Valencia CF
2' Ezequiel Garay 43' Carlos Soler 58' Dani Parejo
FC Barcelona
23' Lionel Messi 41' Luis Suarez 58' Philippe Coutinho
1:1

Koniec. Barcelona straciła kolejne punkty i będzie wiceliderem.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Barcelona. Schodzi: Arthur Henrique. Wchodzi: Rafinha.

Szarpie się Barcelona, Valencia broni się bez większej paniki. Czasu goście mają już niewiele.

Czeryszew niespodziewanie uderzył z prawej strony pola karnego. Słabo i wprost w bramkarza.

Messi z piłką w polu karnym, strzał w kierunku bliższego słupka, ale niecelny.

Suarez nie potrafi zdobyć gola to postanowił wymusić rzut karny. Marny aktor, lepiej gryzie.

Już tylko kwadrans pozostał Barcelonie na zdobycie zwycięskiej bramki. Goście trochę przyspieszyli grę.

Lionel Messi uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała ponad bramką.

Oskrzydlające dogranie do Czeryszewa, Rosjanin płasko dośrodkował, ale piłkę wybił obrońca gości.

Valencia. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Rodrigo Moreno.

Barcelona poukładała grę, która w ostatnich minutach trochę "rozjechała" się gościom. Na tablicy wciąż jednak 1:1.

Atak Valencii strzałem ponad bramką zakończył Gameiro.

Messi zdaniem sędziego na spalonym. Arbiter przerwał grę, ale pomylił się okrutnie! A przecież w razie pomyłki sędzia Gil w wozie VAR na pewno by interweniował.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Parejo.

Żółtą kartkę za wymierzanie sprawiedliwości na rywalu otrzymał Philippe Coutinho.

W końcu Valencia pod bramką Barcelony, jednak skończyło się na cichym dzwoneczku, zamiast biciem na alarm.

Messi przebił się z piłką niemal w pole bramkowe, strzał Argentyńczyka obronił bramkarz.

Barcelona w ataku, Valencia szans zamierza szukać w kontrach. W ostatnich minutach jednak ich nie wyprowadza.

Uderzał sprzed pola karnego Coutinho, górą bramkarz.

Czeryszew przedarł się pod pole karne, uderzał z "fałsza", pomylił się o metr.

Wracamy do gry!

Przerwa. Jak na razie 1:1, ale bramki w meczu na pewno jeszcze padną.

Doliczone zostały 2 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Carlos Soler.

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Za pyskówki.

Ależ groźnie było pod bramką Barcelony. Po zamieszaniu strzelał Gaya, ale piłka przeleciała tuż obok bramki.

Suarez chciał uderzać z pola karnego, ale zamiast w piłkę kopnął w głowę kreta.

Więcej gry w środku pola. Barcelona jest pewna swego, ale wszystkich sił do ofensywy nie rzuca.

Barcelona po wyrównującym golu szuka kolejnego trafienia. Goście przeważają.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez. Indywidualna akcja Messiego, który rozegrał "klepkę" z Suarezem. Strzał sprzed pola karnego wpadł do siatki tuż przy słupku! 1:1!

Suarez padł w polu karnym, sędzia jednak nie analizował zbyt długo zajścia i gra toczy się dalej.

Składna akcja Barcelony, sprzed pola karnego uderzył Messi, wprost w ręce bramkarza.

Suarez chciał przelobować bramkarza. Uderzenie z okolic środkowej linii, ale do celu brakowało dość sporo.

Podanie w pole karne do Coutinho, ale ten został złapany na spalonym.

Stara się zagrozić gospodarzom Barcelona, jednak gościom jak na razie niewiele wychodzi.

Ładna akcja Valencii, Czeryszew dogrywał do partnera, a Michy Batshuayi płaskim strzałem trafił w bramkarza gości.

Valencia. Schodzi: Goncalo Guedes. Wchodzi: Denis Czeryszew.

Guedes leży na murawie, wygląda to na poważny uraz. Jednak może uda się... rozbiegać.

Geoffrey Kondogbia sprytnie uderzył sprzed pola karnego, pomylił się nieznacznie.

Michy Batshuayi po kontrze znalazł się z piłką w polu karnym. Uderzenie na róg odbił bramkarz!

Barcelona ruszyła do ataku, jednak jak na razie dość niemrawo jej to idzie.

Gol! Strzelił Ezequiel Garay. Cóż za początek Valencii! Po dośrodkowaniu z rogu źle interweniował Pique, piłka spadła pod nogi Garay'a, a ten z bliska trafił do bramki! 1:0!

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Jose Gonzalez.

Barcelona musi wygrać, aby utrzymać fotel lidera. Valencia strefę spadkową ma tuż za sobą.