Goretzka wpadł z piłką w pole karne. Strzał był jednak fatalny, daleko od celu.

11
9
8
81'

Bayern pod pole karnym Schalke. Gospodarze nie forsują tempa, ale dążą do zdobycia czwartego gola.

19
10
8
8
8
78'

Bayern. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Javi Martinez.

13
8
12
17
7
75'

Błąd Sane, piłkę przejął Lewandowski, ale w ostatnim momencie został zablokowany.

9
8
6
22
18
74'

Powinno być 4:1! James do Lewandowskiego, ale Polak nie trafił w bramkę z siedmiu metrów!

17
26
16
25
66
73'

Schalke. Schodzi: Ahmed Kutucu. Wchodzi: Mark Uth.

4
70'

Uderzał Daniel Caligiuri, piłka poszybowała daleko od celu.

10
5
5
3
3
68'

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Franck Ribery.

29
8
6
4
4
66'

Niewiele dzieje się na boisku. Bayern wyraźnie oszczędza siły.

6
6
5
3
12
63'

Po trzecim golu dla Bayernu rwany i szarpany zrobił się ten mecz.

14
8
12
11
11
60'

Po stracie trzeciej bramki Schalke przestało wierzyć w możliwość wywiezienia z Monachium punktu.

24
12
7
7
13
57'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Robert Lewandowski. Już chyba po emocjach. Dośrodkowanie z lewej strony, przewrotką uderzał Lewandowski. Ze strzały wyszła asysta. Podanie Polaka wykorzystał Gnabry, który głową trafił na 3:1!

195
83
28
21
18
54'

Po rzucie rożnym głową uderzał Bruma i piłka odbiła się od słupka! Powinien być remis!

9
6
23
5
17
54'

Schalke. Schodzi: Suat Serdar. Wchodzi: Amine Harit.

Suat Serdar #8
10
6
3
4
5
53'

Cóż tam się działo! Strzał Konoplianki został zablokowany, a uderzjący McKennie z bliska trafił w słupek. Gol jednak nie zostałby uznany, ponieważ gracz gości był na spalonym.

15
8
6
8
9
52'

Cały czasy wyraźna przewaga Bayernu. Gospodarze nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką gości.

7
9
7
8
6
49'

Bayern, podobnie jak w 1. połowie, w ataku. Gospodarze szukają... spokoju, czyli trzeciego gola.

27
6
5
1
2
46'

Goretzka z piłką w polu karnym, ale były gracz Schalke uderzył w boczną siatkę.

6
2
11
4
5
46'

Wracamy do meczu!

10
4
2
1
2
45+1'

Z rzutu wolnego uderzał James Rodriguez, metr ponad bramką.

21
11
11
9
11
45'

Sędzia doliczył minutę.

11
8
7
7
5
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Caligiuri.

15
9
8
5
6
43'

Cały czas w ataku Bayern, ale w ostatnich minutach gospodarze nie zagrozili gościom.

4
40'

Bayern na połowie Schalke. Gospodarze szukają trzeciego gola, goście czekają na kontrę podobną do tej z 25. minuty.

17
9
7
7
6
37'

Z okolic linii pola karnego uderzał Kingsley Coman, piłka odbiła się od obrońcy i ponad bramką wyszła na rzut rożny.

19
7
4
4
3
35'

Jewhen Konoplianka uderzał stojąc kilka metrów przed bramką, dobrze w bramce Sven Ulreich.

31
15
8
8
8
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Lewandowski.

Bayern Monachium
42
24
36
48
101
33'
20
10
8
8
8
32'

Mogło być 2:2! W ostatnim momencie piłkę ponad bramkę wybił Thiago Alcantara. Metr niżej i byłby kolejny gol samobójczy.

19
14
13
13
8
30'

Piękny strzał Jamesa sprzed pola karnego, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny!

34
15
16
13
7
27'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu James Rodriguez. Błyskawiczna odpowiedź Bawarczyków! Alaba do Jamesa, ten do Lewandowskiego, który strzałem pod poprzeczkę trafił na 2:1!

534
255
75
28
39
25'

Gol! Strzelił Ahmed Kutucu. Asystował mu Weston McKennie. Cóż za kontra Schalke! Bayern poczuł się zapewne i otrzymał niespodziewany cios. Po rzucie rożnym dla gospodarzy akcję wyprowadzili goście. McKennie podał do Kutucu, a ten w sytuacji sam na sam pewnie do siatki na 1:1! To był pierwszy strzał gości w tym spotkaniu.

48
25
28
44
94
22'

Schalke wciąż bezbarwne, nie potrafi zagrozić bramce Bayernu.

10
14
7
10
6
18'

Uderzał Gnabry, ponownie na posterunku bramkarz Schalke.

16
6
21
8
9
17'

Kolejna akcja mistrzów Niemiec, który napędza James Rodriguez. Dobrze interweniował Ralf Faehrmann.

11
7
16
6
10
14'

Bayern prowadzi i cały czas przeważa. Schalke póki co w ofensywie nie istnieje.

27
12
8
8
9
12'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jeffrey Bruma. Piłka w bramce Schalke. Prostopadłe dogranie do Lewandowski. Polak naciskany był przed dwóch obrońców. Jeden z nich, Jeffrey Bruma tak interweniował, że skierował piłkę do własnej bramki. 1:0!

188
109
35
28
29
9'

Schalke udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Spokojniejszy fragment meczu.

7
5
5
12
11
6'

Bayern napiera, strzał Alaby sprzed pola karnego poszybował obok słupka.

16
5
5
6
8
5'

Coman wyłożył piłkę Jamesowi, ale ten został zablokowany uderzając z ośmiu metrów!

14
6
6
7
4
4'

Pierwsze uderzenie w meczu. Do piłki siedem metrów przed bramką doszedł Lewandowski. Jego strzał obronił bramkarz.