1
3
7
84'

Guillermo Maripan prosi o pomoc medyczną, a piłkarze Realu sugerują sędziemu, ze rywal symuluje kontuzję.

3
1
1
2
80'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Vinicius Junior.

77'

Kontra gospodarzy! Jonathan Calleri otrzymał długie podanie z głębi pola, poradził sobie z atakującym go Varane'm i stanął sam przed bramkarzem. Mocny strzał po długim rogu mija jednak cel.

2
2
2
3
Czy gospodarze dowiozą bezbramkowy remis?
4
1
2
75'

Trzy zablokowane strzały Królewskich sprzed pola karnego. Deportivo Alaves stawia już tylko na obronę.

2
1
1
1
73'
70'

Wygląd to na walenie głową w ścianę. Real nie wie jak złamać opór rywala, o czym świadczą coraz częstsze wstrzelenia piłki w pole karne "na aferę".

2
3
2
4
1
67'

Deportivo Alaves. Schodzi: Ibai Gomez. Wchodzi: Ruben Sobrino.

4
1
2
65'

Wreszcie szybciej, wreszcie składniej i od razu panika w "szesnastce" rywala. Modrić mocno zagrywa spod linii końcowej wzdłuż bramki, ale ofiarnie interweniują obrońcy.

5
2
4
2
3
62'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Marco Asensio.

10
5
5
2
1
60'

Real zamknął gospodarzy na ich połowie. Ma się jednak wrażenie, że 20 metrów przed bramką Alaves rozciąga się jakieś pole siłowe, przez które Królewscy nie mogą się przebić.

3
2
2
3
2
57'

Kilka minut gry pod bramką Realu. Gospodarze wywalczyli rzut rożny, ale centrę bez problemów wyłapał Thibaut Courtois.

3
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Wakaso Mubarak. Faulowany Casemiro.

2
1
4
51'

Casemiro płaskim strzałem sprzed pola karnego szukał bliższego rogu, ale Pacheco był na posterunku.

3
1
3
1
48'

Widowiskowy drybling Mariano w polu karnym Alaves łatwo zatrzymał Laguardia.

1
2
1
2
2
46'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz Mejia.

Mariano Diaz Mejia #7
7
3
4
4
2
46'

1
42'

Wysokie dośrodkowanie z prawej flanki trafia przed pole karne Realu do Piny. Ten zamiast strzelać idzie na przebój i szybko traci futbolówkę.

2
1
1
1
5
38'

Dani Ceballos przedzierał się środkiem pola karnego, ale zatrzymał go Victor Laguardia. Po chwili faul piłkarza Realu przy próbie odebrania piłki.

3
3
2
2
2
35'

Real ma przewagę, ale z trudem przychodzi wypracowanie dobrej okazji.

1
1
1
5
3
33'

Casemiro chytrze do zamykającego akcję na prawym skrzydle Odriozoli... nie udało się wykończyć tego strzałem.

1
6
2
30'

Nacho wpadł w pole karne rywali i upadając szukał podaniem Benzemy. Francuz nie sięga piłki, choć bardzo się starał.

1
2
1
3
28'

Jonathan Calleri głową z ostrego kąta, piłka mija bramkarza, ale jest na linii bramkowej Raphael Varane. Kibice z Madrytu odetchnęli.

1
1
1
1
1
25'

Szarża Wakaso lewą stroną pola karnego Realu. Strzał Ghańczyka podbili obrońcy i Thibaut Courtois miał ułatwione zadanie.

1
1
1
1
1
23'

Długie podanie za plecy obrońców Realu do Calleriego. Argentyńczyk ledwo sięga piłki i zamiast "setki" oddaje ją bramkarzowi.

1
1
1
1
1
21'

Luka Modrić przechwycił piłkę 35 metrów przed bramką Alaves, ale natychmiastowe podanie do Benzemy pada łupem defensywy.

3
2
2
2
1
18'

Prostopadłe podanie do Ceballosa, ale ten pospieszył się z wyjściem na pozycję.

2
2
2
2
2
16'

Laguardia przewrócił Bale'a przed własnym polem karnym. Centra Toniego Kroosa jest jednak daleka od doskonałości.

2
3
1
1
1
13'

Na razie bez fajerwerków. Tempo też nie powala.

3
2
2
3
2
10'

Jakieś nieporozumienie na linii Calleri - Ramos. Obaj mieli do siebie pretensje i musiał wkroczyć sędzia. Wszystko jest już wyjaśnione.

1
3
1
1
2
9'

Świetne dośrodkowanie Odriozoli z prawego skrzydła zamyka strzałem głową Karim Benzema. Ależ blisko! Piłkę tuż sprzed linii bramkowej wybił jeden z obrońców gospodarzy.

1
1
1
1
2
5'

Poczarowali Królewscy. Modrić precyzyjnie dośrodkował do Bale'a, ten piętą do Benzemy, a Francuz wypatrzył na lewej stronie pola karnego Ceballosa. Mocny strzał tuż przy bliższym słupku odbija bramkarz.

1
1
1
1
3'

Pierwszy celny strzał na bramkę Alaves. Karim Benzema huknął z 17 metrów, ale prosto w bramkarza.

2
2
Kto spodziewa się straty punktów przez Real?