Zakończony
Real Betis
90+3'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

I gol dla Barcelony! Sędzia sprawdził VAR, ale trafienie jak najbardziej przepisowe. Strzelcem Leo Messi.

78
35
10
14
35
89'

Dośrodkowanie i wyborna okazja dla Pique. Stoper jednak pomylił się o centymetry i nie trafił w bramkę.

31
17
6
16
28
86'
11
10
4
4
9
83'

DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ivan Rakitić.

50
30
14
22
32
79'

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Munir El Haddadi.

66
35
11
20
36
79'

Szybka kontra Blaugrany! Munir rozejrzał się i podał zamiast strzelać, choć miał ku temu dobrą okazję. Z jego prawej strony wybiegł Vidal, który zachował się niczym rasowy napastnik i trafił do siatki. Sędzia bierze VAR, sprawdza, czy nie było spalonego.

7
3
1
2
2
78'

Nieudana centra Vidala. Piłkę przejęli goście.

4
3
2
4
12
76'

Real Betis. Schodzi: Loren Moron. Wchodzi: Sergio Leon.

7
71'

Gol! Strzelił Giovani Lo Celso.

Argentyńczyk dostał piłkę w pole karne i oddał mocny strzał. Koszmarnie zachował się w tej sytuacji ter Stegen, który nieudanie odbił piłkę, a ta wpadła do bramki.

58
38
10
20
55
70'

Alena pierwszy kontakt z piłką i strzał z dystansu. Uderzenie niecelne.

2
4
3
5
69'
69'

Żółtą kartkę otrzymał Aissa Mandi.

11
7
4
3
7
68'

Potężny strzał Argentyńczyka z 11 metrów! Piłka trafiła w samo okienko.

82
36
7
16
31
komentarz

Cristian Tello zahaczył we własnym polu karnym Jordiego Albę.

22
13
8
12
15
66'

Będzie rzut karny!

35
23
14
15
22
65'

I kontratak Blaugrany. Z prawej strony podawał Arturo Vidal. Do piłki nie doskoczył Gerard Pique i mamy aut bramkowy.

4
4
4
4
6
64'

Ależ akcja! O mały włos, a Betis prowadziłby 3:0. Wybornej okazji na prawej stronie nie wykorzystał Cristian Tello. Zawodnik pomylił się o centymetry i piłka minęła dalszy słupek.

5
4
5
4
7
61'

Real Betis. Schodzi: Joaquin. Wchodzi: Sergio Canales.

6
2
4
2
3
60'

Wycieczkę na lewej stronie urządził sobie Firpo. Zawodnik dostrzegł w środku Lo Celso, któremu podał piłkę. Argentyńczyk przestrzelił piłkę wysoko nad bramką.

8
5
4
4
4
59'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

1
2
1
3
9
58'

Próbują piłkarze Barcelony. Z prawej strony w pole karne wdarł się Suarez, ale trafił w boczną siatkę.

3
3
2
2
4
56'

Barcelona. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Munir El Haddadi.

5
1
4
1
56'

I zagotowało się w polu karnym Betisu. Z prawej strony podawał Sergi Roberto. Piłka przypadkowo odbiła się od Arturo Vidala, a potem gospodarze nie zdołali jej odzyskać. A okazja była wyborna, bo nie najlepiej był ustawiony Pau Lopez.

7
2
3
3
2
55'

Betis teraz nieco spokojniej rozgrywał atak. Giovani Lo Celso długo holował piłkę, rozglądał się za partnerami i zdecydował się na strzał z dystansu.

1
3
1
2
54'

Kolejny atak Barcelony lewą stroną. Stamtąd na głowę Malcoma chciał dograć Jordi Alba, ale Brazylijczyk nie wygrał walki powietrznej z rywalem.

3
1
2
3
2
51'

Suarez z lewej strony do Messiego. Argentyńczyk został wypchnięty, ale oddał strzał, zblokowany przez rywali.

7
3
3
2
6
50'

Teraz Betis. Tello zamykał akcję na prawej stronie i zdecydował się na dogranie w pole karne. Dośrodkowanie było zbyt głębokie i przejął je ter Stegen.

3
1
2
3
3
48'

Znowu długo dryblował Messi. Argentyńczyk będąc na skraju pola karnego oddał strzał, ale piłka minęła słupek.

2
1
3
1
8
46'

Co za zmiana. Arturo Vidal wszedł na boisko i już oddał pierwszy groźny strzał. Chilijczyk uderzył zza pola karnego, obronił Pau Lopez.

13
11
5
5
6
46'

Barcelona. Schodzi: Arthur Melo. Wchodzi: Arturo Vidal.

7
44'

8
42'

Messi przerzucił ciężar gry na prawą stronę. Tam piłkę przejął Roberto i natychmiast odegrał do Suareza. Urugwajczyk uderzył z woleja, ale nad poprzeczką.

3
3
2
4
4
40'

Problemów z atakowaniem nie ma Betis. Kilka podań i przyjezdni są na połowie Barcelony. Lo Celso dograł na prawą stronę do Morona. Napastnik pokusił się o strzał z dystansu na dalszy słupek, ale uderzył niecelnie.

5
3
3
1
5
38'

Barcelona próbuje odpowiedzieć. Co z tego, skoro jak na razie obrona Realu Betis spisuje się bez zarzutu i utrudnia przeciwnikom rozgryanie piłki.

5
3
4
4
10
34'

Gol! Strzelił Joaquin. Asystował mu Cristian Tello.

Teraz możemy mówić o dużej niespodziance. Z lewej strony dogrywał Firpo, ale jego podanie nie dotarło do nikogo. Na prawej stronie przejął piłkę Tello i celnie dograł do Joaquina. Tym razem napastnik bez problemu trafił do siatki z kilku metrów. 2:0 dla Betisu!

55
32
17
17
36
32'

Teraz Barcelona atakowała. Jordi Alba będąc bez piłki został przewrócony przez Bartrę. Gospodarze sygnalizowali, że powinien być rzut karny.

11
4
4
3
3
31'

Junior Firpo z lewej strony dograł do Morona. Napastnik Betisu zmarnował wyborną okazję i oddał niecelny strzał za dalszym słupkiem.

9
6
5
4
11
30'

Tello sprawdził czujność ter Stegena. Hiszpan oddał mocny strzał z prawej strony, ale górą był niemiecki bramkarz.

9
8
1
1
4
29'

Ależ zmarnował dobrą okazję Suarez. Urugwajczyk zdecydował się na podanie do środka, gdzie wbiegał Leo Messi. Napastnik dograł niecelnie i przejęli przeciwnicy.

2
1
4
5
9
25'

Postraszyła teraz FC Barcelona! Clement Lenglet wywalczył sobie miejce w polu karnym i próbował uderzyć po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Pau Lopez obronił z największym trudem.

6
3
7
3
19
24'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Guardado.

Messi bierze ciężar gry na siebie. Tuż za linią dzielącą połowę boiska zdecydował się na długi drybling. Nieprzepisowo zatrzymał go Guardado.

3
2
5
3
5
23'

Kolejna akcja dla przyjezdnych. Joaquin wywalczył piłkę na prawej stronie, dośrodkował do Juniora Firpo, ten nie zdążył oddać dobrego strzału. Uderzenie oddał dopiero Loren Moron, ale bez problemu obronił ter Stegen.

10
4
5
3
7
20'

Gol! Strzelił Junior Firpo. Asystował mu William Carvalho.

Mamy niespodziankę! Barcelona szyko straciła piłkę po tym, jak miała rzut rożny. William Carvalho uwolnił na lewej flance Juniora Firpo. Napastnik zmylił Sergiego Roberto, zszedł do środka i oddał strzał w kierunku prawego słupka ter Stegena. 1:0 dla Betisu!

41
19'

Joaquin dogrywał z rzutu wolnego, ale Bartra nie wygrał walki w powietrzu.

5
2
2
2
5
16'

Messi z Suarezem rozegrał piłkę. Urugwajczyk przedarł się w pole karne i próbował dośrodkować w pole karne. Podanie napastnika zblokował Mandi.

3
1
1
1
1
12'

Messi zdecydował się na długi drybling, wdarł się w pole karne i próbował oddać strzał. Piłkę udało się zblokować jednemu z obrońców.

6
3
2
2
5
10'

Uspokoiła nam się gra w ostatnich minutach. Barcelona nie oddaje piłki rywalom z Sewilli.

5
7
3
1
3
6'

Ależ okazja! Lo Celso dograł z lewej strony do Joaquina. Napastnik ubiegł ter Stegena, ale zmarnował świetną szansę

7
6
7
9
9
6'

I odpowiedź Blaugrany. Malcom popędził lewą stroną i zakończył rajd strzałem na boczną siatkę.

5
4
4
2
2
5'

Korner dla Betisu, ale piłka szybko wyszła na aut bramkowy.

5
2
2
2
2
4'

Lo Celso pokusił się o rajd na lewym skrzydle. Wślizg obrońcy i rzut rożny.

5
3
2
2
2
1'

Nie musieliśmy długo czekać na pierwszy strzał. Leo Messi wrócił do wyjściowej jedenastki po kontuzji i już sprawdził czujność obrońców. Tym razem udało się defensorom Betisu.