Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

2
3
1
87'

Przyjezdni wyglądają już na zupełnie bezradnych. Trzy stracone bramki w II połowie ich załamały.

83'

Angel Di Maria minimalnie przestrzelił po wrzutce z prawej flanki.

81'

PSG. Schodzi: Dani Alves. Wchodzi: Thomas Meunier.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Silva.

Paris Saint-Germain
1
1
1
2
80'

Julian Draxler jest teraz wszędzie i stara się napędzać ataki mistrza Francji.

1
76'

PSG. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Layvin Kurzawa.

75'

Podopieczni trenera Tuchela tylko spokojnie kontrolują boiskowe wydarzenia, długo utrzymując się przy piłce.

73'
71'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

Zabawa Paris Saint-Germain trwa - 4:1! Paryżanie rozklepali defensywę Stade Rennais. W końcowej fazie akcji Kylian Mbappe Lottin zagrał piłkę do Edinsona Cavaniego, a ten posłał ją do pustej bramki.

20
13
4
3
3
71'

Edinson Cavani nie doszedł do niezłego dośrodkowania z lewego skrzydła.

1
69'

Umiejętnie poczynaniami paryżan kieruje dzisiaj Niemiec Julian Draxler.

2
1
66'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Julian Draxler.

Paris Saint-Germain prowadzi już 3:1! Błąd gości w wyprowadzeniu piłki. Futbolówkę przejął Julian Draxler i szybko zagrał ją do Kyliana Mbappe'a Lottina, który pewnym strzałem zdobył bramkę.

18
8
2
3
1
65'

PSG nie zamierza zwalniać tempa i ruszyło z kolejnym atakiem.

62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hamari Traore.

Stade Rennais
2
2
60'

Gol! Strzelił Angel Di Maria. Asystował mu Thiago Silva.

Paris Saint-Germain wygrywa 2:1! Długim, prostopadłym podaniem popisał się Thiago Silva, zaś Angel Di Maria w sytuacji sam na sam pokonał Tomasa Koubka.

15
10
3
2
2
58'

Kylian Mbappe Lottin strzelił po ziemi, a na posterunku był Tomas Koubek, który chwycił futbolówkę.

1
1
56'

Na boisku wieje nudą. Spokojnie atakuje Paris Saint-Germain.

1
1
1
54'

Celnie uderzył Kylian Mbappe Lottin, ale piłkę pewnie złapał Tomas Koubek.

53'

Na razie po zmianie stron lepiej prezentują się piłkarze Stade Rennais.

1
1
50'

Goście starają się długo utrzymywać przy piłce. Zaskakujące jest, że PSG nie stosuje pressingu.

48'

Przyjezdni wznowią grę od rzutu wolnego.

1
1
2
46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Paryżu.

5
1
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
45'

Goście wykonywali rzut rożny, ale nic nie wyszło z tej akcji.

2
1
43'

Po błędzie na początku konfrontacji, od pewnego czasu obrońcy Stade Rennais grają bardzo czujnie i nie pozwalają PSG na zbyt wiele.

1
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie meczu. Przy piłce znajdują się paryżanie.

39'

Niebezpieczny atak PSG został zatrzymany przez defensorów Stade Rennais.

37'

Podrażniony mistrz Francji szuka swojego drugiego trafienia w tym spotkaniu.

2
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał M'Baye Niang.

2
1
1
33'

Thilo Kehrer ucierpiał w starciu z rywalem.

1
2
31'

Edinson Cavani dopuścił się faulu i od rzutu wolnego wznowili przyjezdni.

1
1
1
1
28'

Gol! Strzelił M'Baye Niang. Asystował mu Hamari Traore.

Stade Rennais doprowadziło do remisu 1:1! Hamari Traore odważnie wbiegł z piłką w pole karne PSG i wyłożył futbolówkę jak na tacy M'Baye Niangowi, a ten efektownie krzyżaczkiem wykończył akcję.

13
8
9
7
9
25'

Szarżował Angel Di Maria, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez Da Silvę.

2
2
1
2
3
23'

Mistrzowie Francji cofnęli się i ewidentnie czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

1
20'

Tym razem minimalnie przestrzelił Hatem Ben Arfa i od własnej bramki rozpocznie Buffon.

2
1
18'

Zagotowało się pod bramką gości. Jednak niecelnie strzelił Julian Draxler.

3
1
2
1
17'

Sporo walki w środku pola. Od autu grę rozpocznie Paris Saint-Germain.

4
2
15'

PSG nie forsuje tempa. Paryżanie wymieniają kolejne podania na połowie przyjezdnych.

5
1
13'

Hatem Ben Arfa faulował przeciwnika i będzie rzut wolny dla podopiecznych Tuchela.

1
3
12'

Tomas Koubek przeliczył się przy dalekim wyjściu i z tego prezentu mógł skorzystać Kylian Mbappe Lottin, ale jego strzał został zatrzymany przez obrońcę Stade.

4
2
1
3
10'

Posiadanie piłki:

Paris Saint-Germain - 50 proc.

Stade Rennais - 50 proc.

4
3
3
7'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Angel Di Maria.

Paris Saint-Germain na prowadzeniu 1:0! Z lewego skrzydła dokładnie dośrodkował Angel Di Maria, a piłkę głową do bramki skierował Edinson Cavani.

21
15
6
4
4
7'

Piłkę przejęli mistrzowie Francji, którzy budują atak pozycyjny.

2
2
1
1
5'

M'Baye Niang huknął wysoko nad poprzeczką bramki PSG.

1
1
3'

Goście rozpoczęli konfrontację bez respektu dla rywala. Aktywny jest Hatem Ben Arfa.

1
1
1
1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli paryżanie.