Liga Mistrzów: II runda eliminacyjna, rewanże
31 lip 2018 20:30
komentarz

Legii pozostaje walczyć o fazę grupową Ligi Europy. Spartak powalczy o Ligę Mistrzów, ale wydaje się, że dojście Słowaków do fazy grupowej byłoby dużą niespodzianką.

52
80
11
14
15
90+5'

Piłka meczowa Carlitosa, ale pół metra obok słupka...

81
94
15
26
39
90+3'

Pozostało 120 sekund nadziei...

86
137
29
50
53
90+2'

Płaski strzał Kante i piłka przeleciała tuż obok słupka!

41
53
36
40
41
90+1'

Sędzia łącznie doliczył 5 minut.

59
34
27
29
50
90+1'

Spartak. Schodzi: Marvin Egho. Wchodzi: Ivan Hladik.

20
90'

20
89'

Legia nie broni, co stara się wykorzystać Spartak.

40
34
10
16
17
89'

Vlasko nie podaje, Vlasko tylko uderza. Teraz ponownie to uczynił, ale nie trafił. Czasu coraz mniej.

23
25
12
20
15
88'

Legia z przodu, rywal stara się to wykorzystać. Okazję miał Vlasko, ale trafił w Malarza. Gdyby podawał...

24
12
17
15
21
Legia w trybie pilnym powinna pożegnać się z Antoliciem i Vesoviciem?
41
39
8
6
13
86'

Vlasko uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od głowt jednego z graczy Legii i wyszła na róg.

10
11
14
11
19
85'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Domagoj Antolić. Więcej "takich" graczy z Bałkanów, którzy podcinają gałąż na której się siedzi. POLAKÓW! PO-LA-KÓW ! Tragedia! Legia w dziewiątkę!

Legia Warszawa
80
150
14
23
38
85'

Po rogu uderzał Toth, jednak źle przymierzył i wyraźnie przestrzelił.

17
19
11
19
28
84'

Groźnie pod bramką Malarza, Astiz zablokował rywala.

23
22
13
21
26
82'

Zapowiada się nerwowa końcówka. Legia wciąż w natarciu, Spartak sporadycznie szuka swoich okazji.

10
80'
79'

Dogranie Carlitosa z rzutu wolnego, Wieteska jednak źle przyjął piłkę i złapał ją bramkarz.

23
30
8
17
17
78'

To już tylko 12 minut. Wystarczy jeden gol i mamy dogrywkę. Legia szuka swoich szans.

35
25
16
15
21
76'

Piłka uderzona z rzutu wolnego trafiła w mur. Legia mogła odetchnąć.

30
20
18
28
30
76'

Spartak. Schodzi: Anton Sloboda. Wchodzi: Jan Vlasko.

19
75'

Irytujący sędzia z Izraela uznał, że ręką przed polem karnym zagrał Malarz. Chyba miał rację, ale i tak nas sędzia denerwuje.

28
45
7
10
25
73'

Mączyński do Kucharczyka, a ten nie zdążył do piłki. Biały strój Polaka jest już zafarbowany na zielono. Słowacy dołożą Wojskowym wybielacze? A może zielona farba nie puści?

27
22
18
10
10
72'

Legia walczy, Legia gra, Legia czuje krew. Niczym pyton ze stolicy powoli owija rywala. Czy uda mu się go zadusić?

30
39
10
13
20
71'

W końcu na grę Legii można patrzeć bez bólu zęba. Czas jednak upływa.

23
15
14
11
18
70'

. Schodzi: Erik Grendel. Wchodzi: Fabian Miesenboeck.

Fabian Miesenboeck #17
14
9
11
11
12
69'

Carlitos szukał miejsca do oddania strzału, uderzył, ale pomylił się o pół metra!

15
16
7
10
20
68'

Jak Chudy to obronił! Strzał Cafu, ale bramkarz odbił strzał.

20
28
9
13
19
67'

Po stracie gola Spartak nie chce dopuścić Legii pod własną bramkę, niczym ojciec panny młodej kawalera tuż przed ślubem.

24
36
6
7
9
66'

Ławka Spartaka trochę przerażona. Czują oddech Legii.

23
15
9
10
14
65'

Po stracie gola Spartak obudził się i opuścił własną połowę, na której wręcz zamieszkał.

24
21
10
9
9
63'

Gol! Strzelił Inaki Astiz. Asystował mu Carlitos. Jest nadzieja! Z prawej strony dogrywał Carlitos, a Astiz wykorzystał nieporozumienie Godala z Chudym. 0:1 i do odrobienia strat brakuje jednej bramki. Tylko i aż jednej.

140
59
37
50
98
63'

234. rzut rożny dla Legii. To jednak nie ma przełożenia na okazje.

14
31
5
5
12
62'

Spartak broni się niemal całą drużyną, Legia na połowie Słowaków, ale bez uderzeń.

19
19
11
8
16
61'

W końcu Kucharczyk, dośrodkowanie z prawej strony, obrońca w ostatnim momencie wybił piłkę.

15
10
11
6
8
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Toth.

Martin Toth #22
15
8
6
13
15
59'

Klepsydra bezlitośnie przesypuje piasek. Czasu coraz mniej.

15
57'

Legia stara się coś zdziałać, tego Wojskowym nie można odmówić. Jednak obsługujący tablicę pan Karel wciąż się nudzi. 0:0.

7
19
5
3
56'

Mgła nad stadionem, to fani Legii zabrali ze sobą zapałki.

6
20
5
1
14
54'

Wyjście Spartaka, Egho uderzał, ale obok bramki.

10
1
5
6
54'

Kilka wrzutek w pole karne Chudego, ale wciąż bez celnego uderzenia.

8
5
2
2
4
53'

Legia. Schodzi: Michał Pazdan. Wchodzi: Carlitos.

24
11
8
6
6
52'

Kucharczyk otrzymał dobre zagranie, ale z boku pola karnego źle podawał. Tylko korner.

14
18
9
7
11
51'

Męczy się Legia, męczymy się my. Coraz mniej czasu mają Wojskowi.

23
16
4
2
5
49'

Nie klei się gra Legii. Spartak cały czas kontroluje to, co robią mistrzowie Polski.

23
18
1
5
9
47'

W ataku raz Legia, raz Spartak. Jednak bez uderzeń na bramkę.

13
12
7
6
7
46'

Ostatnie 3 kwadranse nadziei Legii Warszawa.

4
18
1
1
4
46'

Legia. Schodzi: Miroslav Radović. Wchodzi: Cafu.

10
2
1
2
5
Osłabiona Legia będzie w stanie zagrozić Spartakowi?
10
8
1
4
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

24
21
12
10
15
43'

Jeden z członków sztabu Legii został odesłany na trybuny. Nerwowo wśród Wojskowych.

61
62
6
8
8
43'

Kante w wyśmienitej sytuacji, ale źle przyjął piłkę. Po chwili przewrócił się, ale arbiter uznał, że bramkarz nie faulował.

36
36
7
6
14
42'

Wszystko się sypie, gra Legii nie klei się. Wrota Ligi Mistrzów za godzinę zamkną się z hukiem.

64
56
8
4
11
41'

Legia jest w bardzo trudnej sytuacji. Gra w osłabieniu i musi zdobyć dwa gole. A rywal poczuł krew i chce zdobyć gola. Przed momentem na raty piłkę złapał Malarz.

46
29
8
6
9
39'

Groźnie pod bramką Legii, ale kiks zawodnika Spartaka uratował warszawian.

19
20
6
12
17
38'

Sędzia upomniał Deana Klafuricia. Zaczynają puszczać nerwy.

31
32
5
15
16
37'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Marko Vesović. Brawo panie Vesović. Więcej takich zawodników w naszej lidze, daleko z takimi zajdziemy.

242
306
24
23
54
36'

Legia wciąż w ataku, ale nic z tego nie wynika. Spartak spokojnie realizuje swój plan na mecz.

21
37
5
10
13
34'

Kucharczyk chciał rozegrać piłkę. Futbolówka na aucie bramkowym... Źle to wygląda.

20
39
6
7
15
32'

Legia rozgrywa piłkę przed polem karnym Spartaka, ale w "szesnastkę" wejść nie jest w stanie.

12
21
6
7
11
30'

Hlousek może irytować, ale sporo daje w ofensywie po swojej stronie. Przed momentem uderzał Astiz, ale zbyt lekko i w bramkarza.

11
13
4
5
11
29'

Mamy receptę! Wpuścić Carlitosa, wywalczyć rzut wolny i gol. Jakie to proste.

16
31
7
4
5
28'

Długo konstruują swoje akcje Wojskowi. Zdecydowanie za długo.

14
8
1
4
10
26'

Malarz rozkłada ręce. Po złapaniu piłki koledzy nie kwapią się do jej rozgrywania. - Komu mam podać?

17
19
2
2
10
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Vesović. Zaczyna się...

36
28
4
6
14
23'

Tym razem Hlousek dośrodkował piłkę... skakaną. I sprawiło to problemy Słowakom.

10
7
3
3
14
22'

Bardzo złe dośrodkowanie Hlouska. Zawiesina, świeca, wszystko co najgorsze. Jednak efektem rzut rożny.

14
12
1
1
5
21'

Wydawało się, że Legia zaczyna dominować. To trwało jednak przez moment, teraz mistrzowie Słowacji znowu mają więcej do powiedzenia.

8
15
3
5
20'

Kante łupie w krzyżu. To efekt starcia z Godalem. To gracz Legii faulował.

18
18
4
6
12
17'

Teraz Spartak! Malarz pokazał, że zna się na tym, co robi. Uderzał Jirka, bramkarz wybił piłkę na róg.

14
7
4
5
8
17'

Optyczna przewaga Legii, ale Wojskowi tak dobrej sytuacji jaką miał Kante jeszcze sobie nie stworzyli.

6
7
1
2
9
14'

Matko Boska! Główkował Kante! Ależ niewiele brakowało! Legia pokazuje pazurki. Może jednak coś z tego będzie.

15
15
4
8
20
13'

Nie ma VAR, nie ma "Houston". Trudno orzec czy był gol. Sędzia wie lepiej. Wciąż 0:0.

15
8
2
6
9
12'

Błąd Godala, który nie potrafił porozumieć się z Chudym. Bramkarz w ostatnim momencie wybił piłkę sprzed bramki. Czy uczynił to juz zza linii? Nie ma wozu pana Gila i VAR sprawy nie może rozstrzygnąć. Gramy dalej.

12
11
6
9
7
11'

Prostopadłe zagranie, ale zawodnik Legii na spalonym. Rozpocznie Chudy.

6
9
4
7
5
9'

Spartak powoli zyskuje teren, Legia ma problemy z przedostaniem się pod pole karne rywala.

21
16
2
4
8
7'

Legia nie rzuciła się na rywala. Spartak również szanuje piłkę, Słowacy swoje zrobili przed tygodniem. Teraz martwić muszą się Radović z przyjaciółmi.

7
17
3
4
6
4'

Walka w środku pola. Niewiele finezji, wciąż czekamy na pierwsze spięcia.

5
11
4
6
4
3'

Rywal sprawdził czy spodenki Michała Pazdana są solidne. Producent sprawdził się.

7
28
4
1
5
2'

Już dwie minuty mniej ma Legia na odrobienie strat. Póki co nic się nie dzieje. Gra toczy się w środku pola.