1
1
1
90'

Mecz zbliża się ku końcowi, Borussia nadal będzie traciła punkt do liderującego Bayernu.

1
87'

Gol! Strzelił Paco Alcacer.

Pewny strzał Hiszpana w lewy dolny róg bramki Schwolowa.

Borussia Dortmund
9
3
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Pascal Stenzel.

2
1
86'

Nieprzepisowe zagranie w polu karnym Freiburga. Będzie rzut karny dla BVB!

3
1
82'

Reus z szansą na swojego drugiego gola, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i pierwszy przy niej jest bramkarz.

2
1
1
2
1
80'

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Paco Alcacer.

3
1
1
1
1
79'

Gol! Strzelił Mario Goetze. Asystował mu Marco Reus.

No więc możemy chyba powiedzieć, że jest po meczu. Reus wykłada piłkę przed pustą bramkę do Goetze, a ten umieszcza ją w siatce!

10
4
2
2
1
73'

Kolejna dobra akcja Freiburga. Z dystansu Gondorf, który pomylił się nieznacznie.

1
1
2
3
2
71'

Nareszcie ciekawie. Płaskie wstrzelenie w pole karne i mocny strzał Luki Waldschmidta z pierwszej piłki przechodzi minimalnie obok słupka.

2
1
1
1
1
70'
69'

Niestety druga połowa nie jest pasjonującym widowiskiem. Borussia pewna w defensywie.

3
66'

SC Freiburg. Schodzi: Florian Niederlechner. Wchodzi: Christoph Daferner.

wchodzi Wchodzi
Christoph Daferner #39
schodzi Schodzi
2
1
62'

Freiburg nie może sobie poradzić z pressingiem Borussii. Trudne położenie gospodarzy.

3
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Janik Haberer.

2
2
58'

Szybkie rozegranie rzutu wolnego i groźny strzał z ostrego kąta Niederlechnera. Niemiec nie trafia, a nawet gdyby, to był ofsajd.

1
1
1
1
56'

Borussia. Schodzi: Marius Wolf. Wchodzi: Omer Toprak.

54'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Raphael Guerreiro.

Kapitalne podanie Portugalczyka, a Niemiec płskim strzałem w długi róg pewnie wykorzystuje sytuację sam na sam!

14
5
3
2
4
51'

Ależ szansa Freiburga! Kilkadziesiąt metrów skrzydłem popędził Guenter, po czym dośrodkował w pole karne. Tam błąd popełnił Burki, jednak Szwajcar w porę zdążył go naprawić i złapać futbolówkę.

2
2
2
2
47'

Podczas próby dośrodkowania stopa Wolfa podwinęła się na piłce. Nie wygląda to dobrze...

1
2
46'

Gra wznowiona. Od razu rajd Goetze, który jednak skończył niedokładnym podaniem w pole karne.

1
14:45

[b]

[/b]

2
1
44'

Wreszcie przyspieszenie. Sam na sam z bramkarzem wychodził Reus, ale zagranie Sancho po pierwsze zbyt głębokie, a po drugie za późne.

1
1
1
1
7
43'

Borussia pod polem karnym Freiburga, ale znowu bez strzału.

1
1
2
2
40'

Dużo niedokładności z obu stron w ostatnich minutach. Strasznie spadło tempo spotkania.

1
1
1
38'

Piłkarze BVB rozgrywają piłkę, spokojnie przygotowując akcję. Freiburg nie kwapi się z pressingiem.

2
1
1
34'

Na murawie leży Janik Haberer. Pokazuje jednak, że pozbiera się bez pomocy medycznej.

1
1
2
2
32'

Grifo wychodził sam na sam z Burkim, w ostatniej chwili piłkę wybił mu jednak Weigl.

1
1
28'

Florian Niederlechner strzelał głową po dośrodkowaniu Grifo. Piłka przelatuje nad bramką!

1
26'

Freiburg ma ciekawie opracowane wrzuty z autu. Piłka do Luki Waldschmidta a ten huknął zza obrony, Burki jednak kapitalnie broni!

3
2
25'

Bez zagożenia.

1
2
2
24'

Piękna, zespołowa akcja Freiburga. Strzał Grifo ostatecznie zablokowany, ale będzie rzut rożny.

1
1
1
22'

Bład Burkiego bez konsekwencji! Szwajcara uratowała czujność obrońcy, który w ostatniej chwili przeciął zagranie do Vincenzo Grifo.

1
1
1
1
20'

Witsel strzela z około 20 metrów. Zablokowany.

2
1
1
2
3
19'

Ciekawe rozegranie rzutu wolnego, po którym z dystansu huknął Reus. Golkiper odbija!

2
1
1
1
3
17'

Kolejna szybka wymiana podań Borussiii, jednak ostatnie - do Sancho - minimalnie za mocne.

2
1
1
3
2
16'

Borussia dużo aktywniejsza po golu. Najpierw indywidualnie próbował Reus, później Weigl. W obu przypadkach sytuacje w porę wyjaśniali obrońcy.

1
1
1
3
2
14'

Jedna groźna akcja wystarczyła do tego, by BVB objęło prowadzenie. Czekamy na odpowiedź gospodarzy...

2
1
2
4
3
12'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Marco Reus.

Piłkarze Borussii wymienili kilka szybkich podań w polu karnym Freiburga, wreszcie Reus wstrzelił piłkę przed bramkę rywali, a tam Sancho wepchnął ją do siatki z najbliższej odległości!

10
5
2
7
8
10'

Błąd Akanjiego, który podawał niecelnie około 20 metrów od bramki, bez konsekwencji. Piłkarze Freiburga nie zdołali bowiem opanować piłki.

1
1
3
2
1
8'

Na razie niespodziewanie gospodarze przeważają w ataku, ale wciąż czekamy na pierwsze poważne pod którąś z bramek.

2
1
1
5'

Borussia w ataku, ale dwa kapitalne wślizgi Pascala Stenzela zapobiegają niebezpieczeństwu.

3
3
3
1
2
3'

Freiburg w polu karnym Borussii, ale strzał został zablowany.

4
1
1
3
2
2'

Próba kontrataku BVB popsuta przez Axela Witsela.

4
2
3
2
1
1'

Pierwszy atak gospodarzy przerwany przez gości.

4
3
2
1
1
14:45

Piłkarze wychodzą już na murawę. W tle piękna oprawa kibiców gospodarzy.