Potężny strzał Coutinho z dystansu, ale minął bramkę.

1
5
23
87'

Busquets padł w polu karnym po starciu z Muniesą. Sędzia nie przyznał rzutu karnego, chociaż mogły być w tej sytuacji wątpliwości.

12
3
1
4
17
85'

Dośrodkowanie Muniesy do Doumbii wybite przez gospodarzy.

10
4
2
5
7
84'

Girona FC. Schodzi: Portu. Wchodzi: Seydou Doumbia.

3
83'

Miał swoją szansę teraz Coutinho. Brazyijczyk oddał płaski strzał zza pola karnego, ale na posterunku kolejny raz czuwał Bono.

9
4
1
7
7
82'

Dośrodkowanie z kornera chwycił Bono.

7
2
1
2
5
82'

Alba narobił zamieszania po lewej stronie pola karnego Girony, ale pomylił się w dryblingu i będzie rzut rożny.

6
6
2
1
1
81'

Po dośrodkowaniu z kornera chciał zagrozić Pique, ale obrońcy nie dali mu wywalczyć pozycji do dobrego strzału.

4
1
4
2
6
80'

Akcja obrońców Barcy. Messi z prawej strony dograł do Pique, a ten odnalazł Umtitiego. Francuz został w porę zblokowany przez obrońcę.

1
1
1
3
4
80'

Odważna próba Luisa Suareza z dystansu. Strzał przeleciał nad poprzeczką.

4
1
1
5
3
79'

Messi długo holował piłkę, wtargnął w pole karne, a tam padł na murawę. Sędzia nie pomyślał nawet o rzucie karnym.

7
3
1
2
10
78'

Girona nie oddaje rywalom piłki, ale ma problemy na połowie rywali.

7
3
3
3
9
74'

Messi wypuścił na lewej stronie Coutinho, ale Brazylijczyk został szybko zblokowany przez obrońców i nie miał szans na dobre dośrodkowanie.

3
2
2
8
4
73'

Zagubił się w dryblingu Coutinho, ale szansy na kontrę nie wykorzystał Pere Pons. Blaugrana dalej przy piłce.

6
4
1
71'

Girona FC. Schodzi: Alex Granell. Wchodzi: Douglas Luiz.

Douglas Luiz #12
Alex Granell #6
2
2
1
69'

A dalej stara się Leo Messi. Kolejny rzut wolny nie trafił do bramki. Obronił Bono.

9
2
1
9
12
69'

3
68'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Alcala.

Stoper faulował przed polem karnym Messiego. Wszyscy środkowi obrońcy Girony mają już żółte kartki.

3
66'

Szybka strata Barcelony na lewej stronie. Jednak nieudanie podawał Granell i znowu Blaugrana przy piłce.

6
1
1
1
4
63'

Gol! Strzelił Gerard Pique.

Messi dogrywał z prawej strony. O piłkę walczył Suarez, ale piłkę w kierunku Pique wybił bramkarz. Obrońca zrehabilitował się za błędy przy dwóch straconych golach i wyrównał.

80
49
10
14
25
62'

Teraz Messi przymierzył nad murem z 27 metra. Ale broni Bono!

4
1
3
10
6
komentarz

Kolejna okazja dla Messiego. Tym razem trafi?

16
9
3
1
4
61'

2
61'

Tym razem Suarez faulowany przez Juanpe.

3
2
1
60'

Messi uderzył z 24 metrów i trafił w poprzeczkę!

7
6
8
14
20
59'

Faul Espinosy przed polem karnym na Suarezie. Dogodna sytuacja z wolnego dla Messiego.

17
3
3
4
58'
13
4
1
1
4
58'

Barcelona. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Ivan Rakitić.

10
3
1
1
3
58'

Z kontratakiem wybiegał lewą stronę Portu, ale daleko przed własnym polem karnym interweniował ter Stegen.

6
1
2
1
57'

Pique dosyć nierozważnie. Na połowie Girony wdał się w drybling, który o mały włos nie został przejęty przez rywala.

3
7
1
2
Czy Girona utrzyma prowadzenie do końca meczu?
1
2
55'

Suarez dośrodkował w pole karne z lewej strony, ale podanie było zbyt mocne, by na gola zamienił je Vidal. Piłka wylądowała w rękach Bono.

2
53'

Messi znowu dogrywał Suareza, ale Bono wybiegł i złapał piłkę.

3
1
1
4
9
51'

Gol! Strzelił Cristhian Stuani.

Portu wyprzedził Pique i z poświęceniem uderzył na bramkę. Strzał został obroniony, ale ter Stegen nie miał szans z dobitką Stuaniego.

40
26
10
13
39
50'

Blaugrana rozegrała na krótko rzut rożny. Piłkę przed polem karnym dostał Arthur i oddał strzał, który obronił Bono.

1
1
1
3
49'

Pique uwolnił na prawej stronie Semedo. Obrońca dośrodkował do Suareza, Urugwajczyk oddał strzał ale odbił się rykoszetem na korner.

1
1
4
4
2
48'

Alba dograł w pole karne z lewej strony. Tam czekał Arthur, który oddał strzał głową, ale obronił Bono.

3
3
1
47'

Borja Garcia nieudanie dogrywał piłkę na prawą stronę. Piłkę przejął Umtiti.

2
2
2
2
1
46'

Sędzia zaczął drugą połowę. Przy piłce Girona.

2
1
1
1
3
46'

Girona FC. Schodzi: Aleix Garcia. Wchodzi: Borja Garcia.

Borja Garcia #10
2
1
46'
45+3'

Dembele próbował zejść z prawej strony do środka, ale tam czyhało zbyt wielu rywali i stracił piłkę.

2
1
2
45+2'

Suarez uwolnił Albę, ten z lewej strony dograł do Messiego. Argentyńczyk uderzył nad bramką, ale nawet gdyby trafił, to bramki nie uznałby arbiter. Alba był na spalonym.

3
45'

Gol! Strzelił Cristhian Stuani. Asystował mu Aday Benitez.

Gol do szatni! Benitez dośrodkował do Stuaniego, ten przechytrzył Pique i trafił z kilku metrów!

32
44'

Semedo faulowany na połowie boiska przez Juanpe.

1
1
3
2
4
42'

Dembele uwolnił Suareza. Napastnik zszedł do środka i oddał strzał, który został zblokowany przez Espinosę.

4
2
3
5
4
40'

Z rzutu wolnego uderzył Messi, ale bez problemu złapał Bono.

5
2
2
4
5
39'

Żółtą kartkę otrzymał Bernardo Espinosa.

Obrońca walczył o piłkę z Suarezem.

9
3
6
3
4
38'

Na spalonym przyłapany jeden z piłkarzy Girony.

4
4
1
1
1
37'

Z rzutu wolnego uderzył Aday Benitez ale nie przysporzył ter Stegenowi problemów.

2
2
4
2
2
35'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Clement Lenglet.

Francuz zostanie wyrzucony z boiska za faul na Pere Ponsie. Arbiter dopatrzył się uderzenia łokciem.

22
15
13
10
43
34'

Sędzia ma wątpliwości co do poprzedniego faulu. Arbiter korzysta z VAR-u.

4
1
7
1
5
33'

Pere Pons zderzył się z Lengletem. Grę przed własnym polem karnym wznowi Barcelona.

3
4
3
2
2
32'

Portu zszedł z piłką do prawej strony, ale tam piłkę odebrał mu Lenglet.

5
2
2
1
32'

Messi chciał wtargnąć w pole karne, ale tuż za linią zatrzymał go Espinosa.

3
1
3
7
2
31'

Vidal wybił piłkę na aut i grę wznowi Girona.

6
1
1
2
4
30'

Dośrodkowanie Granella, ale wybił Vidal.

8
4
3
1
1
29'

Portu minął ter Stegena, stanął przed szansą uderzenia na pustą bramkę, ale Pique wybił piłkę niemal z linii.

11
4
5
1
2
28'

Na strzał zza pola karnego zdecydował się Dembele, ale pewnie broni Bono.

1
4
1
4
28'

1
26'

Dośrodkowanie z lewej strony do Portu, ale napastnik nie miał dobrej pozycji do strzału głową. Sytuacje uderzeniem z dystansu próbował uratować Muniesa, ale niecelnie strzelił..

1
3
1
1
2
25'

Stuani ruszył lewą flanką, ale tam zatrzymał go Arturo Vidal.

5
5
2
1
1
25'

Messi chciał dośrodkować, piłka odbiła się od obrońcy, ale akcję uratował Arthur.

2
1
1
2
1
22'

Messi znowu szybko dograł do Suareza, ale tym razem zbyt mocno i napastnik nie miał szans na przejęcie piłki.

3
2
4
8
4
21'

Messi dograł do Suareza. Urugwajczyk uwolnił się od obrońców i w polu karnym uderzył. Ale na posterunku czuwał Bono i Barca wciąż ma tylko jednego gola przewagi

3
2
9
2
1
19'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Arturo Vidal.

Vidal dograł z prawej strony w okolice jedenastego metra do Messiego. Argentyńczyk z pierwszej piłki uderzył na prawą stronę i gol.

97
48
12
5
12
19'

Suarez postanowił z pierwszej piłki dograć do Dembele, ale podanie szybko wybili obrońcy.

2
1
1
2
4
18'

Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Girony.

5
1
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Cristhian Stuani.

5
4
1
1
3
16'

Nieudane podanie Messiego do Suareza. Podanie przeciął Granell.

1
1
3
4
4
14'

13
13'

Po starciu z Semedo na murawie leży Portu.

2
2
1
1
3
12'

Żółtą kartkę otrzymał Nelson Semedo.

3
1
1
4
7
12'

Ależ rajd Messiego. Argentyńczyk przewoził rywali na linii pola karnego, aż wyszedł na czystą pozycję i oddał płaski strzał na dalszy słupek. Świetną interwencją popisał się Bono.

5
1
7
1
2
10'

Barcelona już w pierwszych minutach zdominowała rywali, który nie ma sposobu na odebranie piłki.

12
4
3
2
2
8'

Piłka z prawej strony doszła do Suareza, ale Urugwajczyk przepuścił podanie w kierunku Alby, ale nie była to najlepsza decyzja.

3
2
4
1
1
7'

Szybka akcja Barcelony. Dembele z lewej strony dograł do Alby, ale Hiszpan nie trafił z kilku metrów.

1
4
7
5
4
5'

Korner dla Girony. Uderzenie Espinosy głową zostało obronione.

4
4
4
2
2
4'

Pique faulowany na własnej połowie przez Stuaniego.

1
1
2
2
9
3'

Semedo nieudanie podał do Messiego i Girona próbowała rozegrał piłkę. Szybko przejęła jednak Blaugrana i dogranie dostał Dembele. Francuz nie poradził sobie na lewej stronie.

2
1
5
3
4
1'

Dośrodkowanie Beniteza z prawej strony, ale zbyt mocne. Blaugrana znowu rozgrywa piłkę.