Na prawej stronie szalał Diop, ale niecelnie dogrywał do Pellegriego.

89'

Tymczasem podwyższyć strzałem z lewej strony próbował Flavien Tait.

88'

Monaco próbuje, ale idzie im to dosyć marnie. Angers nawet nie myśli, by pozwolić rywalom na wyrównanie.

1
86'

I szybko Gołowin dograł w pole karne do Pellegriego, ale piłkarz nie poradził sobie z piłką.

86'

Jest decyzja! Nie ma rzutu karnego.

1
1
84'

Dogranie Gołowina z rzutu wolnego. Sędzia konsultuje się z VAR-em. Ma wątpliwości, czy ręką we własnym polu karnym nie zagrał Vincent Pajot.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Romain Thomas.

Obrońca Angers nieładnie faulował Pietro Pellegriego.

82'

Nieudane dośrodkowanie Angers. Piłkę na rzut rożny wybił Kamil Glik.

2
82'

Gołowinowi puszczają nerwy. Rosjanin faulował rywala na własnej połowie. Na szczęście dla gospodarzy, daleko od pola karnego.

81'

Dogranie Glika w kierunku pola karnego. Starania Polaka poszły na marne. Koszmarnym dośrodkowaniem popisał się jego kolega.

1
79'

Monaco. Schodzi: Samuel Grandsir. Wchodzi: Sofiane Diop.

78'

. Schodzi: Thomas Mangani. Wchodzi: Vincent Pajot.

77'

Grandsir dograł w pole karne, gdzie czekał niekryty Jemerson. Obrońca miał czas, ale oddał strzał prosto w bramkarza.

75'

Bardzo dobre zachowanie Kamila Glika. Obrońca przeciął groźne podanie i powstrzymał atak Angers.

73'

Mangani dośrodkowywał z rzutu wolnego. Bliski uderzenia piłki był Thomas, ale ubiegł go w porę Jemerson.

72'

Arbiter rozmawia z Falcao, który faulował Thomasa. Kolumbijczyk ma już jedną żółtą kartkę.

71'

Nieudana próba podania prostopadłego w wykonaniu zawodników Angers i bez problemu łapie Benaglio.

70'

Falcao faulowany na własnej połowie.

68'

Nieudany rzut wolny w wykonaniu Gołowina. Rosjanin próbował dośrodkować, ale jego zamysł rozszyfrował bramkarz, który chwycił piłkę.

67'

Kamil Glik próbował rozegrać piłkę, ale skończyło się stratą. Na szczęście błąd Polaka szybko został naprawiony przez Jemersona.

1
64'

Monaco. Schodzi: Youri Tielemans. Wchodzi: Jordi Mboula.

61'

Dobre zachowanie Djibrila Sidibe, który nie dał się zakoczyć uciekającemu Bambie.

59'

Kamil Glik udanie zatrzymał wybiegającego Bahokena.

1
1
53'

Tielemans wypuścił na prawej stronie Sidibe, ale dośrodkowanie na rzut rożny wybił obrońca Angers.

51'

Ten atak Monaco zapowiadał się nieźle. Gospodarze poklepali piłkę przed polem karnym rywali. Potem akcję dośrodkowaniem z lewej strony próbował zakończyć Henrichs, ale podanie nie dotarlo do żadnego z kolegów.

49'

Pellegri faulował na środku boiska Santamarię.

2
48'

Zbyt niedokładne dośrodkowanie z lewej strony, które bez problemu złapał Butelle.

47'

Jemerson wygrał walkę na lewej stronie z Pierrickiem Capelle.

1
47'

Dobry kontratak Angers, ale zakończony nieccelnym dograniem z prawej strony w wykonaniu N'Doye.

1
46'

Monaco. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Pietro Pellegri.

46'

Wracamy na drugą połowę. Minęło kilka sekund a Angers będzie miało rzut wolny.

2
1
45'

Na murawie leży Romain Thomas, który ucierpiał w starciu z Falcao.

2
1
1
1
45'

Gołowin wypuścił na lewej stronie Chadliego. Pomocnik próbował dogrywać z lewej strony do Falcao, ale przytomnie zachował się bramkarz, który złapał podanie.

3
1
44'

Teraz Sidibe nie poradził sobie na prawej stronie z Bambą.

1
1
43'

I znowu... Tym razem Henrichs niedokładnie dogrywał do Chadliego i grę wznowi Butelle.

2
1
41'

Dużo chaosu w atakach Monaco. Gospodarze próbują wypuścić na boki swoich skrzydłowych, ale robią to bardzo niedokładnie i często kończy się stratą piłki.

1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Radamel Falcao.

Kolumbijczyk chciał wymusić rzut karny, ale wszystko dostrzegł arbiter.

36'

Chadli chciał wypuścić na lewej stronie Henrichsa, ale obrońca nie zdążył dobiec do piłki.

1
1
31'

Monaco próbuje szczęścia dośrodkowaniami, ale do tej pory obrońcy Angers spisują się przyzwoicie i nie pozwalają przeciwnikom zagrozić.

1
29'

Z kontrą lewą stroną chciał popędzić Bahoken, ale został złapany na spalonym.

1
29'

Dośrodkowanie Sidibe z prawej strony nie zagroziło bramce Angers.

1
27'

Gol! Strzelił Stephane Bahoken.

Monaco pozwoliło rywalowi rozpędził się na lewej stronie. Jemerson wybił dośrodkowanie wprost pod nogi Bahokena, który huknął na bramkę. Tym razem Benaglio nie miał szans.

10
5
4
8
10
25'

Manceau popędził prawą stroną, minął Henrichsa, ale w ostatnim momencie zatrzymał go Grandsir i powstrzymał rywala, nim ten zdążył dośrodkować.

2
24'

Piłkę na własnej połowie rozgrywają przyjezdni.

2
1
19'

Ależ Angers wyszli z kontratakiem! Na wolną pozycję wybiegł Tait, ale interwencją popisał się Benaglio!

3
18'

Grandsir starł się w powietrzu z N'Doye. Pomocnik Monaco dopiero po chwili podniósł się z murawy.

1
16'

Bahoken na spalonym.

1
15'

Gołowin wypuścił na prawej stronie Sidibe, ale obroca nie poradził sobie z Bambą i koniec ataku.

2
1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Cheikh N'Doye.

Zawodnik Angers ukarany za faul na Kamilu Gliku.

2
13'

Teraz przy piłce przyjezdni, ale bez skutku probują opuścić własną połowę.

1
11'

Tielemans niecelnie dograł z kornera do Gołowina, a Rosjanin już poza polem karnym Angers nie poradził sobie z piłką.

2
1
11'

Henrichs zabawił się z rywalem na lewej stronie, ale w porę z pomocą przybył Manceau, który wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
1
10'

Na połowie Angers faulowany Manceau.

2
8'

. Schodzi: Mateo Pavlović. Wchodzi: Ismael Traore.

Trudny początek przyjezdnych. Nie minęło dziesięć minut, a trener musiał dokonać już pierwszej zmiany.

4'

Tielemans nie zagroził z rzutu wolnego. Na prawej stronie Monaco próbowało dośrodkować, ale w porę na rzut rożny wybił Bamba.

2
1
3'

Monao nie oddaje inicjatywy rywalom, ale ma problemy z wejściem w pole karne Angers. Gospodarze ciągle przy piłce.