AS Monaco
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

89'

Już chyba nic się nie zmieni w tym meczu. Piłkarze nie potrafią sobie wykreować dogodnych okazji na gola.

85'

Otwarte końcowe minuty, remis nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn.

83'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Samuel Grandsir.

81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sofiane Diop.

1
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aaron Iseka Leya. A jednak udało się drużynie z Tuluzy wyrównać. Po mocnym dograniu piłka odbiła się od Glika, przejął ją Iseka i w sytuacji sam na sam zdobył gola. Monaco ma 10 minut na odpowiedź.

1
1
1
2
2
77'
ZMIANA

Toulouse. Schodzi: Mathiew Dossevi. Wchodzi: Hakim El Mokkedem.

wchodzi Wchodzi
Hakim El Mokkedem #28
schodzi Schodzi
Mathiew Dossevi #14
77'

Szukają wyrównującej bramki miejscowi, Monaco w coraz więszych opałach.

74'

Coraz groźniejsi są gospodarze, którzy zaczynają ryzykować. Monaco wykorzysta szansę i skontruje rywala?

72'

Żółtą kartkę otrzymał Max-Alain Gradel.

68'

W dobrej sytuacji mógł się znaleźć Gradel. Dobrze współpracuje ze sobą defensywa Monaco, która złapała rywala na spalonym.

1
64'
ZMIANA

Toulouse. Schodzi: Manu Garcia. Wchodzi: Jimmy Durmaz.

63'

Monaco po objęciu prowadzenia szanuje piłkę, gospodarze nie potrafią odpowiedzieć groźną akcją.

60'
ZMIANA
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Youri Tielemans. Asystował mu Youssef Ait Bennasser. Monaco w końcu zaczęło atakować i szybko przyniosło to efekty. Strzał Tielemansa odbił się od poprzeczki i dopiero powtórka pokazała, że piłka znalazła się w bramce! 0:1!

55'

Mocno dośrodkował z lewej strony Chadli, piłka niespodziewanie odbiła się od poprzeczki.

53'

Diop minął kilku rywali, ale przekombinował i zmarnował okazję.

1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Henrichs.

46'

Wracamy do meczu.

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
43'

Trochę aktywniejsze w ofensywie przed przerwą jest Monaco. Goście wciąż bez okazji bramkowej.

1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Kelvin Amian.

Kelvin Amian #2
Toulouse FC
36'

Monaco stara się spokojnie rozgrywać piłkę. Jednak gościom brakuje dokładności w grze.

33'

W końcu pokazało się Monaco. Ciekawe rozegranie akcji, czujny w bramce był Reynet, który nie dał się zaskoczyć.

1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Jemerson.

AS Monaco
1
1
23'

Cały czas lepiej prezentują się gospodarze, którzy jednak mają problemy z wykańczaniem swoich akcji celnymi uderzeniami.

19'

Ataki gospodarzy stara się napędzać ich kapitan Max-Alain Gradel. Monaco wciąż bardzo pasywne.

16'

Cały czas więcej z gry mają gospodarze. Jednak poza jedną szansą, nie potrafią wykreować kolejnej.

12'

W ataku gospodarze, Monaco skupione na obronie remisu.

8'

Dossevi otrzymał podanie od Gradela, jednak świetnie w bramce Monaco zachował się Diego Benaglio. Gospodarze powinni prowadzić.

6'

Mogło być niebezpiecznie pod bramką Monaco. Gospodarze jednak zagrali nieprzepisowo i sędzia przerwał grę.

1
2'

Szarżował Sanogo, jednak został powstrzymany przez Glika.