Spięcie między piłkarzami obu drużyn po ataku Busquetsa na Fornalsie.

88'

Villarreal. Schodzi: Santi Cazorla. Wchodzi: Dani Raba.

87'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Carles Alena.

Obrona Villarrealu była uśpiona. Kolejne ataki Barcelony nie dochodziły do skutku. Aż Messi dostał piłkę i prostopadle dograł do uciekającego Carlesa Aleny. Pomocnik wyszedł sam na sam z bramkarzem i uderzył piłkę. Ta odbiła się jeszcze od barku Asenjo i wpadła do siatki. 2:0 dla Barcelony.

66
39
12
8
8
82'

Dośrodkowanie Dembele wykończył Malcom. Brazylijczyk uderzył głową, ale zbyt słabo, by zaskoczyć bramkarza.

5
3
3
6
9
80'

Barcelona. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Malcom.

8
7
3
2
79'
78'

Teraz wykazał się Coutinho. Brazylijczyk oddał strzał z dystansu, ale piłka minęła słupek.

3
1
3
7
6
75'

Villarreal przy piłce. Na razie drużyna radzi sobie z pressingiem rywali, ale ma problemy z wejściem w ich pole karne.

2
4
7
4
3
73'

Nieładny faul Caseresa, to powinna być kartka.

4
3
4
5
7
71'

Messi próbował uwolnić Coutinho w polu karnym, ale dobrze podanie przeciął obrońca Villarrealu.

5
2
3
2
3
70'

Barcelona. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Carles Alena.

10
4
5
3
2
69'

Mocne uderzenie Cazorli z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
2
2
1
3
69'

5
68'

Ucierpiał Chukwueze. Zawodnik po kilkudziesięciu sekundach podniósł się z murawy.

1
2
3
3
2
67'
2
1
4
1
2
66'

Rzut wolny dla Villarreal. Niecelne dośrodkowanie w pole karne i piłkę przejęła Blaugrana.

5
3
1
1
1
65'

Pozostaje nam liczyć, że piłkarze w końcu się przebudzą i przyspieszą tempo gry. Na razie to wszystko nie porywa.

2
2
5
2
1
61'

Nieudanie dogrywał Rakitić. Chorwat podał do Dembele, który był na pozycji spalonej.

2
1
3
4
5
60'

Spóźnione wejście Caseresa. Pomocnik faulował na połowie boiska Busquetsa.

3
3
3
3
2
59'

Bardzo spokojne ostatnie minuty. Większość gry toczy się na połowie boiska.

5
3
4
2
2
54'

Inicjatywa po stronie Villarrealu. Jednak przyjezdni mają ten sam problem co ich rywale przed przerwą. Brakuje konkretów w polu karnym.

6
2
2
5
4
50'

Chukwueze dogrywał z prawej strony w pole karne. Jego kolega pogubił się i nie zdążył uderzyć na bramkę.

6
6
2
2
1
48'

Dobra centra od Dembele do Rakiticia. Chorwat do ostatniej chwili wahał się, czy dotknął piłkę. Złapał ją Asenjo.

2
2
2
5
4
48'

Znowu Messi. Teraz Argentyńczyk strzelił, ale piłka odbiła się rykoszetem od rywala.

5
4
6
3
2
47'

Barcelona była o krok. Messi dośrodkował, Vidal przepuścił piłkę, a piłka o mały włos nie wpadła do bramki Villarrealu.

11
7
5
3
1
46'

Sędzia zaczął drugą połowę. Przy piłce Villarreal.

5
1
5
komentarz

Piłkarze wracają na murawę. Zaraz zacznie się druga połowa.

4
3
2
45'

I znowu Alba dogrywał z lewej strony w pole karne. Czekał tam Messi, ale udanie zblokowali go obrońcy.

1
2
3
7
41'

Teraz Pique popisał się we własnym polu karnym. Z lewej strony dogrywał Pedraza, ale obrońca Barcelony wybił piłkę.

9
6
1
2
39'

Barcelona znowu rozegrała na krótko rzut rożny. Piłka trafiła do Alby, a ten wycofał do Messiego. Argentyńczyk oddał pewny strzał, ale obronił Asenjo!

11
9
4
5
11
38'

Alba nie zdążył dośrodkować. Kolejny korner dla Blaugrany.

7
7
1
2
1
35'

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Ousmane Dembele.

Barcelona na krótko rozegrała rzut rożny. Piłkę na lewą nogę przełożył sobie Dembele i dośrodkował w pole karne. Tam czekał Pique, który oddał mocny strzał głową. 1:0 dla Barcelony!

63
44
15
5
7
35'

I wracamy do poprzedniego stanu rzeczy. Znowu Barcelona rozgrywa piłkę. A strzałów brak...

3
7
3
31'

Ależ akcja! Dośrodkowanie z lewej strony od Alby trafiło do Dembele. Francuz oddał strzał, ale Caseres uratował Asenjo i zablokował piłkę zmierzającą do bramki.

9
5
4
4
11
27'

Messi znowu ze stojącej piłki. Tym razem nie trafił w mur, ale piłkę pewnie w "koszyczek" chwycił Asenjo.

2
1
2
4
4
26'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Gonzalez.

Nieźle zapowiadający się kontratak Barcelony. Messi wziął odpowiedzialność na swoje barki i pewnie zmierzał w pole karne rywali. Został jednak sfaulowany.

6
4
4
3
5
22'

Barcelona męczy się na połowie przeciwników. Od kilku minut piłkarze Valverde rozgrywają piłkę, ale pole karne jak zaczarowane, nie można się do niego dostać.

4
4
2
3
3
21'

Mocne podanie do Alby. Hiszpan gnał ile sił w nogach, by dopaść piłkę, ale udało mu się. Nie to co, dośrodkowanie, które przejęli rywale.

1
1
2
2
19'

Na razie Barcelonie brakuje argumentów, by przełamać obronę Villarrealu. Gospodarze nie potrafią wejść w pole karne przyjezdnych.

1
1
3
2
18'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet.

3
2
2
3
3
17'

Messi nieco przypadkowo wycofał piłkę do Rakiticia. Chorwat od razu oddał mocny strzał, ale obok słupka.

2
1
3
5
2
16'

Znowu poobijany Leo Messi. Tym razem Argentyńczyka daleko poza polem karnym faulował Caseres.

3
2
3
5
6
14'

Kolejny raz nie popisali się defensorzy Blaugrany. Chukwueze zszedł z piłką do środka i oddał strzał zza pola karnego, który bez problemów obronił ter Stegen.

1
2
2
4
4
13'

Co za waleczność ze strony Gerarda Moreno! Napastnik walczył w polu karnym Barcelony z kolejnymi obrońcami, aż w końcu dopiął swego. Piłkarz uderzył z powietrza, ale trafił w słupek.

3
3
4
5
8
13'

Teraz z dystansu próbował Dembele. Nieudanie, bo piłka przeleciała nad bramką.

1
1
1
3
3
12'

Uderzył Messi z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

1
1
1
5
1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Ruiz.

Vidal dogrywał do Messiego. Argentyńczyk został sfaulowany przed polem karnym przez Ruiza.

3
4
3
1
1
10'

Znowu Semedo szukał szczęścia na prawej stronie po tym, jak wypuścił go Dembele. Tym razem dogranie wybił Ruiz.

1
3
1
1
9'

Messi uderzył zza pola karnego. Bramkarz miał problemy z tym strzałem, ale obronił.

6
3
2
2
3
8'

Męczył się Dembele z przeicwnikiem zanim udało mu się dośrodkować. Jego podanie wybite z pola karnego Villarrealu.

2
2
3
7'

Z prawej strony próbował dośrodkować Semedo. Jego podanie wybił na rzut rożny Pedraza.

3
2
5'

Karygodna strata Busquetsa na połowie Villarrealu. Piłkę przejął Fornals i w pojedynkę ruszył z kontratakiem. Zatrzymał go dopiero Semedo. Inicjatywa znowu po stronie Barcelony.

3
1
2
1
1
4'

Przy piłce od dłuższego czasu utrzymuje się Villarreal. Goście mają jednak problemy z pressingiem po wejściu na połowę rywali.

4
3
3
2
3
3'

Ależ prawą stroną przedarł się Chukwueze! Zawodnik mijał kolejnych rywali i dośrodkował w pole karne. Podanie było niedokładne i bez problemów piłkę złapał ter Stegen.

6
5
4
1
2
1'

Pierwsze sekundy należą do Ousmane Dembele. Francuz już dwukrotnie zdążył popisać się efektownymi sztuczkami z piłką.