Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Vinicius Junior.

9
1
2
86'

Po dograniu z prawej strony boiska pięta starał się zmienić kierunek lotu piłki Asensio, ale obrona Atletico gra wybornie.

9
6
2
1
2
85'

Atletico. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Nikola Kalinić.

4
83'

Lekki, techniczny strzał Kroosa z lewego narożnika pola karnego pewnie zatrzymuje Jan Oblak.

8
3
2
3
6
82'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Lucas Vazquez.

2
3
2
3
1
79'

Jeden z nielicznych w drugiej połowie ataków gości. Ładnie rozprowadzona piłka i centra z prawej flanki. W dużym zamieszaniu radzi sobie obrona Królewskich.

1
1
76'

Dużo dobrego wniósł do gry gospodarzy Dani Ceballos. Przed momentem przytomne zagranie do Modricia, ale strzał Chorwata zatrzymuje Oblak.

5
2
4
7
73'

Fatalna pomyłka Godina, który będąc ostatnim obrońcą stracił piłkę na rzecz Asensio. Piłkarz Realu miał przed sobą otwartą drogę do bramki, ale chyba jest już bardzo zmęczony, bo łatwo dał się dogonić.

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Koke. Faulowany Carvajal.

8
2
2
68'

Atletico. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Thomas Partey.

8
1
3
1
1
66'

Idealne podanie do Marco Asensio, ale ten nie daje rady Oblakowi. Bramkarz Atletico górą w pojedynku oko w oko!

9
3
2
6
4
64'

Przez nikogo nieatakowany Dani Ceballos spokojnie przebiegł z piłką wzdłuż pola karnego, wycofanie do Modricia i natychmiastowy strzał. Chorwat pomylił się o metr.

2
1
2
4
62'

Druga połowa lekko zawodzi. Obraz gry niby bez zmian, ale rzadziej gościmy pod bramkami.

1
1
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Faul w środku boiska.

Real Madryt
10
6
1
3
3
60'

Atletico. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Angel Correa.

60'

Fatalny strzał Casemiro z 25 metrów.

4
3
1
3
57'

Karim Benzema przewraca się kilka metrów przed Oblakiem. Czy był kontakt z rywalem? Zdaniem arbitra wszystko zgodnie z przepisami.

3
4
6
54'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska na 5. metr przed bramkę Atletico, ale radzą sobie środkowi obrońcy.

5
1
2
1
53'

Długie podanie do Asensio, ten bliski przejęcia piłki i pewnie dałby radę gdyby nie ostry atak Gimeneza. Jest faul, ale wydaje się, że kartka byłaby wskazana.

4
1
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Juanfran.

12
6
2
2
5
48'

Real w ataku. Strzał z ostrego kąta w wykonaniu Asensio łatwo zatrzymuje Oblak.

5
2
1
3
2
47'

Bezpańska piłka przed polem karnym Atletico trafia do Casemiro. Potworna "bomba" przeleciała jednak nad poprzeczką.

8
1
1
3
1
46'

Początek II połowy.

6
1
1
1
1
46'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Dani Ceballos.

7
6
2
3
3
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

7
1
2
2
42'

Zamarły serca fanów Atletico. Oblak tak podawał go Juanfrana, że trafił w Asensio. Na szczęście dla gości pomocnik Realu nie był w stanie opanować mocno zagranej futbolówki.

5
4
7
4
4
41'

Celny strzał Bale'a, ale idealnie w środek bramki, dokąłdnie tam stał Jan Oblak.

9
6
2
3
2
40'

Marco Asensio chyba przesadził z agresywnym odepchnięciem rywala na lewym skrzydle, ale sedzia nie zareagował. Mocne wstrzelenie w pole karne w kierunku Benzemy przecina Godin.

2
1
1
3
5
37'

Kapitalne podanie Grizemanna do Costy. Hiszpan przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem!

7
7
4
4
8
34'

Głęboka centra w pole karne Realu pada łupem Courtoisa. Bramkarz Realu chciał szybko zacząć grę, ale chwycił go Koke. Nie ma kartki.

5
3
4
6
6
31'

Koke otrzymał piłkę na wolne pole. Dogranie w pole karne trafia w rękę Casemiro, ale mimo protestów piłkarzy Atletico o rzucie karnym nie ma mowy.

6
3
2
7
30'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal. Wycięty Koke.

Real Madryt
10
4
2
7
4
27'

Dani Carvajal podłączył się prawą stroną boiska i płasko wstrzelił piłkę wzdłuż bramki. Dostawia nogę Karim Benzema, ale jak cień jest tuż obok Diego Godin i uderzenie zablokowane.

4
1
3
24'

Drugi raz z dystansu spróbował Saul Niguez, tym razem wyraźnie obok lewego słupka.

6
5
5
21'

Toni Kroos znakomicie dogrywa na dalszy słupek, gdzie akcję zamyka Gareth Bale. Strzał bez przyjęcia po długim rogu mija cel o pół metra.

8
5
5
5
6
19'

Gareth Bale rusza lewym skrzydłem i zostaje wycięty przez Nigueza. Trybuny protestują, ale kartki nie ma.

8
5
4
6
14
18'

Otwierające podanie do Griezmanna! Francuz staje sam na sam z bramkarzem, ale Thibaut Courtois fantastycznie broni.

13
8
4
1
4
16'

Dużo walki, mało konkretów pod bramkami. Liczymy na więcej emocji.

11
4
4
7
2
13'

Sergio Ramos przy próbie strzału zderzył się głowami z Niguezem. Krew na łuku brwiowym kapitana Królewskich.

12
10
8
13
9
12'

Po centrze z kornera głową uderzył Sergio Ramos. Pewna obrona Oblaka.

10
4
4
7
4
11'

Krótka ocena pierwszych minut. Real cierpliwie buduje ataki pozycyjne, Atletico węcz przeciwnie. Goście jeśli przechwycą piłkę to kilkoma "konkretnymi" podaniami przedostają się pod bramkę.

7
5
3
2
2
8'

Modrić krótko do Bale'a, Walijczyk zbiegł do linii końcowej i miękko dośrodkował przed bramkę... do rąk Oblaka.

5
4
3
3
3
5'

Dośrodkowanie z prawej flanki, myli się Carvajal i piłka trafia do Griezmanna. Strzał nożycami poszybował nad poprzeczką, do tego nie było to czyste uderzenie.

10
6
4
4
1
3'

Wow! Atomowy strzał Saula Nigueza z 20 metrów zbija do boku Thibaut Courtois.

22
12
4
2
4
1'

Prostopadłe podanie Modricia do Asensio, ale jednak ciut za mocne i piłka poza boiskiem.