Barcelona. Schodzi: Arthur Henrique. Wchodzi: Rafinha.

3
5
3
87'

Szarpie się Barcelona, Valencia broni się bez większej paniki. Czasu goście mają już niewiele.

9
4
3
4
7
84'
83'

Czeryszew niespodziewanie uderzył z prawej strony pola karnego. Słabo i wprost w bramkarza.

5
5
5
5
7
80'

Messi z piłką w polu karnym, strzał w kierunku bliższego słupka, ale niecelny.

8
5
4
14
16
79'
78'

Suarez nie potrafi zdobyć gola to postanowił wymusić rzut karny. Marny aktor, lepiej gryzie.

6
18
4
6
8
75'

Już tylko kwadrans pozostał Barcelonie na zdobycie zwycięskiej bramki. Goście trochę przyspieszyli grę.

6
1
1
3
2
73'

Lionel Messi uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała ponad bramką.

9
4
6
7
13
69'

Oskrzydlające dogranie do Czeryszewa, Rosjanin płasko dośrodkował, ale piłkę wybił obrońca gości.

6
4
2
2
2
67'
65'

Barcelona poukładała grę, która w ostatnich minutach trochę "rozjechała" się gościom. Na tablicy wciąż jednak 1:1.

4
2
2
1
4
61'

Atak Valencii strzałem ponad bramką zakończył Gameiro.

9
4
3
1
4
60'

Messi zdaniem sędziego na spalonym. Arbiter przerwał grę, ale pomylił się okrutnie! A przecież w razie pomyłki sędzia Gil w wozie VAR na pewno by interweniował.

7
3
7
7
20
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Parejo.

Valencia CF
12
4
4
1
2
58'

Żółtą kartkę za wymierzanie sprawiedliwości na rywalu otrzymał Philippe Coutinho.

6
3
6
5
7
57'

W końcu Valencia pod bramką Barcelony, jednak skończyło się na cichym dzwoneczku, zamiast biciem na alarm.

3
3
2
1
7
55'

Messi przebił się z piłką niemal w pole bramkowe, strzał Argentyńczyka obronił bramkarz.

5
4
1
4
8
52'

Barcelona w ataku, Valencia szans zamierza szukać w kontrach. W ostatnich minutach jednak ich nie wyprowadza.

11
6
1
3
50'

Uderzał sprzed pola karnego Coutinho, górą bramkarz.

7
4
1
3
7
48'

Czeryszew przedarł się pod pole karne, uderzał z "fałsza", pomylił się o metr.

5
8
2
3
5
46'

Wracamy do gry!

10
6
4
4
2
45'

Doliczone zostały 2 minuty.

5
5
4
2
2
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Carlos Soler.

Valencia CF
12
7
2
1
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Za pyskówki.

FC Barcelona
5
3
3
4
14
39'

Ależ groźnie było pod bramką Barcelony. Po zamieszaniu strzelał Gaya, ale piłka przeleciała tuż obok bramki.

3
3
4
3
9
34'

Suarez chciał uderzać z pola karnego, ale zamiast w piłkę kopnął w głowę kreta.

2
22
6
7
11
31'

Więcej gry w środku pola. Barcelona jest pewna swego, ale wszystkich sił do ofensywy nie rzuca.

11
5
3
1
2
27'

Barcelona po wyrównującym golu szuka kolejnego trafienia. Goście przeważają.

25
12
5
3
7
23'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez. Indywidualna akcja Messiego, który rozegrał "klepkę" z Suarezem. Strzał sprzed pola karnego wpadł do siatki tuż przy słupku! 1:1!

117
84
18
25
33
22'

Suarez padł w polu karnym, sędzia jednak nie analizował zbyt długo zajścia i gra toczy się dalej.

6
6
4
5
18
21'

Składna akcja Barcelony, sprzed pola karnego uderzył Messi, wprost w ręce bramkarza.

5
3
2
8
3
19'

Suarez chciał przelobować bramkarza. Uderzenie z okolic środkowej linii, ale do celu brakowało dość sporo.

2
1
3
12
7
17'

Podanie w pole karne do Coutinho, ale ten został złapany na spalonym.

4
3
2
4
9
15'

Stara się zagrozić gospodarzom Barcelona, jednak gościom jak na razie niewiele wychodzi.

5
5
1
5
7
12'

Ładna akcja Valencii, Czeryszew dogrywał do partnera, a Michy Batshuayi płaskim strzałem trafił w bramkarza gości.

9
1
1
12'
7'

Guedes leży na murawie, wygląda to na poważny uraz. Jednak może uda się... rozbiegać.

10
3
5
3
6
7'

Geoffrey Kondogbia sprytnie uderzył sprzed pola karnego, pomylił się nieznacznie.

4
3
5
2
8
6'

Michy Batshuayi po kontrze znalazł się z piłką w polu karnym. Uderzenie na róg odbił bramkarz!

3
1
4
2
8
5'

Barcelona ruszyła do ataku, jednak jak na razie dość niemrawo jej to idzie.

9
6
3
3
6
2'

Gol! Strzelił Ezequiel Garay. Cóż za początek Valencii! Po dośrodkowaniu z rogu źle interweniował Pique, piłka spadła pod nogi Garay'a, a ten z bliska trafił do bramki! 1:0!