11
90+1'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Wissam Ben Yedder!

Źle wykonany rzut karny przez Ben Yeddera. Pewnie piłkę złapał Marc-Andre ter Stegen.

83
119
21
22
29
90+1'

Żółtą kartkę za sprokurowanie rzutu karnego otrzymał Marc-Andre ter Stegen.

11
10
8
20
33
90'

Rzut karny dla Sevilla FC! Faulowany w polu karnym FC Barcelona był Aleix Vidal. Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

16
14
15
24
58
89'

Minuty uciekają, a Sevilla FC nie może przedrzeć się pod bramkę FC Barcelona, która jest coraz bliżej zwycięstwa w tej potyczce.

23
15
8
8
9
86'
20
7
13
5
8
86'

Philippe Coutinho zameldował się na pozycji spalonej.

2
1
3
10
3
85'
83'

Nelson Semedo był faulowany przez Franco Vazqueza i spokojnie od rzutu wolnego rozpocznie "Barca".

14
1
1
2
3
82'

Teraz FC Barcelona próbuje kontrolować wydarzenia i nie pozwolić rywalowi na wyprowadzenie kontrataku.

19
7
6
2
3
80'

Sevilla FC będzie starała się jeszcze odpowiedzieć, żeby doprowadzić do dogrywki w tym starciu.

4
4
8
4
12
78'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele.

FC Barcelona wyszła na prowadzenie 2:1! Potężnie z około 18 metrów uderzył w "okienko" Ousmane Dembele. Piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki. Piękne trafienie.

119
65
23
10
18
78'

Zagotowało się pod bramką Sevilli. Ostatecznie obronną ręką z tej sytuacji wyszedł Tomas Vaclik, który wybił piłkę poza linię boczną boiska.

8
5
2
2
3
77'

Jesus Navas oddał groźny strzał na bramkę FC Barcelona. Jednakże na bez zarzutu spisał się Marc-Andre ter Stegen, który złapał piłkę.

14
5
8
3
2
76'

Faulowany był Andre Silva i Sevilla FC będzie miała chwilę oddechu.

2
2
2
1
10
74'

Kolejny błąd Luisa Suareza, któremu dzisiaj nic nie wychodzi.

4
4
5
9
19
73'

Gabriel Mercado zagrał bezbłędnie w obronie, wybijając w groźnej sytuacji piłkę z własnego pola karnego.

2
4
4
4
14
71'

Sevilla. Schodzi: Pablo Sarabia. Wchodzi: Aleix Vidal.

6
7
12
8
7
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roque Mesa.

Sevilla FC
20
9
3
5
2
69'

Franco Vazquez uderzył tuż obok katalońskiej bramki. Było o krok od gola dla ekipy z Sewilli.

3
4
11
2
5
68'

Luis Suarez nieprzepisowo zatrzymywał Banegę i grę z rzutu wolnego wznowi Sevilla FC.

3
1
1
1
12
67'

Aktywny z prawej strony boiska jest Nelson Semedo, który co chwila gości pod polem karnym Sevilli.

11
6
3
1
2
65'

FC Barcelona straciła piłkę tylko na chwilę. Sergio Escudero skuteczny w obronie.

10
2
3
4
5
63'

Ousmane Dembele strzelił z 16 metrów wprost w Tomasa Vaclika, dzięki któremu Sevilla FC wciąż remisuje z Barceloną.

5
2
4
13
4
62'

Franco Vazquez uderzył piłkę głową w poprzeczkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Grę od własnej bramki wznowi Marc-Andre ter Stegen.

7
4
12
5
4
60'

Nieźle z rzutu wolnego z około 25 metrów uderzył Lionel Messi. Piłkę do boku odbił jednak Tomas Vaclik.

14
6
3
6
8
60'

Sevilla. Schodzi: Luis Muriel. Wchodzi: Andre Silva.

1
1
4
4
59'

Na razie zespół z Barcelony gra zbyt wolno, żeby zaskoczyć defensywę Sevilla FC. Jeszcze nic po wejściu na boisko nie pokazali Ivan Rakitić i Philippe Coutinho.

5
2
3
7
16
57'

Luis Muriel znalazł się na ofsajdzie.

6
3
1
1
1
55'

Sevilla FC starała się szanować piłkę, jednak po chwili straciła futbolówkę i znów w natarciu FCB.

9
5
1
53'
53'

Dobrą interwencją po dośrodkowaniu z prawej flanki popisał się Marc-Andre ter Stegen, piąstkując piłkę.

11
3
2
1
51'

FC Barcelona na razie nie forsuje tempa w drugiej połowie i spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

9
3
2
1
1
50'

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla mistrza Hiszpanii po faulu na Dembele.

15
6
2
2
2
48'

Strzelał Luis Suarez, ale tą groźną próbę uderzenia zablokował Sergi Gomez.

6
2
1
3
9
46'

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Ivan Rakitić.

17
8
3
3
2
46'

Początek drugiej części rywalizacji w pojedynku FC Barcelona - Sevilla FC.

24
9
2
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry w pierwszej odsłonie starcia.

7
3
5
3
1
45'

Lionel Messi uderzył piłkę po nodze Kjaera i Barcelona będzie miała jeszcze korner.

11
5
4
1
1
43'

Marc-Andre ter Stegen obronił celny strzał w wykonaniu Luisa Muriela.

16
8
5
2
2
42'

Gol! Strzelił Gerard Pique.

FC Barcelona w końcu dopięła swego i doprowadziła do remisu 1:1! Lionel Messi uderzył z rzutu wolnego w słupek. Jednak we właściwym miejscu, we właściwym czasie znalazl się Gerard Pique, który wpakował odbitą od aluminium futbolówkę do pustej bramki.

83
51
22
5
12
40'

Trwa oblężenie andaluzyjskiej bramki. Tym razem "Barca" próbuje rozegrać atak prawą flanką.

13
4
5
1
1
38'

Huknął z około 10 metrów Luis Suarez, jednakże bardzo niecelnie.

2
2
6
10
4
36'

Simon Kjaer znów skuteczny w defensywie i FC Barcelona będzie miała rzut rożny.

5
6
1
3
1
34'

Sevilla broni się bardzo głęboko i czyha na okazję do wyprowadzenia zabójczej kontry.

7
3
3
1
5
32'

Luis Muriel był o krok od dojścia do dobrej sytuacji strzeleckiej. Jednak zabrakło mu centymetrów.

7
3
1
3
9
30'

Mistrz Hiszpanii ma gigantyczną optyczną przewagę, której nie potrafi udokumentować bramką.

8
5
4
11
8
28'

Clement Lenglet niecelnie główkował po dośrodkowaniu z rzutu wolnego autorstwa Messiego.

9
4
4
9
8
27'

Szarżował Ousmane Dembele, który został nieprzepisowo zastopowany przez rywala.

7
3
3
5
11
25'

Żółtą kartkę otrzymał Franco Vazquez, który faulował Rafinhę.

15
8
1
2
2
24'

Luis Suarez celnie uderzył z dystansu, ale piłkę pewnie złapał bramkarz ekipy z Andaluzji.

5
4
3
2
8
23'

6
21'

FC Barcelona próbuje się przedrzeć lewym skrzydłem, ale na razie bezskutecznie.

5
4
4
4
11
20'

Franco Vazquez został zatrzymany nieprzepisowo i Sevilla FC wznowiła rywalizację od rzutu wolnego.

3
1
4
1
6
17'

W obronie "czyści" na razie wszystko Simon Kjaer. Dotychczas Katalończycy nie mogą przedrzeć się przez zasieki w defensywie Sevilla FC.

2
1
2
1
11
16'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Sergio Busquets.

3
2
4
6
11
16'

Technicznie uderzył Lionel Messi, jednak na posterunku był Tomas Vaclik, który odbił piłkę do boku.

3
3
3
1
8
14'

Coraz aktywniejszy jest Lionel Messi, bo FC Barcelona musi odrabiać jednobramkową stratę.

14
6
2
1
1
11'

Simon Kjaer uchronił Sevillę przed stratą gola. Mecz nabiera rumieńców.

4
1
3
5
7
9'

Gol! Strzelił Pablo Sarabia. Asystował mu Luis Muriel.

Sevilla FC wyszła na prowadzenie 1:0! Luis Muriel zgrał świetnie podanie na czystą pozycję do Pablo Sarabii, a ten trafił po długim rogu w sytuacji sam na sam z ter Stegenem.

30
17
25
29
55
7'

Luis Suarez ograł rywala i był faulowany przez Pablo Sarabię. Rzut wolny dla FCB na połowie przeciwnika.

8
5
1
2
3
6'

Tym razem Luis Muriel złapany w pułapkę ofsajdową.

12
4
1
1
3
5'

Na pozycji spalonej znalazł się Jordi Alba.

5
4
4
6
11
3'

Faulowany był Sergio Busquets i mistrzowie Hiszpanii wznowią grę od rzutu wolnego na własnej połowie.

16
6
5
1
4
1'

Spokojnie kolejne podania wymieniają piłkarze z Barcelony.