4
5
4
89'

Asensio długi drybling środkiem boiska. Hiszpan dograł do Benzemy, ale ten zamiast wziąć sprawy w swoje ręce postanowił podać do Vazqueza. Piłka nie doszła do skrzydłowego i została przejęta przez rywali.

7
6
3
2
6
87'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez.

11
12
5
6
8
85'

9
84'

Znowu Susaeta. Hiszpan uciekał lewą stroną, ale szybkością wykazał się Varane, który wyprzedził pomocnika.

2
3
2
2
3
82'

Wziął się teraz za atak Marcelo. Brazylijczyk oddał kolejny strzał, ale znów mu nie wyszło i piłka wyszła na aut bramkowy.

4
3
2
2
3
81'

Athletic. Schodzi: Benat Etxebarria. Wchodzi: Mikel Rico.

3
1
2
3
1
79'

Teraz próbowali Królewscy. Na prawej stronie czuwał Benzema, który chciał dośrodkować, ale zapobiegawczy był Simon, który przechwycił podanie w pole karne.

6
4
2
2
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Benat Etxebarria.

2
2
3
1
2
78'

Strata Carvajala. Lewym skrzydłem próbował Susaeta, ale udało się Królewskim wybić piłkę.

2
3
2
75'
75'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

73'

Stara się dziś Sergio Ramos. Hiszpan często wybiega w pole karne, a teraz mógł uderzyć bezpośrednio z rzutu wolnego. Nie udało się, obrońca uderzył nad bramką.

6
3
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Garcia.

Pomocnik sfaulował tuż przed polem karnym wybiegającego na czystą pozycję Isco.

3
1
2
1
71'

Ramos nieco przekombinował i piłkę przejął zawodnik Bilbao. Piłka dopadła do Susaety, który nie trafił na pustą bramkę.

2
3
1
1
2
68'

Mogło być 2:1 dla Realu! Marco Asensio nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji, a piłka została wybita poza pole karne. Tam przejął ją Karim Benzema, ale oddał niecelne uderzenie.

2
3
2
4
2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Capa.

4
1
1
1
3
66'

Casemiro na lewą stronę do Marcelo. Brazylijczyk zdecydował się na zejście do środka, ale jego strzał został zblokowany przez obrońców.

1
2
2
2
63'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Gareth Bale.

Bale udanie z prawej strony dośrodkował na głowę, a Isco dopełnił formalności i trafił do siatki.

Real Madryt
30
23
6
8
18
63'

Carvajal dograł w pole karne z prawej strony do Bale'a. Walijczyk uderzał gorszą nogą i przestrzelił nad poprzeczką.

1
1
2
3
62'

Gra nam się nieco zaostrzyła. Mniej szybkich akcji i strzałów na bramkę, a więcej walki i nieładnych fauli.

3
4
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Garcia.

Dani Garcia #16
1
2
61'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

4
4
2
2
60'

Potężne uderzenie Bale'a, jednak wprost w bramkarza. Simon wybił piłkę, do której wybiegał Ramos, ale i jego próba została zatrzymana.

58'

Rozegranie Realu, do piłki środkiem boiska chciał wybiec Modrić, ale Chorwat jak od ściany odbił się od jednego z pomocników Athleticu. Będzie rzut wolny.

57'

Niebawem na boisku zamelduje się Isco, który odbiera ostatnie wskazówki od trenerów.

4
1
1
1
57'

Lopetegui nie zdziałał cudów w szatni Realu podczas przerwy. Wprawdzie dokonał jednej zmiany, ale nie wpłynęła ona na grę drużyny.

1
2
1
55'

Benzema dostrzegł na lewej stronie Marco Asensio. Sędzia przerwał grę, Hiszpan był na ofsajdzie.

2
3
1
1
53'

Athletic. Schodzi: Iker Muniain. Wchodzi: Ander Capa.

3
1
1
1
53'

Tymczasem na murawie leży strzelej jedynego gola, Iker Muniain. Hiszpan musi opuścić boisko w asyście medyków.

2
1
2
2
1
52'

Królewscy przedarli się na połowę rywali. Dani Carvajal z prawej storny próbował dograć do napastnika, ale na posterunku czuwał obrońca, który wybił piłkę na rzut rożny.

1
2
50'

Raphael Varane we własnej połowie faulowany przez Raula Garcię. Francuz zdołał wstać o własnych nogach i będzie kontynuował grę.

2
2
2
49'

Muniain przejął piłkę od Benzemy. Podanie do Williamsa, który z dystansu uderzył nad poprzeczką. Baskowie ciągle groźni.

2
2
2
47'

Spokojnie drugą połowę zaczęli piłkarze obu drużyn. Piłkę przejęli Królewscy i będą próbowali przedrzeć się pod bramkę Athletico. Znowu wysoko gra Sergio Ramos, którego ciągnie dziś w pole karne gospodarzy.

2
1
46'

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Casemiro.

4
2
1
2
1
46'

Wracamy! Druga połowa rozpoczęta. Przy piłce gospodarze.

1
1
3
45'

Żółtą kartkę otrzymał Yeray Alvarez.

Pierwsza kartka dla piłkarza Athleticu za faul na Danim Ceballosie.

2
1
3
42'

Piłkę stracił Kroos. Akcję zaczął Susaeta, który dośrodkował do Williamsa. Snajper postanowił przepuścić piłkę do kolegi, ale skończyło się na przechwycie Realu.

3
4
1
2
1
41'

Walczył teraz Williams na skraju pola karnego z Raphaelem Varanem. Francuz nie dał za wygraną i udanie zablokował napastnika.

3
2
40'

Tym razem Inaki Williams się nie popisał. Napastnik nieładnie sfaulował Toniego Kroosa i dostał ostrzeżenie od arbitra.

1
1
2
38'

Sergio Ramos dogrywa do Modricia. Pomocnik drybluje na skraju pola karnego i oddaje mocny, płaski strzał lewą nogą. Ofiarnie wybronił bramkarz.

4
1
4
36'

Trybuny oszalały. Dośrodkowanie z rzutu wolnego wykorzystał Raul Garcia, który z kilku metrów trafił do siatki. Radość natychmiast przerwał arbiter. Był spalony.

4
7
2
7
32'

Gol! Strzelił Iker Muniain. Asystował mu Inaki Williams.

Prawą flanką ruszył Oscar de Marcos. Obrońca dograł do Inakiego Williamsa, ale trafienie napastnikowi skradł Iker Muniain, który tuż przed linią bramkową uderzył piłkę.

25
17
6
12
17
30'

Imponujący atak Realu Madryt. Przyjezdni szybko wyprowadzili piłkę spod własnego pola karnego. Dośrodkowanie Garetha Bale'a przechwycił Marco Asensio, który zmusił do interwencji bramkarza. Co ciekawe, w polu karnym rywali po raz kolejny czekał Sergio Ramos.

8
5
1
1
27'

Courtois dosyć nerwowo pod naciskiem rywala. O mały włos nie stracił piłki. Udało się wybić na aut.

3
5
4
1
26'

Bale rozgrywał piłkę z Marcelo. Brazylijczyk obrócił się i dograł do Asensio, ale Hiszpan był na spalonym.

2
4
1
1
23'

Teraz problemy przy strzale Muniaina miał Courtois. Belgowi udało się zatrzymać uderzenie.

5
3
3
22'

Błąd Muniaina, piłkę przejął Modrić. Wicemistrzświata dogrywał do napastnika, ale zbyt głęboko i piłkę złapał bramkarz.

6
2
2
1
1
20'

Ależ się dzieje w tym spotkaniu! Kontratak Athletico. Susaeta wybiegł z Williamsem pod bramkę Królewskich. Intencje pomocnika rozszyfrował Varane, który przejął dośrodkowanie do napastnika.

2
3
1
20'

Bale decyduje się na strzał zza pola karnego. Niegroźny, bo bez problemu piłkę chwycił Simon, ale Walijczyk był na spalonym.

3
1
1
19'

Bardzo dobry początek spotkania w wykonaniu gospodarzy. Królewscy mają ogromne problemy z utrzymaniem się na dłużej przy piłce.

3
1
1
1
18'

Marcelo efektownie nawinął Susaetę i dograł do Modricia. Chorwat dostrzegł niekrytego Benzemę, a Francuz oddał strzał nad bramką Athleticu.

4
3
17'

Królewscy przy piłce. Nie podoba się to kibicom Athleticu, którzy reagują gwizdami.

4
4
1
2
3
15'

Tym razem Susaeta oddał strzał z dystansu. Mocny, ale niecelny. Wciąż bezbramkowy remis. Gospodarzom trzeba oddać, że mają duży ciąg na bramkę. Trudny początek meczu dla piłkarzy Realu Madryt.

4
2
1
1
3
15'

Znowu Inaki Williams. Raphael Varane nie zdążył do wybiegającego Hiszpana, który oddał strzał na bramkę. Piłka minęła dalszy słupek.

5
4
1
11'

Mogło być blisko! Prostopadłe podanie do bardzo szybkiego Inakiego Williamsa. Jednak piłka była zbyt szybka nawet jak na takiego zawodnika. Odrobina więcej precyzji i byłoby gorąco.

5
6
2
2
2
9'

W końcu przy piłce Królewscy. Rozegranie los Blancos przerwał Oscar de Marcos, który sfaulował Ceballosa.

4
2
1
3
7'

Markel Susaeta otworzył kolegom korytarz z prawej strony, ale zdecydował się dograć na lewą stronę. Akcję zakończył nieudanym strzałem z dystansu Raul Garcia.

6
2
1
6'

Inaki Williams wyprzedził Ramosa, ale chwilę później defensor wykazał się sprytem i odebrał piłkę napastnikowi. Zawodnik Athleticu nie czekał, by się zrewanżować i sfaulował rywala.

4
2
2
2
1
4'

Teraz przy piłce gospodarze. Obrońca zdecydował się na długie dogranie do Raula Garcii. Po rozegraniu z autu Baskowie próbowali utrzymać piłkę na połowie Realu, ale wskutek nieporozumienia ta wylądowała na aut bramkowy i znów w posiadaniu Los Blancos.

4
2
2
3'

Po rozegraniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Marcelo. Brazylijczyk oddał strzał z dystansu, ale nawet nie postraszył bramkarza.

4
2
1
2
1
2'

Bale z prawej strony dograł do Marco Asensio. Hiszpan z pierwszej piłki dograł do Modricia, ale Chorwat nie trafił do bramki. Pierwsza bardzo groźna okazja.

6
3
3
1
2
20:28

Piłkarze już wychodzą na murawę. Zaraz zaczynamy!