FC Barcelona
18' Clement Lenglet 35' Gerard Pique 69' Jordi Alba 87' Lionel Messi
Villarreal CF
11' Victor Ruiz 26' Alvaro Gonzalez 90' Pablo Fornals
2:0

Ostatni gwizdek! FC Barcelona pokonała Villarreal 2:0.

Messi oddał strzał z dystansju. Asenjo z problemami obronił.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Fornals.

Spięcie między piłkarzami obu drużyn po ataku Busquetsa na Fornalsie.

Villarreal. Schodzi: Santi Cazorla. Wchodzi: Dani Raba.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Carles Alena.

Obrona Villarrealu była uśpiona. Kolejne ataki Barcelony nie dochodziły do skutku. Aż Messi dostał piłkę i prostopadle dograł do uciekającego Carlesa Aleny. Pomocnik wyszedł sam na sam z bramkarzem i uderzył piłkę. Ta odbiła się jeszcze od barku Asenjo i wpadła do siatki. 2:0 dla Barcelony.

Dośrodkowanie Dembele wykończył Malcom. Brazylijczyk uderzył głową, ale zbyt słabo, by zaskoczyć bramkarza.

Barcelona. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Malcom.

Teraz wykazał się Coutinho. Brazylijczyk oddał strzał z dystansu, ale piłka minęła słupek.

Villarreal przy piłce. Na razie drużyna radzi sobie z pressingiem rywali, ale ma problemy z wejściem w ich pole karne.

Nieładny faul Caseresa, to powinna być kartka.

Messi próbował uwolnić Coutinho w polu karnym, ale dobrze podanie przeciął obrońca Villarrealu.

Barcelona. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Carles Alena.

Mocne uderzenie Cazorli z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

Ucierpiał Chukwueze. Zawodnik po kilkudziesięciu sekundach podniósł się z murawy.

Villarreal. Schodzi: Manu Trigueros. Wchodzi: Carlos Bacca.

Rzut wolny dla Villarreal. Niecelne dośrodkowanie w pole karne i piłkę przejęła Blaugrana.

Pozostaje nam liczyć, że piłkarze w końcu się przebudzą i przyspieszą tempo gry. Na razie to wszystko nie porywa.

Nieudanie dogrywał Rakitić. Chorwat podał do Dembele, który był na pozycji spalonej.

Spóźnione wejście Caseresa. Pomocnik faulował na połowie boiska Busquetsa.

Bardzo spokojne ostatnie minuty. Większość gry toczy się na połowie boiska.

Inicjatywa po stronie Villarrealu. Jednak przyjezdni mają ten sam problem co ich rywale przed przerwą. Brakuje konkretów w polu karnym.

Chukwueze dogrywał z prawej strony w pole karne. Jego kolega pogubił się i nie zdążył uderzyć na bramkę.

Dobra centra od Dembele do Rakiticia. Chorwat do ostatniej chwili wahał się, czy dotknął piłkę. Złapał ją Asenjo.

Znowu Messi. Teraz Argentyńczyk strzelił, ale piłka odbiła się rykoszetem od rywala.

Barcelona była o krok. Messi dośrodkował, Vidal przepuścił piłkę, a piłka o mały włos nie wpadła do bramki Villarrealu.

Sędzia zaczął drugą połowę. Przy piłce Villarreal.

Piłkarze wracają na murawę. Zaraz zacznie się druga połowa.

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Barcelona prowadzi 1:0 po golu Gerarda Pique.

I znowu Alba dogrywał z lewej strony w pole karne. Czekał tam Messi, ale udanie zblokowali go obrońcy.

Teraz Pique popisał się we własnym polu karnym. Z lewej strony dogrywał Pedraza, ale obrońca Barcelony wybił piłkę.

Barcelona znowu rozegrała na krótko rzut rożny. Piłka trafiła do Alby, a ten wycofał do Messiego. Argentyńczyk oddał pewny strzał, ale obronił Asenjo!

Alba nie zdążył dośrodkować. Kolejny korner dla Blaugrany.

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Ousmane Dembele.

Barcelona na krótko rozegrała rzut rożny. Piłkę na lewą nogę przełożył sobie Dembele i dośrodkował w pole karne. Tam czekał Pique, który oddał mocny strzał głową. 1:0 dla Barcelony!

I wracamy do poprzedniego stanu rzeczy. Znowu Barcelona rozgrywa piłkę. A strzałów brak...

Ależ akcja! Dośrodkowanie z lewej strony od Alby trafiło do Dembele. Francuz oddał strzał, ale Caseres uratował Asenjo i zablokował piłkę zmierzającą do bramki.

Messi znowu ze stojącej piłki. Tym razem nie trafił w mur, ale piłkę pewnie w "koszyczek" chwycił Asenjo.

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Gonzalez.

Nieźle zapowiadający się kontratak Barcelony. Messi wziął odpowiedzialność na swoje barki i pewnie zmierzał w pole karne rywali. Został jednak sfaulowany.

Barcelona męczy się na połowie przeciwników. Od kilku minut piłkarze Valverde rozgrywają piłkę, ale pole karne jak zaczarowane, nie można się do niego dostać.

Mocne podanie do Alby. Hiszpan gnał ile sił w nogach, by dopaść piłkę, ale udało mu się. Nie to co, dośrodkowanie, które przejęli rywale.

Na razie Barcelonie brakuje argumentów, by przełamać obronę Villarrealu. Gospodarze nie potrafią wejść w pole karne przyjezdnych.

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet.

Messi nieco przypadkowo wycofał piłkę do Rakiticia. Chorwat od razu oddał mocny strzał, ale obok słupka.

Znowu poobijany Leo Messi. Tym razem Argentyńczyka daleko poza polem karnym faulował Caseres.

Kolejny raz nie popisali się defensorzy Blaugrany. Chukwueze zszedł z piłką do środka i oddał strzał zza pola karnego, który bez problemów obronił ter Stegen.

Co za waleczność ze strony Gerarda Moreno! Napastnik walczył w polu karnym Barcelony z kolejnymi obrońcami, aż w końcu dopiął swego. Piłkarz uderzył z powietrza, ale trafił w słupek.

Teraz z dystansu próbował Dembele. Nieudanie, bo piłka przeleciała nad bramką.

Uderzył Messi z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

Żółtą kartkę otrzymał Victor Ruiz.

Vidal dogrywał do Messiego. Argentyńczyk został sfaulowany przed polem karnym przez Ruiza.

Znowu Semedo szukał szczęścia na prawej stronie po tym, jak wypuścił go Dembele. Tym razem dogranie wybił Ruiz.

Messi uderzył zza pola karnego. Bramkarz miał problemy z tym strzałem, ale obronił.

Męczył się Dembele z przeicwnikiem zanim udało mu się dośrodkować. Jego podanie wybite z pola karnego Villarrealu.

Z prawej strony próbował dośrodkować Semedo. Jego podanie wybił na rzut rożny Pedraza.

Karygodna strata Busquetsa na połowie Villarrealu. Piłkę przejął Fornals i w pojedynkę ruszył z kontratakiem. Zatrzymał go dopiero Semedo. Inicjatywa znowu po stronie Barcelony.

Przy piłce od dłuższego czasu utrzymuje się Villarreal. Goście mają jednak problemy z pressingiem po wejściu na połowę rywali.

Ależ prawą stroną przedarł się Chukwueze! Zawodnik mijał kolejnych rywali i dośrodkował w pole karne. Podanie było niedokładne i bez problemów piłkę złapał ter Stegen.

Pierwsze sekundy należą do Ousmane Dembele. Francuz już dwukrotnie zdążył popisać się efektownymi sztuczkami z piłką.

Zaczęli! Przy piłce FC Barcelona.

Piłkarze wychodzą na murawę, niebawem zaczynamy! Piłkarze Barcelony pokażą się na boisku w koszulkach z hasłem wsparcia dla Rafinhy. Zawodnik zerwał więzadło w meczu z Atletico Madryt.

Czy Barcelona pokona Villarreal?

Spotkanie poprowadzi Jose Luis Munuera Montero.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 14. kolejki Primera Division między FC Barcelona a Villarrealem. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:30.