Zakończony
Sevilla FC
90+1'

Gol! Strzelił Luis Muriel. Asystował mu Wissam Ben Yedder.

Szalony mecz! Muriel wykorzystał podanie Ben Yeddera i z lewej strony uderzył na bramkę ter Stegena!

23
13
13
19
38
88'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić.

Chorwat przechwycił piłkę, która odbiła się od rywala i z prawej strony z woleja huknął na dalszy słupek.

63
42
11
9
10
86'

Co za kapitalna obrona! Ter Stegen udowadnia swoją wartość i broni jeden po drugim strzały Sarabii i Ben Yeddera.

38
15
6
3
7
83'

Groźa próba Coutinho z rzutu wolnego. Strzał Brazylijczyka powstrzymał Vaclik.

19
5
5
8
9
81'
12
4
5
2
5
79'

Gol! Strzelił Pablo Sarabia.

Zawodnik Sevilli postanowił uderzyć z dystansu. Piłka odbiła się rykoszetem od Lengleta, a to zaskoczyło bezradnego ter Stegena.

19
10
9
19
39
79'

Sevilla. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Luis Muriel.

7
3
2
2
2
78'

Sevilla próbuje zdobyć chociaż bramkę kontaktową. Tym razem niecelnie dogrywał Navas i grę wznowi bramkarz Barcy.

6
6
2
4
4
73'

Dembele wycofał piłkę do Luisa Suareza, a ten znowu uderzył z pierwszej piłki po ziemi. Kolejny raz przytomnie obronił Vaclik.

11
4
5
2
5
72'

Clement Lenglet mógł zagrozić z rzutu rożnego. Jego strzał przeleciał obok bramki.

2
1
4
69'

Sevilla. Schodzi: Franco Vazquez. Wchodzi: Roque Mesa.

67'

Ben Yedder urwał się na prawej stronie i dostał piłkę w pole karne. Francuz postanowił uderzyć na dalszy słupek, ale zrobił to niecelnie.

10
2
2
1
6
66'

Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Sergi Roberto.

6
2
2
2
2
63'

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Nie pomylił się z jedenastu metrów Suarez. Urugwajczyk uderzył w kierunku prawego słupka Vaclika. Bramkarz nie wyczuł intencji strzelca i rzucił się w przeciwną stronę.

53
28
8
5
11
62'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Vaclik.

Bramkarz ukarany za zbyt spóźnioną interwencję.

19
2
2
4
4
62'

Rzut karny! Vaclik spóźnił się z interwencją do wybiegającego Luisa Suareza!

23
7
2
5
4
61'

Navas świetnie dograł do Andre Silvy. Strzał Portugalczyka z najwyższym trudem obronił ter Stegen, a chwilę później Niemiec zatrzymał dobitkę Franco Vazqueza!

15
4
6
1
2
58'

Luis Suarez na dwa razy próbował uderzyć. Najpierw zblokował go rywal, a za drugim razem strzelił niecelnie.

3
1
2
3
8
56'

Jesus Navas dośrodkowywał z prawej strony. Piłka po drodze odbiła się od Jordiego Alby. Pomocnik Sevilli sygnalizuje, że obrońca Barcelony zagrał ręką.

3
1
1
1
6
55'

Sevilla. Schodzi: Simon Kjaer. Wchodzi: Gabriel Mercado.

3
4
2
2
4
54'

O mały włos pomylił się Luis Suarez. Napastnik oddał strzał zza pola karnego, który minął słupek.

10
5
2
3
5
51'

Z kontratakiem próbowali ruszyć gospodarze. Na prawej stronie niezbyt udanym dośrodkowaniem akcję zakończył Dembele. Sytuację próbował jeszcze ratować Luis Suarez.

5
1
1
1
4
49'

Próba rozegrania z rzutu rożnego nie zaskoczyła Blaugrany. Piłka wylądowała na aucie.

6
2
1
1
1
48'

Jesus Navas walczył na prawej stronie, ale jego dośrodkowanie wybił na rzut rożny Sergio Busquets.

8
2
1
1
2
komentarz

Obaj trenerzy w przerwie nie dokonali zmian w swoich zespołach.

11
2
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy. Grę od środka wznowili goście.

4
1
1
2
9
45+3'

Nieźle zapowiadający się atak Blaugrany! Dembele dograł do uciekającego w polu karnym Rakiticia, ale interncje Chorwata świetnie odczytał Vaclik, który nie dał się zaskoczyć.

8
3
4
3
10
45+1'

Navas znowu dograł z prawej strony. Tym razem adresatem był Pablo Sarabia, który pomylił się o kilka centymetrów. To mógł być gol!