Mariano trafił do siatki, ale sędzia nieuznał gola. Napastnik był na spalonym.

4
9
10
87'

Niezła próba Mariano Diaza na skraju pola karnego. Napastnik oddał mocny strzał, ale przechwycił go Oier.

6
3
1
1
3
87'

Uciekał na lewej flance Boateng, ale został złapany na spalonym.

4
1
2
2
1
83'

Karim Benzema próbował dryblować na lewej stronie, ale nieprzepisowo zatrzymał go Cabaco. Będzie rzut wolny.

7
4
2
3
3
79'

Levante. Schodzi: Roger Marti. Wchodzi: Emmanuel Boateng.

2
78'

Benzema wyłożył piłkę Modriciowi. Pomocnik uderzył z dystansu, ale niecelnie.

4
3
1
2
1
76'

Zaszalał na lewej stronie Benzema. Francuz zszedł z piłką z lewej strony do środka i obił słupek!

17
9
4
5
7
75'

Levante. Schodzi: Sergio Postigo. Wchodzi: Chema.

Chema #6
Sergio Postigo #15
2
1
1
1
72'

Gol! Strzelił Marcelo. Asystował mu Karim Benzema.

Na kłopoty Marcelo. Od dłuższego czasu Brazylijczyk siał popłoch na lewej stronie, ale tym razem ustawił się w środku. Tam dograł mu Karim Benzema i Marcelo zdobył bramkę kontaktową.

29
15
10
14
38
68'

Marcelo z lewej strony do Garetha Bale'a, ale Walijczyk nieudanie uderzył z woleja.

3
2
5
1
67'

Levante. Schodzi: Ruben Rochina. Wchodzi: Cheick Doukoure.

Cheick Doukoure #5
Ruben Rochina #16
2
1
65'

Bardzo dobre uderzenie Garetha Bale'a. Zawodnik nieźle przymierzył z rzutu wolnego, ale rewelacyjnie między słupkami spisuje się Oier.

11
6
7
5
5
64'

Ceballos dał się sfaulować przed polem karnym Rochinie i będzie dobra okazja dla Królewskich.

3
3
3
3
4
62'

Pierwszy groźny strzał Garetha Bale'a. Jednak na posterunku kolejny raz czuwa Oier.

6
3
3
2
2
61'

Julen Lopetegui wykorzystał już limit zmian. Czy uda mu się odwrócić losy meczu?

1
2
2
2
60'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Karim Benzema.

60'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Dani Ceballos.

2
2
2
2
59'

Asensio dograł przed pole karne do Isco. Pomocnik zmylił rywala, ale po chwili dopadł go następny i stracił piłkę.

1
1
1
58'

Sprawny atak Levante. Piłkę przed polem karnym dostał Roger Marti. Napastnik zagrał egoistycznie i uderzył z dystansu. Piłka odbiła się od rywala i będzie rzut rożny.

2
2
1
1
54'

Dośrodkowanie Isco z rzutu wolnego, ale nie dotarło do żadnego z kolegów.

4
1
1
4
53'

Żółtą kartkę otrzymał Erick Cabaco.

Marco Asensio faulowany na lewej stronie. Cabaco ukarany żółtą kartką.

2
50'

Isco w pole karne do Luki Modricia. Chorwat się nie zastanawiał i uderzył, ale niecelnie. Piłka minęła dalszy słupek.

5
6
3
3
3
49'

Luka Modrić zabawił się z obrońcami przed polem karnym i dograł na prawą do Vazqueza. Hiszpan spowolnił akcję zamiast dośrodkować.

3
3
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy. Od środka grę wznowili gospodarze.

4
4
2
2
46'

Real. Schodzi: Alvaro Odriozola. Wchodzi: Gareth Bale.

1
45'

Znowu szumu narobił Marcelo! Jego dogranie próbował wykorzystać Mariano Diaz, ale minął się z piłką.

2
3
1
1
43'

Real mógł być na deskach! Dogrywający z lewej strony Tono był na spalonym. Jego podanie wykorzystał Ruben Rochina, ale trafienie nieuznane!

2
1
1
10
43'

Dogranie Isco z rzutu rożnego. Świetną okazję miał Lucas Vazquez, ale jego strzał z kilku metrów fantastycznie obronił Oier!

8
4
1
2
38'

Marcelo dograł z lewej strony do Marco Asensio. Hiszpan obrócił się z piłką i uderzył na bramkę. Broni Oier!

7
6
7
3
37'

Morales znowu urwał się obrońcom, ale niepotrzebnie wdał się w drybling z dwoma obrońcami. Akcję przerwał sędzia. Snajper Levante był na spalonym.

3
1
1
34'

Tym razem z rzutu rożnego dośrodkowywał Lucas Vazquez. W poprzeczkę trafił Mariano Diaz!

11
7
6
3
7
33'

Vazquez coraz mocniej blokowany przez rywala postanowił oddać strzał. Bez problemów obronił Oier.

1
2
1
1
2
31'

Śladem Tono poszedł Odriozola, ale jego próba również nieudana.

2
1
2
1
1
30'

Tono dryblował, próbował wejść w pole karne, ale w porę zatrzymał go Luka Modrić. Los Blancos znowu będą próbowali rozegrać.

2
1
2
2
1
26'

Real od kilku minut próbuje rozegrać piłkę na połowie Levante. Królewscy mają ogromne problemy, żeby zaskoczyć rywali.

6
2
1
3
3
22'

Dośrodkowanie Isco z kornera. Sergio Ramos z kilku metrów uderzył głową, ale bardzo dobre broni Oier.

11
7
5
6
5
21'

Real w natarciu. Marco Asensio dograł w pole karne do Lucasa Vazqueza. Hiszpan oddał płaski strzał na bramkę, ale bez większego problemu obronił Oier.

5
7
4
1
4
19'

Zagotowało się teraz w polu karnym Realu! Morales próbował przechwycić piłkę, ale przytomnie zachował się Courtois.

6
3
4
3
3
17'

Gol dla Realu po dużym zamieszaniu w polu karnym Levante po rzucie rożnym. Ostatecznie piłka trafiła do siatki, ale arbiter postanowił skonsultować się z VAR-em. Asensio był na spalonym i trafienie nieuznane!

25
19
7
5
9
16'

Dośrodkowanie Asensio do Mariano Diaza. Napastnik walczył w polu karnym z rywalem, ale nie udało mu się trafić do siatki.

6
3
2
2
1
13'

Gol! Strzelił Roger Marti.

2:0 dla Levante. Roger Marti płasko uderzył w okolice lewego słupka. Courtois bez szans.

Levante UD
63
38
10
12
12
12'

Sędzia dostał sygnał od asystentów VAR. Obrońca Realu zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym!

37
18
6
4
6
11'

Raphel Varane zagrał piłkę ręką. Będzie rzut wolny dla Levante.

5
2
2
4
1
10'

Dośrodkowanie Isco do Sergio Ramosa. Kapitan Realu nie miał dogodnej pozycji, ale oddał strzał, który odbił się od rywala.

5
3
2
5
3
9'

Asensio faulowany na lewej stronie. Będzie rzut wolny.

6
2
3
2
2
7'

Gol! Strzelił Jose Luis Morales. Asystował mu Sergio Postigo.

Świetne dogranie Postigo do Jose Luisa Moralesa. Napastnik genialnie uciekł nieco zdezorientowanemu Varane'owi, minął bramkarza i trafił do pustej bramki.

15
5'

Odriozola dośrodkowywał z prawej strony. Z piłką minął się Lucas Vazquez i zmarnował dobrą okazję.

5
3
1
3
3
3'

Kontratak Realu. Marcelo wypuścił Marco Asensio, który dograł w pole karne do Mariano Diaza. Snajper nie poradził sobie z rywalem i grę wznowi bramkarz Levante.

5
6
3
1
1
2'

Na lewej stronie rozgrywali Tono z Jose Luisem Moralesem. Napastnik wtargnął w pole karne, ale niefortunnie upadł i stracił piłkę. Nie było podstaw, by przyznać rzut karny.