Valladolid. Schodzi: Javi Moyano. Wchodzi: Duje Cop.

2
1
83'

Gol! Strzelił Vinicius Junior.

Udany strzał Brazylijczyka, jednak ten miał nieco szczęścia. Vinicius z lewej strony wszedł w pole karne, uderzył, a piłka odbiła się rykoszetem od Kiko Olivasa i trafiła do siatki.

66
35
4
14
26
82'

Lucas Vazquez z problemami wywalczył sobie miejsce na prawej stronie, ale niecelnie dośrodkowywał wytrącony z równowagi przez rywali.

5
3
1
1
3
79'

Kolejny dobry strzał z dystansu w wykonaniu gości. Tym razem uderzał Daniele Verde, obronił Courtois.

9
3
2
3
4
77'

Odriozola urwał się obrońcom, ale słabo dośrodkował. Hiszpan nie musi mieć wyrzutów sumienia, był na spalonym.

5
4
2
2
4
75'

Isco próbował w polu karnym, ale na posterunku Nacho Martinez.

6
3
3
2
73'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Vinicius Junior.

71'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

Walijczyk schodzi w niezbyt przyjemnej atmosferze trybun. Do tego przy zejściu nie podał ręki Solariemu.

14
4
2
1
3
69'

Valladolid. Schodzi: Toni Villa. Wchodzi: Daniele Verde.

Toni Villa #19
5
1
1
1
2
66'

Kolejna petarda na bramkę Courtois! Toni Villa poszedł śladem Rubena Alcaraza i huknął w poprzeczkę!

17
4
5
3
7
65'

Toni Kroos wybiegał z kontrą. Niemiec nie zrozumiał się z Marco Asensio i zagrał za jego plecy.

4
1
1
4
3
62'

Kroos dogrywał do Benzemy, ale był na minimalnym spalonym.

8
3
3
3
9
60'

Real Valladolid rozgrywał atak pod nieobecność Sergio Ramosa, który chwilę wcześniej pomagał kolegom w ofensywie. Sytuację wykorzystał Toni Villa, który oddał niewygodny strzał dla Courtois. Belg z trudem obronił.

9
6
5
6
6
57'

Aleź potężnie uderzył z dystansu Ruben Alcaraz! Pomocnik trafił w poprzeczkę!

11
8
7
5
8
57'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Isco.

9
2
56'

W natarciu Królewscy. Tym razem Modrić uderzał z dystansu.

3
2
55'

Kolejne dobre dogranie. Tym razem od Reguilona do Benzemy. Francuz miał wyborną okazję, ale uderzył prosto w obrońcę. Chwilę później nieudanie poprawiał Casemiro.

4
3
1
4
53'

Bardzo dobra centra na głowę Casemiro. Brazylijczyk powinien trafić z kilku metrów, ale mu się nie udało.

8
4
2
1
53'

Modrić z lewej strony próbował wtargnąć w pole karnę, ale stracił piłkę. Chorwat próbował ją odzyskać, ale się nie udało.

4
1
50'

Długo piłkę na lewej stronie holował Leo Suarez, aż stracił do niego cierpliwość Nacho i sfaulował napastnika tuż przed linią autu.

2
2
2
2
2
komentarz

Jak na razie, w obu drużynach bez zmian.

3
2
1
1
2
46'

2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Asensio.

Hiszpan zatrzymał dobrze zapowiadającą się kontrę Valladolid.

6
2
1
2
3
43'

Luka Modrić wziął odpowiedzialność na swoje barki. Chorwat uderzył z dystansu, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

4
4
3
2
1
40'

Znowu groźni są piłkarze Realu Valladolid. Głową uderzał Unes Unal.

5
1
5
1
1
39'

Ruben Alcaraz chciał uderzyć z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

5
1
1
1
2
36'

Zwlekał Marco Asensio z dograniem piłki w pole karne. Tuż przed autem bramkowym podał na głowę Garetha Bale'a. Walijczyk oddał mocny strzał, ale niecelny. Real musi dalej próbować.

5
3
1
1
6
33'

Kolejna okazja dla Valladolid. Tym razem Toni Villa w polu karnym niecelnie uderzył w kierunku dalszego słupka.

1
5
1
2
33'

Valladolid mógł wyjść na prowadzenie. Świetne prostopadłe podanie do Antonito. Zawodnik postanowił podciąć piłkę, ale to nie była najlepsza decyzja. Grę od bramki wznowi Courtois.

4
1
4
2
2
31'

Groźne uderzenie Casemiro, znowu broni Masip.

5
2
1
29'

Modrić dryblował na prawej stronie, ale dał się wypchnąć na aut Rubenowi Alcarazowi.

2
2
1
2
1
27'

Bardzo odważnie Alvaro Odriozola wtargnął w pole karne rywali. W ostatnim momencie zatrzymał go Leo Suarez.

4
3
2
4
2
26'

Wrzutka Kroosa z rzutu wolnego wybita przez obrońców Valladolid.

4
1
1
2
2
25'

Marco Asensio dogrywał z lewej strony, ale piłkę ręką zatrzymał Kiko Olivas. Będzie rzut wolny.

2
2
1
24'

Casemiro próbował dograć w pole karne do Benzemy. Podanie Brazylijczyka było jednak zbyt niecelne i Francuz nie zdążył do piłki. Grę wznowi Masip.

3
1
2
19'

Leo Suarez walczył na lewej stronie z Alvaro Odriozolą, ale górą w tym pojedynku okazał się piłkarz Realu.

6
4
1
3
2
17'

Celność nie zawodzi Reguilona. Kolejne dobre dośrodkowanie Hiszpana, po którym groźny strzał głową oddał Benzema. W równie dobrej dyspozycji jest Masip, który był na posterunku.

5
3
1
1
2
15'

Centra Toniego Kroosa. Głową uderzył Casemiro, ale piłka po jego strzale przeleciała nad bramką.

4
2
1
2
2
15'

Rzut wolny dla Realu. Callero faulował na prewej stronie Odriozolę.

6
4
2
2
1
12'

Dobre dośrodkowanie Reguilona z lewej strony. Piłka w polu karnym znalazła Garetha Bale'a. Walijczyk nieźle uderzył głową, ale broni Jordi Masip.

4
5
2
1
3
11'

Strata jednego z obrońców Valladolid i szybko przejął Reguilon. Obrońca próbował dograć w pole karne, ale się nie udało.

5
2
1
1
1
10'

Dogranie Asensio z lewej strony do Karima Benzemy. Francuz niedokładnie uderzył piłkę, chociaż był blisko zdobycia pierwszej bramki!

6
3
2
1
5
9'

Real Valladolid uspokoił grę, ale stracił piłkę prędko po wejściu na połowię Realu. Teraz próbują Królewscy.

3
1
1
1
1
7'

Luka Modrić faulowany na połowie Valldolid.

1
1
6'

Znowu dobra akcja Nacho. Hiszpan tym razem zatrzymał na lewej stronie Antonito.

3
2
1
1
1
3'

Unes Unal chciał zacząć pierwszą groźną akcję dla Valladolid. Na posterunku Nacho.