Sevilla. Schodzi: Ever Banega. Wchodzi: Roque Mesa.

1
3
3
90'

Niepewna interwencja Vaclika, który wypuścił piłkę z rąk. Od krok od zdobycia bramki był Ramos.

3
3
3
1
4
87'

5
85'

Sevilla. Schodzi: Guilherme Arana. Wchodzi: Nolito.

2
84'

Dośrodkowanie Asensio z lewej strony wybite przez Vaclika.

3
4
1
2
3
82'

Sarabia dogrywał z prawej strony do Andre Silvy, ale zbyt niedokladnie.

3
1
2
7
1
81'

Strzał rozpaczy w wykonaniu Casemiro.

8
9
2
1
1
80'

I szybka kontra Sevilli! Prawą stroną popędził Andre Silva, uderzać próbował Vazquez, ale nie skończyło się zdobyciem czwartej bramki.

1
1
4
1
79'

Asensio dograł do Ramosa, obrońca Realu nie oddał dobrego strzału. Próbował jeszcze Diaz, ale również bez skutku.

5
1
3
1
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Sarabia.

Zawodnik faulował Daniego Ceballosa.

2
1
3
77'

Kolejny problem Realu. Na uraz narzeka Marcelo, a Lopetegui wykorzystał już limit zmian. Brazylijczyk musiał opuścić boisko i jest pod opieką medyków. Zobaczymy, czy zdoła jeszcze wrócić na murawę.

2
4
1
77'

Nieudane podanie Navasa do Promesa.

1
1
75'

Piłkarze mają krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

1
2
74'

Zamieszanie po centrze Kroosa z rzutu wolnego. Wysilał się, by uderzyć Bale, ale nie zdołał zagrozić.

1
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Ever Banega.

3
3
2
2
4
71'

Lucas Vazquez dograł z prawej strony w pole karne, ale kosmarny strzał oddał Mariano Diaz.

1
2
71'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Dani Ceballos.

69'
67'

Mariano Diaz wybiegał na wolne pole, ale został złapany na spalonym.

1
1
5
65'

7
65'

6
64'

Znowu spanikował Bale. Walijczyk dostał podanie w pole karne od Toniego Kroosa, ale oddał niecelny strzał.

3
1
2
1
4
61'

Co za obrona Vaclika! Gareth Bale wybiegł sam na sam z bramkarzem Sevilli, ale jego strzał został obroniony.

6
4
2
2
5
59'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

5
1
1
2
2
59'

Real. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Lucas Vazquez.

3
1
1
2
1
58'

Ależ w natarciu jest Sevilla. Dośrodkowanie Sarabii, którego o mały włos do własnej bramki nie wbili obrońcy Realu. Kolejny raz przytomność zachował Courtois.

1
2
2
3
1
58'

Co za obrona Courtois! Belg ofiarnie wybronił uderenie z dystansu Sarabii.

6
2
3
4
7
55'

Gol anulowany! Modrić był na spalonym.

19
20
3
8
14
55'

Sędzia konsultuje się z asystentami VAR.

18
13
1
4
51'

Kolejna próba z dystansu Garetha Bale'a. Walijczyk uderzył daleko za słupkiem.

2
2
2
1
50'

Ben Yedder uwolnił po swojej prawej stronie Andre Silvę. Portugalczyk pokusił się o strzał zza pola karnego, który rykoszetem wybito na rzut rożny.

1
1
1
49'

Arana biegł lewą stroną, ale zabrakło mu pewności siebie, by minąć defensorów Realu.

2
3
2
3
2
47'

Okazji na kontratak nie wykorzystali Los Blancos. Benzema nie zdołał wypuścić na wolne pole biegnącego Garetha Bale'a.

3
4
2
2
2
46'

Nieudane dogranie Asensio na prawą stronę i piłkę odzyskali Andaluzyjczycy.

3
3
3
3
4
46'

Ruszamy z drugą połową. Obie drużyny nie przeprowadziły jeszcze żadnych zmian.

2
3
3
1
1
komentarz

Mecze Primera Division na żywo można oglądać również w Internecie i na urządzeniach mobilnych. Cały sezon dostępny na kanałach Eleven Sports na platformie WP Pilot.

2
45+1'

Sergio Ramos pokusił się o strzał, lecz trafił w mur.

7
5
2
3
5
44'

Casemiro faulowany przed polem karnym Sevilli. Będzie rzut wolny dla Realu.

4
2
3
4
5
42'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Akcję wślizgiem próbował zakończyć Sergi Gomez, ale uderzył niecelnie.

1
1
1
3
39'

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. Asystował mu Franco Vazquez.

Real na deskach! Ben Yedder wykorzystał zamieszanie w polu karnym rywali i uderzył z kilku metrów po podaniu Vazqueza.

74
49
23
7
10
38'

Dośrodkowanie Banegi rykoszetem odbiło się od Nacho. Piłkę zapobiegawczo na rzut rożny wybił jeszcze Varane.

2
1
1
37'

Modrić próbował minął Franco Vazqueza, ale się nie udało. Kontratak Sevilli przerwał Varane.

2
1
2
36'

Nacho próbował rozegrać piłkę z Benzemą na prawej stronie, ale Hiszpan nie zrozumiał się z Francuzem i dograł niecelnie. Od autu grę wznowi Sevilla.

2
1
34'

3
34'

Teraz z lewej strony w pole karne wtargnął Banega. Zawodnik został zablokowany dopiero przez Varane'a, który przeszkodził mu w oddaniu strzału.

1
33'

Strata Kroos i przejął Sarabia. Pomocnik dograł do Vazqueza, ale ten obił poprzeczkę!

3
7
31'

Królewscy mają problemy z wejściem w pole karne Sevilli i często decydują się na strzały z dystansu. Tym razem nieudanie próbował Kroos.

1
1
3
2
5
29'

Przechwyt Franco Vazqueza i Sevilla w natarciu. Navas dograł w pole karne do Ben Yeddera, ale napastnik zagubił się w dryblingu w polu karnym Realu i stracił piłkę.

2
1
1
1
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Bale.

Walijczyk zaatakował w powietrzu Franco Vazqueza.

Real Madryt
6
3
1
3
3
26'

Kolejny atak Realu. Marcelo dograł na lewą stronę do Kroosa, ale Niemiec uderzył niecelnie.

2
2
3
1
1
24'

Bardzo odważna próba Bale'a. Walijczyk uderzył z dystansu, ale nie miał szans, by zaskoczyć bramkarza Sevilli.

5
2
2
5
2
23'

Odpowiedź Realu. Na granicy pola karnego uderzył Bale, ale trafił w słupek.

6
5
4
2
4
21'

Gol! Strzelił Andre Silva.

Kolejna kontra Sevilli! Znowu prawą flanką ruszył Navas, ale jego strzał obronił Courtois. Belg nie miał szans przy dobitce Andre Silvy i 2:0 dla gospodarzy.

56
36
9
12
15
20'

Kolejny atak Realu. Varane dograł do Benzemy, ale Francuz nie zdążył obrócić się z piłką i oddać strzału.

2
1
2
1
1
19'

Dośrodkowanie do Varane'a, ale udało się wybić obrońcom.

1
1
1
19'

Bale ruszył w pole karne, ale Walijczykowi spod nóg piłkę wybił Sergi Gomez.

2
1
18'

Sevilla już na prowadzeniu, a Real nie zdołał nawet oddać ani jednego strzału.

4
1
17'

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Jesus Navas.

Strata Marcelo i z kontrą ruszyła Sevilla. Sarabia wypuścił na prawej stronie Navasa, a ten dograł w pole karne do Andre Silvy. Portugalczyk z kilku metrów pokonał bramkarza!

55
34
6
10
15
16'

Franco Vazquez udanie dograł do Ben Yeddera. Francuz zabawił się w polu karnym, ale oddał fatalny strzał nad bramką Courtois.

1
1
15'

Jesus Navas znowu dograł do środka w kierunku Andre Silvy. Sytuację wybiciem na rzut rożny uratował Nacho. Hiszpan ucierpiał przy tej interwencji i dopiero po czasie podniósł się z murawy.

2
1
14'

Już w kierunku bramki Realu rozpędzał się Andre Silva. Portugalczyka w porę zatrzymał Gareth Bale, który wrócił się we własne pole karne.

2
2
1
13'

Tym razem Modrić nieudanie wgrywał w pole karne. Przejął bramkarz Sevilli.

1
1
1
11'

Varane zbyt mocno dogrywał w pole karne do Modricia. Chorwat nie miał szans, by zdążyć za piłką.

1
2
10'

Centra Navasa z prawej strony do Ben Yeddera, ale napastnik nie miał dużo miejsca by oddać strzał w bramkę.

1
1
1
8'

Sergi Gomez dośrodkował z lewej strony do Ben Yeddera, ale Francuz uderzył wprost w Courtois.

1
1
1
7'

Dośrodkowanie Navasa do Sergi Gomeza, ale niecelne.

1
1
6'

Sarabia próbował dośrodkować z lewej strony, ale zbyt mocno podszedł pod piłkę i grę wznowi Courtois.

2
4'

Kontratak Realu. Bale i Benzema wybiegli pod bramkę Sevilli, ale Walijczyk niecelnie dogrywał do Francuza i piłkę przejęli gospodarze.

1
1
1
1
3'

Sevilla czuje się pewnie na swoim stadionie i postawiła trudne warunki rywalom z Madrytu.

1
1
3
1
1'

Dośrodkowanie Banegi nie zaskoczyło defensorów Realu.

3
2
1
1'

Sevilla szybko wyprowadziła atak i z ostrego kąta uderzał Andre Silva. Będzie rzut rożny.