Augsburg. Schodzi: Daniel Baier. Wchodzi: Felix Goetze.

2
1
1
87'

Borussia wściekle atakuje! Z ok. 16 metrów uderzał Goetze, Kobel sparował piłkę na róg.

9
3
4
2
6
84'

7
84'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Guerreiro.

12
6
6
2
3
84'

Nerwowo na boisku, gospodarze prowokują gości. Przepychanki, popchnięcia.

4
5
5
4
4
83'

Augsburg. Schodzi: Dong-Won Ji. Wchodzi: Sergio Cordova.

3
2
2
3
4
81'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Mario Goetze. Borussia wraca do gry. Rozmontowali obronę gospdoarzy goście. W polu karnym Goetze do Alcacera, a ten niemal do pustej bramki na 2:1!

39
19
11
19
32
79'

Borussia w ataku, próby gości wyglądają coraz bardziej obiecująco. Czasu jednak lider Bundesligi ma już niewiele.

1
1
1
2
2
75'

Z kilku metrów uderzał Alcacer, Kobel popisał się wyśmienitą interwencją! Cóż za refleks!

4
2
1
4
74'

Dogranie z rzutu rożnego, Dan-Axel Zagadou głową uderzył ponad bramką.

2
1
74'

Borussia w dalszym ciągu okropnie męczy się, a przegrywa już dwoma golami. A czasu goście mają coraz mniej.

2
2
2
2
2
71'

Mocny strzał oddał Raphael Guerreiro, piłka poszybowała ponad bramką.

4
1
1
2
69'

Płaski strzał Larsena spokojnie złapał bramkarz.

7
5
2
2
68'

Gol! Strzelił Dong-Won Ji. Nieprawdopodobne! Hakimi zagrywał przez środek i piłkę przejął Dong-Wong Ji. Koreańczyk pobiegł z piłką w kierunku bramki i w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza! 2:0!

FC Augsburg
35
24
11
6
18
66'

Borussia. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Paco Alcacer.

7
2
2
1
3
66'
63'

W końcu Borussia na dłużej znalazła się z piłką na połowie gospodarzy. Nie przekłada się to na okazje bramkowe.

3
1
1
1
5
60'

Już tylko pól godziny pozostało gościom na odrobienie strat. W Monachium już wszyscy zacierają ręce.

7
4
3
2
4
56'

Upływają minuty, a Borussia nie jest w stanie wrzucić wyższego przełożenia i zagrozić Augsburgowi.

4
3
3
2
3
53'

Reus do Sancho, wracający obrońca wybił piłkę. Dodatkowo okazało się, że był spalony.

4
1
1
1
3
50'

Mocno pada w Augsburgu, a Borussia wciąż ma problemy z przeniesieniem ciężaru gry pod bramkę gospodarzy.

5
3
2
3
47'

Dong-Won Ji mógł podwyższyć prowadzenie gospodarzy. Koreańczyk źle przyłożył nogę do podania z prawej strony. Chybił dość wyraźnie.

3
1
1
1
3
46'

Wracamy do meczu!

4
1
2
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
2
3
1
1
42'

Jacob Bruun Larsen uderzał z sześciu metrów, Kobel nogą odbił piłkę! Kolejna świetna okazja Borussii!

4
2
2
1
2
41'

A jednak! Mogło być 1:1! Dogranie z rzutu wolnego, piłkę niefortunnie zgrał jeden z obrońców, a z pięciu metrów spudłował Thomas Delaney!

8
4
1
2
1
40'

Zbliżamy się do przerwy. Niewiele wskazuje na wyrównanie. Borussia wciąż statyczna.

3
3
2
2
4
37'

Goetze już z piłką w polu karnym, już miał uderzać, ale... spalony. Gra przerwana.

6
5
3
4
34'

Kobel omal nie stracił piłki we własnym polu karnym. Szwajcarowi udało się wybić futbolówkę.

4
3
2
1
3
31'

Dośrodkowanie z lewej strony, główkował Reus, ale obok bramki.

4
4
3
2
1
30'

Borussia jest cierpliwa. Goście przegrywają, nie kwapią się jednak do zdecydowanego natarcia.

2
1
2
1
1
27'

Borussia póki co nie zmienia sposobu gry. Goście wolni, ospali.

1
1
1
4
24'

Gol! Strzelił Dong-Won Ji. Kolejny błąd Zagadou, który dał się ograć rywalowi. Hahn dograł z prawej strony, piłkę przy drugiej próbie w bramce umieścił Dong-Won Ji. 1:0!

FC Augsburg
26
20
9
15
29
23'

Borussia na połowie gospodarzy. Goście wolno wymieniają podania, co ułatwi Augsburgowi ustawianie się w obronie.

2
1
1
1
4
20'

Akanji dogrywał, Kobel pewnie złapał piłkę. Wciąż czekamy na większe emocje.

3
1
18'

Teigl uderzał na bramkę Borussii. Słabo i wprost w bramkarza.

2
1
1
17'

Augsburg. Schodzi: Kostas Stafylidis. Wchodzi: Georg Teigl. Uraz mięśniowy uniemożliwił Grekowi kontynuowanie meczu.

15'

Sancho uderzał z ok. 16 metrów. To powinien być gol. Gracz Borussii trafił w rywala i będzie rzut rożny.

1
2
2
1
1
12'

Póki co dość anemiczne ataki Borussii. Augsburg skupia się na defensywie, ale potrafi oddalić grę od własnej bramki.

3
9'

Z dystansu niecelnie uderzyl Michael Gregoritsch.

1
1
2
8'

Reus mógł uderzać z przedpola bramkowego, górą jednak bramkarz gospodarzy.

1
2
5'

Optyczna przewaga Borussii. Goście muszą cierpliwie rozbijać mur stworzony przez gospodarzy.

3
2
2'

Zagadou zgubił piłkę przed polem karnym, po chwili powalił w "szesnastce" rywala. Karnego nie było, ponieważ chwilę wcześniej sędzia dostrzegł spalonego.

2
2
2
1
1
1'

Niepewnie zagrała defensywa gospodarzy. Jednak gracze Borussii okazji nie wykorzystali, zbyt długo zwlekali ze strzałem.