco Reus, ale znakomitą interwencją popisał się Alexander Schwolow.

2
1
2
3
47'

Borussia Dortmund w posiadaniu piłki. Przyjezdni czekają na rozwój wydarzeń. Lider tabeli prowadzi grę i szuka drugiego trafienia.

4
3
1
czas Druga połowa
45+1'

Goście nie zdołali przeprowadzić kontrataku. Za chwilę sędzia zakończył pierwszą część meczu.

3
1
45'

Arbiter doliczył do pierwszej połowy jedną minutę.

2
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Janik Haberer.Faulowany Witsel. Habererowi zabrakło cierpliwości.

1
1
42'

Freiburg blisko wyrównania! Poprzeczka po bardzo ładnym strzale Gondorfa z rzutu wolnego. Borussia może mówić o szczęściu.

4
5
1
1
1
39'

Gol! Strzelił Marco Reus. Pewnie wykonana jedenastka przez kapitana Borussii. Alexander Schwolow rzucił się w lewy róg, a Niemiec oddał mocny strzał w środek bramki. Mamy 1:0!

22
15
3
2
4
38'

Mamy rzut karny! Sancho faulowany w polu karnym gości!

11
4
1
1
2
37'
36'

Dan-Axel Zagadou nabawił się jakiegoś urazu. Obrońca Borussii raczej opuści plac gry.

4
5
4
33'

Szybka akcja Freiburga. Luca Waldschmidt szukał kolegów w polu karnym BVB, ale jego zagranie było fatalne i nie mogło dojść do żadnego z kolegów.

1
1
32'

Thomas Delaney fauluje Janika Haberera w okolicach środka boiska. Nieźle wyglądają goście.

3
1
2
30'

Sędzia odgwizdał rzut rożny dla przyjezdnych po zagraniu ręką jednego z graczy Borussii. Luca Waldschmidt oddał bardzo ładny strzał, ale piłka przeleciała obok słupka.

2
1
1
28'

Zamieszanie pod bramką gości. Strzał Larsena został obroniony przez Schwolowa. Piłkarz BVB był jednak na pozycji spalonej.

1
1
1
27'

Gospodarze są faworytem, ale nie stworzyli sobie jak do tej pory zbyt wielu okazji do zdobycia bramki. Freiburg gra solidnie w obronie, a w szeregach gospodarzy widać czasami sporo niedokładności.

1
1
1
24'

Mario Goetze trącił piłkę końcem buta, ale nie trafił w światło bramki. Borussia mogła już prowadzić. To była najlepsza okazja miejscowych w tym spotkaniu.

1
1
2
2
1
22'

Odgryzać starają się przyjezdni. Stenzel dośrodkował z prawego skrzydła w pole karne gospodarzy, ale pewnie piłkę wybił jeden ze stoperów Borussii.

2
1
20'

Axel Witsel zagrał długą piłkę w kierunku Marco Reusa, ale Niemiec nie doszedł do futbolówki.

1
1
1
18'

Achraf Hakimi nie zdołał przyjąć dość trudnej piłki. Kolejna strata miejscowych.

1
2
17'

Freiburg oddalił grę od własnego pola karnego. Wcześniej pachniało golem dla Borussii.

2
1
1
15'

Luca Waldschmidt strzelił z dystansu, ale rykoszet nie przeszkodził bramkarzowi BVB w pewnej interwencji.

3
2
1
1
12'

Znowu ładnie pokazał się Sancho. Pomocnik oszukał rywala i zagrał piłkę w kierunku bramki rywali, ale nie doszedł do niej żaden z kolegów.

1
2
1
3
12'

Marco Reus został wyprzedzony przez rywala. Mamy korner dla Borussii.

3
1
1
1
10'

W polu karnym gospodarzy padł jeden z piłkarzy Freiburga, ale nie było mowy o podyktowaniu jedenastki.

2
1
1
1
9'

Łukasz Piszczek zagrał w pole karne gości, ale nadał piłce za dużo mocy i od bramki zacznie Alexander Schwolow.

2
1
1
8'

Piłka przez cały czas w posiadaniu miejscowych. Borussia powoli szykuje swoją akcję.

1
2
2
6'

Kolejny raz Sancho zagrażał rywalom. Pomocnik BVB nie przedarł się jednak przez pole karne gości.

2
1
1
1
1
4'

Akcja szybko przeniosła się na połowę SC Freiburg. Strzał Larsena  z dalszej odległości został zablokowany.

1
2
1
4'

Długa piłka w kierunku pola karnego gospodarzy, ale pewnie interweniował Dan-Axel Zagadou.

1
1
2
1
2'

Pierwszy strzał w tym meczu. Jadon Sancho zakończył kontrę Borussii strzałem. Uderzenie było jednak lekkie i pewnie obronił bramkarz gości.