ZMIANA
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastien Haller. Asystował mu Filip Kostić.

Eintracht Frankfurt ma już trzy gole przewagi! Filip Kostić wyłożył Sebastienowi Hallerowi piłkę jak na tacy, a ten trafił do pustej bramki.

Eintracht Frankfurt
7
4
2
5
4
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastien Haller. Asystował mu Sebastian Rode.

Eintracht Frankfurt wygrywa już 2:0! Sebastian Rode zagrał świetne, prostopadłe podanie do Sebastiena Hallera, który zabawił się z Michaelem Rensingiem i podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

7
3
1
4
2
90'

Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

2
2
88'

W starciu z rywalem ucierpiał Benito Raman.

2
1
1
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kaan Ayhan.

Fortuna Duesseldorf
2
84'

Friedhelm Funkel znów niezadowolony z decyzji arbitra. Szaleje przy linii bocznej.

2
1
82'

Mijat Gacinović uderzył celnie, zaś piłkę do boku odbił Michael Rensing.

2
79'

Marcin Kamiński świetnie wyprowadził piłkę. Reprezentant Polski imponuje spokojem.

4
1
76'

Kenan Karaman zagrywał piłkę wzdłuż linii końcowej boiska do Rouwena Henningsa, który z bliskiej odległości trafił w Kevina Trappa. Powinno być 1:1.

2
74'

Marcin Kamiński zablokował strzał w wykonaniu Goncalo Paciencii. Wydaje się, że Polak jest najlepszym zawodnikem gospodarzy podczas tej konfrontacji.

Marcin Kamiński
7
2
2
1
73'
ZMIANA

Fortuna. Schodzi: Aymen Barkok. Wchodzi: Kenan Karaman.

73'

Żółtą kartkę z faul otrzymał Gelson Fernandes.

2
72'
ZMIANA
71'

Fortuna Duesseldorf, która nie ma nic do stracenia, próbuje odważniej zaatakować i powalczyć o bramkę dającą remis.

2
2
2
69'

Friedhelm Funkel za protesty otrzymał ostrzeżenie od sędziego. Kolejna taka sytuacja może skutkować odesłaniem trenera na trybuny.

1
1
1
1
67'

Znakomicie uderzał Luka Jović, a jeszcze lepiej obronił Michael Rensing, który przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki.

3
2
67'

Na boisku sporo ostrych starć, na które pozwala arbiter tego spotkania.

1
1
65'

Goncalo Paciencia nieprzepisowo powtrzymywał przeciwnika.

1
63'

Arbiter ostatecznie podjął decyzję, że...nie ma rzutu karnego. Chociaż wydaje się, że powinna być "jedenastka" dla gospodarzy. Wściekły trener Friedhelm Funkel.

4
3
5
3
6
62'

Sędzia jeszcze weryfikuje sytuację na VAR-ze.

1
3
2
61'

Martin Hinteregger zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym i może być "11" dla Fortuny Duesseldorf.

6
4
4
1
1
60'

Danny da Costa sfaulował Olivera Fink i będzie rzut wolny dla Fortuny.

1
1
59'

Marcin Kamiński pewnie zatrzymał szarżującego Lukę Jovicia.

3
3
58'

Długim wykopem piłkę do gry wprowadził Kevin Trapp.

56'

Danny da Costa złapany w pułapkę ofsajdową.

1
1
54'

Luka Jović znalazł się na pozycji spalonej.

3
2
53'

Makoto Hasebe popełnił błąd, a celnie uderzył Benito Raman. Ten strzał obronił Kevin Trapp.

1
2
1
53'

Eintracht Frankfurt nie forsuje tempa i spokojnie buduje kolejny atak.

2
1
1
51'

Gospodarze wykonywali rzut wolny na połowie gości, lecz nic z tej akcji nie wyszło.

2
1
1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Goncalo Paciencia. Asystował mu Jonathan de Guzman.

Eintracht Frankfurt wyszedł na prowadzenie 1:0! Dokładnie z prawej strony pola karnego dośrodkował Jonathan de Guzman, a Goncalo Paciencia uderzeniem piłki głową pokonał biernego w tej sytuacji Michaela Rensinga.

7
3
3
8
6
48'

Dośrodkowywał z prawego skrzydła Danny da Costa, jednakże został zablokowany przez rywala.

2
1
1
1
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Fortuna Duesseldorf - Eintracht Frankfurt.

1
1
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

2
45'

Martin Hinteregger zaczepił rywala we własnym polu karnym, lecz sędzia nie odgwizdał "11" i kazał grać dalej.

1
44'

Luka Jović celnie uderzał, a piłkę na korner wybił Michael Rensing.

2
2
2
43'

Groźna akcja Eintrachtu Frankfurt, a nieźle przed bramkę Fortuny dogrywał piłkę Filip Kostić. Jednak nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do futbolówki.

1
1
42'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie meczu. W ofensywie ekipa Orłów.

1
1
40'

Faulowany był Almamy Toure i będzie kolejny w tym meczu rzut wolny dla gości.

1
38'

Eintracht Frankfurt wykonywał rzut rożny, ale nie był w stanie zagrozić bramce przeciwnika.

36'

Oliver Fink faulem przerwał próbę kontrataku ze strony przyjezdnych.

35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Hinteregger.

1
33'

Matthias Zimmermann huknął z ostrego kąta i trafił w słupek! Piłka wyszła poza linię końcową boiska.

1
1
1
32'

Nieudana akcja gości i piłkę do gry wprowadzi Michael Rensing.

1
1
1
1
30'

Ivan Kostić wywalczył rzut wolny pod polem karnym Fortuny.

2
1
28'

Kevin Trapp opanował bezpańską piłkę i wyrzutem rozpoczął atak Eintrachtu.

2
2
1
2
26'

Świetnie w obronie interweniował Marcin Kamiński, który do tej pory dobrze kieruje defensywą gospodarzy.

5
2
1
2
1
25'

Przestrzelił z dystansu Luka Jović i grę od własnej bramki wznowi Michael Rensing.

2
2
2
1
2
24'

Sporo walki w środkowej strefie boiska, ale na razie brak składnych, ciekawych akcji.

1
1
2
2
3
22'

Uderzył z około 20 metrów Rouwen Hennings, ale piłka minęła bramkę rywala.

1
1
2
1
2
21'

Drużyna z Frankfurtu spokojnie buduje swój atak pozycyjny.

1
1
3
2
2
19'
ZMIANA

Fortuna. Schodzi kontuzjowany: Dawid Kownacki. Wchodzi: Rouwen Hennings.

18'

Dawid Kownacki niestety zszedł z urazem do szatni. Polak dzisiaj już nie zagra. Najprawdopodobniej kontuzja mięśniowa.

Dawid Kownacki
9
8
11
63
71
16'

Jakiś problem ma Dawid Kownacki, który potrzebuje pomocy medycznej.

1
4
24
16
15'

Dodi Lukebakio za daleko wypuścił sobie piłkę i stracił futbolówkę. Tylko jęk zawodu na trybunach.

4
2
14'

Niko Giesselmann znalazł się na pozycji spalonej.

2
13'

Od rzutu wolnego grę wznowi miejscowa ekipa.

4
3
1
1
1
12'

2
9'

Fortuna Duesseldorf rozbiła szybką kontrę w wykonaniu gości. W ataku wciąż Eintracht Frankfurt.

4
5
1
1
1
7'

Minimalnie niecelnie na bramkę rywala główkował Luka Jović.

3
1
6'

Niezłe tempo rywalizacji. Przy piłce znajduje się Eintracht.

1
1
4'

Makoto Hasebe zagrywał długie podanie do napastników, lecz będzie tylko rzut z autu dla przyjezdnych.

3
2'

Dawid Kownacki już trafił do siatki, ale sędzia odgwizdał zagranie ręką przez Dodiego Lukebakio, który zagrywał piłkę do Polaka.

5
1
3
4
7
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

1
1
czas Start meczu
19:42

Dawid Kownacki i Marcin Kamiński znaleźli się w wyjściowej "11" Fortuny Duesseldorf:

6
3
2
17:15

Spotkanie poprowadzi sędzia Robert Hartmann.

1
1
1
Czy Fortuna Duesseldorf wywalczy co najmniej punkt w starciu z Eintrachtem Frankfurt?