Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

2
3
2
87'

Paris Saint-Germain walczy o przedłużenie swojej zwycięskiej serii, ale mam problem z rozegraniem składnej akcji.

2
5
4
2
1
84'

Gol! Strzelił Andreas Cornelius. Asystował mu Maxime Poundje.

Girondins Bordeaux znów doprowadziło do remisu! Andreas Cornelius zamienił na bramkę dokładne dośrodkowanie Maxime'a Poundje'a z lewego skrzydła.

9
82'
80'

Zagotowało się pod bramką Paris Saint-Germain, a bliski strzelenia gola był Andreas Cornelius. Tylko korner dla miejscowego zespołu.

2
2
2
1
78'
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marco Verratti.

Paris Saint-Germain
4
1
1
1
1
77'

Aktywny jest Eric-Maxim Choupo-Moting, który stara się napędzać ataki paryskiej drużyny.

2
1
1
2
1
75'

Goście szanują piłkę, zaś gospodarze na razie tylko przesuwają się za futbolówką.

2
2
1
1
1
73'

Bordeaux. Schodzi: Sergi Palencia. Wchodzi: Maxime Poundje.

1
71'

Z około 17 metrów uderzył Angel Di Maria, ale piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła poza boisko.

3
1
1
1
69'

Bordeaux. Schodzi: Jaroslav Plasil. Wchodzi: Samuel Kalu.

Samuel Kalu #10
2
1
1
67'

PSG. Schodzi: Dani Alves. Wchodzi: Marco Verratti.

66'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Julian Draxler.

Girondins Bordeaux nadziało się na kontrę Paris Saint-Germain i przegrywa 1:2! Świetnie, prostopadłe podanie z głębi pola zagrał Julian Draxler, a Kylian Mbappe Lottin pokonał Costila w sytuacji sam na sam.

17
4
5
6
5
65'

Głośny doping na stadionie w Bordeaux, bo w ataku znajdują się Żyrondyści.

63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergi Palencia.

63'

Paris Saint-Germain być może jest przemęczone po ostatnim meczu z Liverpool FC w Lidze Mistrzów i dlatego dzisiaj gra bezbarwnie.

1
2
1
61'

Dośrodkowywał Dani Alves, ale ostatecznie będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

1
59'

Jimmy Briand uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

1
57'

PSG. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Eric-Maxim Choupo-Moting.

56'

Gospodarze uwierzyli, że są w stanie powalczyć z paryżanami i ruszyli z kolejnym atakiem.

53'

Gol! Strzelił Jimmy Briand. Asystował mu Francois Kamano.

Girondins Bordeaux wykorzystało minimalizm PSG i doprowadziło do remisu! Kamano zszedł do linii końcowej i wycofał piłkę do Jimmy'ego Brianda, a ten mocnym uderzeniem po ziemi wpakował piłkę do siatki.

4
53'

Kamano spudłował w niezłej sytuacji z około 12 metrów.

52'

Ekipa z Paryża buduje swoj atak poczynając od bramkarza.

50'

Kolejne strzały Plasila zostały zablokowane przez obrońców gości.

48'

PSG nie forsuje tempa, a cierpliwie czeka na dogodną okazję do podwyższenia swojego prowadzenia.

1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain.

3
1
1
1
1
45+2'

Neymar uderzył, ale piłka po rykoszecie wyszła na korner.

2
2
2
2
2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
42'

Neymar zdobył bramkę, ale w momencie podania był na pozycji spalonej.

3
2
1
2
2
41'

Paryżanie po tym, jak otworzyli wynik meczu, mogą grać na większym luzie i szukają kolejnego trafienia.

3
1
1
1
1
39'

Arbiter uznał gola strzelonego przez przyjezdnych.

6
1
1
1
1
37'

Sędzia jeszcze sprawdza bramkową akcję PSG na VAR.

3
2
4
2
2
34'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Dani Alves.

Paris Saint-Germain wyszło na prowadzenie 1:0! Świetna akcja Brazylijczyków. Neymar zagrał piłkę na prawą stronę do Daniego Alvesa i wbiegł w pole karne. Neymar otrzymał od swojego rodaka podanie zwrotne i pewnym strzałem pokonał Costila.

18
5
2
2
3
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thilo Kehrer.

1
1
1
31'

Ależ przestrzelił Angel Di Maria po świetnym zagraniu od Neymara. Argentyńczyk w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki.

1
1
1
30'

Pół godziny gry za nami, a Paris Saint-Germain nie stowrzyło sobie żadnej klarownej sytuacji do strzelenia gola, co może zaskakiwać.

2
1
1
1
1
28'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Kamano.

1
2
2
27'

Pablo faulował zawodnika PSG i będzie rzut wolny dla gości.

2
2
2
2
1
25'

Podopieczni trenera Tuchela długo utrzymują się przy piłce, lecz nic z tego nie wynika.

1
2
22'

Groźny strzał Jaroslava Plasila został zablokowany.

1
1
1
21'

Paris Saint-Germain gra na razie zbyt wolno i przewidywalnie, żeby zaskoczyć Girondins Bordeaux.

1
1
18'

Szarżował Kamano, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez rywala.

2
1
1
1
2
17'

Neymar czy Kylian Mbappe Lottin wciąż nie mogą znaleźć sposobu na szczelną defenswyę gospodarzy.

1
1
1
2
1
15'

Piłka już w grze, a w ataku mistrzowie Francji.

1
2
1
1
1
14'

Chwila przerwy w grze, bo kibice na trybunach odpalili race.

1
1
1
13'

Żyrondyści na razie bronią się bardzo dobrze i umiejętnie przesuwają za piłką.

1
11'

Posiadanie piłki:

Girondins Bordeaux - 38 proc.

Paris Saint-Germain - 62 proc.

2
8'

Piłkarze miejscowej ekipy przejęli piłkę i starają się dłużej utrzymać przy futbolówce, żeby już na starcie nie dać się zdominować.

5'

Bezpańską piłkę opanował Alphonse Areola i szybko rozpoczął atak PSG.

1
3'

Paryżanie od początku chcą narzucić swój styl gry i spokojnie wymieniają kolejne podania na połowie Girondins.

1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

1
czas Start meczu
20:47

Spotkanie poprowadzi sędzia Frank Schneider.

1
1
Czy Paris Saint-Germain pokona Girondins Bordeaux?
2
2
11:44

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 15. kolejki Ligue 1 Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain. Początek niedzielnego spotkania o godzinie 21:00.