Bayern Monachium
12' Jeffrey Bruma 27' Robert Lewandowski 34' Robert Lewandowski 57' Serge Gnabry
Schalke 04 Gelsenkirchen
25' Ahmed Kutucu 45' Daniel Caligiuri 85' Jeffrey Bruma
3:1

Koniec. Bayern wygrał 3:1. Bardzo dobry mecz rozegrał Robert Lewandowski.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Alphonso Davies.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jeffrey Bruma.

Goretzka wpadł z piłką w pole karne. Strzał był jednak fatalny, daleko od celu.

Bayern pod pole karnym Schalke. Gospodarze nie forsują tempa, ale dążą do zdobycia czwartego gola.

Bayern. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Javi Martinez.

Błąd Sane, piłkę przejął Lewandowski, ale w ostatnim momencie został zablokowany.

Powinno być 4:1! James do Lewandowskiego, ale Polak nie trafił w bramkę z siedmiu metrów!

Schalke. Schodzi: Ahmed Kutucu. Wchodzi: Mark Uth.

Uderzał Daniel Caligiuri, piłka poszybowała daleko od celu.

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Franck Ribery.

Niewiele dzieje się na boisku. Bayern wyraźnie oszczędza siły.

Po trzecim golu dla Bayernu rwany i szarpany zrobił się ten mecz.

Po stracie trzeciej bramki Schalke przestało wierzyć w możliwość wywiezienia z Monachium punktu.

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Robert Lewandowski. Już chyba po emocjach. Dośrodkowanie z lewej strony, przewrotką uderzał Lewandowski. Ze strzały wyszła asysta. Podanie Polaka wykorzystał Gnabry, który głową trafił na 3:1!

Po rzucie rożnym głową uderzał Bruma i piłka odbiła się od słupka! Powinien być remis!

Schalke. Schodzi: Suat Serdar. Wchodzi: Amine Harit.

Cóż tam się działo! Strzał Konoplianki został zablokowany, a uderzjący McKennie z bliska trafił w słupek. Gol jednak nie zostałby uznany, ponieważ gracz gości był na spalonym.

Cały czasy wyraźna przewaga Bayernu. Gospodarze nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką gości.

Bayern, podobnie jak w 1. połowie, w ataku. Gospodarze szukają... spokoju, czyli trzeciego gola.

Goretzka z piłką w polu karnym, ale były gracz Schalke uderzył w boczną siatkę.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Bayern przeważa i zasłużenie prowadzi z Schalke 2:1.

Z rzutu wolnego uderzał James Rodriguez, metr ponad bramką.

Sędzia doliczył minutę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Caligiuri.

Cały czas w ataku Bayern, ale w ostatnich minutach gospodarze nie zagrozili gościom.

Bayern na połowie Schalke. Gospodarze szukają trzeciego gola, goście czekają na kontrę podobną do tej z 25. minuty.

Z okolic linii pola karnego uderzał Kingsley Coman, piłka odbiła się od obrońcy i ponad bramką wyszła na rzut rożny.

Jewhen Konoplianka uderzał stojąc kilka metrów przed bramką, dobrze w bramce Sven Ulreich.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Lewandowski.

Schalke. Schodzi: Sebastian Rudy. Wchodzi: Omar Mascarell.

Mogło być 2:2! W ostatnim momencie piłkę ponad bramkę wybił Thiago Alcantara. Metr niżej i byłby kolejny gol samobójczy.

Piękny strzał Jamesa sprzed pola karnego, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu James Rodriguez. Błyskawiczna odpowiedź Bawarczyków! Alaba do Jamesa, ten do Lewandowskiego, który strzałem pod poprzeczkę trafił na 2:1!

Gol! Strzelił Ahmed Kutucu. Asystował mu Weston McKennie. Cóż za kontra Schalke! Bayern poczuł się zapewne i otrzymał niespodziewany cios. Po rzucie rożnym dla gospodarzy akcję wyprowadzili goście. McKennie podał do Kutucu, a ten w sytuacji sam na sam pewnie do siatki na 1:1! To był pierwszy strzał gości w tym spotkaniu.

Schalke wciąż bezbarwne, nie potrafi zagrozić bramce Bayernu.

Uderzał Gnabry, ponownie na posterunku bramkarz Schalke.

Kolejna akcja mistrzów Niemiec, który napędza James Rodriguez. Dobrze interweniował Ralf Faehrmann.

Bayern prowadzi i cały czas przeważa. Schalke póki co w ofensywie nie istnieje.

Gol samobójczy! Jeffrey Bruma. Piłka w bramce Schalke. Prostopadłe dogranie do Lewandowski. Polak naciskany był przed dwóch obrońców. Jeden z nich, Jeffrey Bruma tak interweniował, że skierował piłkę do własnej bramki. 1:0!

Schalke udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Spokojniejszy fragment meczu.

Bayern napiera, strzał Alaby sprzed pola karnego poszybował obok słupka.

Coman wyłożył piłkę Jamesowi, ale ten został zablokowany uderzając z ośmiu metrów!

Pierwsze uderzenie w meczu. Do piłki siedem metrów przed bramką doszedł Lewandowski. Jego strzał obronił bramkarz.

Bayern na połowie Schalke, ale póki co bez okazji bramkowych.