15 gru 2018 18:30
90+2'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

90+1'

Ależ okazja Rayo. Najpierw piękny strzał z przewrotki Aleksa Alegriego, potem próbował dobić Velazquez. W obu sytuacjach świetnie zachował się Courtois.

3
1
2
2
1
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

2
1
1
1
89'

Vazquez nie zachował zimnej krwi na swojej połowie i sfaulował Moreno. Będzie rzut wolny dla Rayo.

1
1
87'

Vazquez wycofał piłkę do Viniciusa. Brazylijczyk oddał strzał, ale piłka poszła na rzut rożny.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Giannelli Imbula.

Rayo Vallecano
1
85'

Vazquez ruszał z kontrą, ale wślizgiem zatrzymał go Abdoulaye Ba.

1
1
78'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Vinicius Junior.

77'

Karim Benzema nie może podnieść się z boiska. Francuz potrzebuje pomocy medyków.

75'

Benzema już witał się z gąską w polu karnym. Był bliski przejęcia piłki i oddania strzału, ale wtem uprzedził go Imbula.

74'

I odpowiedź Rayo. Alvaro Garcia zbyt długo dryblował. Potem strzał Bebe zblokował Carvajal, aż z dystansu uderzył Imbula, ale tuż obok słupka.

73'

Karim Benzema uwolnił Modricia. Chorwat nie zwlekał i tuż po minięciu linii pola karnego oddał mocny strzał. Nad bramką.

72'

Rayo. Schodzi: Adrian Embarba. Wchodzi: Alex Alegria.

wchodzi Wchodzi
Alex Alegria #15
schodzi Schodzi
Adrian Embarba #11
72'

Pierwszy kontakt Ceballosa z piłką. Pomocnik stracił przed polem karnym Rayo i naraził swój zespół na kontratak.

71'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Dani Ceballos.

70'

Alvaro Garcia walczył z Danim Carvajalem na lewej stronie. Obrońca Realu wywalczył faul.

68'

Bebe podjął odważną decyzję. Portugalczyk huknął ze znacznego dystansu i zmusił do interwencji Thibaut Courtois. Belg tym razem wyszedł zwycięsko.

2
2
1
1
65'

Toni Kroos w końcu celnie dośrodkował z rzutu wolnego. Niemiec dograł na głowę Sergio Ramosa, a ten pokonał Dimitrievskiego. Nie ma gola, kapitan Realu był na spalonym.

2
3
2
62'

Marco Asensio nie podejmuje dziś najlepszych decyzji. Hiszpan wyprowadził kontratak, ale zwlekał z dograniem do dwóch uciekających kolegów. Zamiast tego długo holował piłkę, aż stracił ją zaraz po wejściu w pole karne rywali.

1
59'

Bebe zaznaczył swoją obecność. Piłka po rzucie rożnym opuściła pole karne Realu i dotarła do Portugalczyka. Ten oddał mocny strzał z dystansu, ale nad bramką.

1
1
1
57'

Dogranie do Asensio. Pomocnik wypuścił sobie piłkę, ale zgarnął mu ją Llorente, który był na spalonym. Atak przerwany.

1
54'

Rayo. Schodzi: Alejandro Galvez. Wchodzi: Abdoulaye Ba.

Abdoulaye Ba #21
1
54'

Rayo. Schodzi: Alvaro Medran. Wchodzi: Bebe.

1
1
53'

Kolejna akcja Realu, teraz zatrzymana przez obrońców Rayo. Dośrodkowanie Vazqueza wybił Tito.

50'

Ależ to była okazja! Luka Modrić przedarł się na lewej stronie. Nie dali mu rady dwaj kolejni rywale. Chorwat dograł do Marco Asensio, a te uderzył wprost w bramkarza.

1
1
4
47'

Alex Moreno próbował dograć z lewej strony. Bez problemu interweniował Marcelo.

1
2
1
1
1
46'

Wracamy na drugą połowę.

45'

Asensio nie jest dzisiaj zbyt szybki. Pomocnik nie kwapił się, by uciec rywalowi na lewej stronie. Zamiast tego spróbował dośrodkować, ale Galvez szybko odczytał jego zamiary.

43'

Napastnik Rayo szybko próbował się zrewanżować. Popędził na prawej stronie, ale obrońcy Realu wybili jego dośrodkowanie na rzut rożny. Dogranie z kornera szybko przechwycił Courtois.

4
42'

Ależ zaprzepaszczona szansa. Embarba próbował dośrodkować z rzutu wolnego, ale zbyt mocno podszedł pod piłkę.

1
1
42'

Faul Daniego Carvajala na próbującym dośrodkować rywalu. Szykuje się niezła okazja dla Rayo.

1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Alejandro Galvez.

Obrońca Rayo sfaulował Marcosa Llorente.

1
1
37'

Kolejna próba z dystansu. Tym razem zza pola karnego uderzył Marcelo, ale broni Dimitrievski.

1
2
36'

I w końcu zagotowało się na połowie Rayo. Benzema wycofał piłkę poza pole karne do Kroosa, a ten huknął z dystansu. Prosto w słupek!

3
3
3
1
35'

Kolejne dośrodkowanie Kroosa z rzutu wolnego. I znowu nie namieszało w polu karnym Rayo.

1
33'

Dośrodkowanie Kroosa niemal natychmiast wybite poza pole karne Rayo.

2
32'

Kroos niczym rasowy skrzydłowy walczył z rywalem na lewej flance. Zmylił Advinculę zwodem, ale ten zrewanżował się faulem przed polem karnym.

30'

Benzema zauważył urywającego się obrońcy Modricia i dograł do niego piłkę na lewą flankę. Nici z ataku, pomocnik został złapany na spalonym.

1
26'

Real długo budował atak przed polem karnym Rayo. Modrić dostał piłkę i przyfantazjował. Chorwat pokusił się o dość ryzykowne podanie prostopadłe, które w zamyśle miało dotrzeć do Carvajala. Hiszpan nie zdążył do piłki. Grę wznowił Dimitrievski.

1
1
24'

Niezła centra od Benzemy z prawej strony. W środku, kilka metrów od bramki czekał Marco Asensio, ale ubiegł go Tito.

3
3
3
21'

Rayo miało okazję po rzucie wolnym po faulu Vazqueza. Dośrodkowanie w pole karne, strzał głową, ale bez problemu broni Courtois.

1
20'

Marcelo zagrał ręką podczas przyjęcia podania od Vazqueza. Piłka dla przyjezdnych.

1
1
1
19'

Kolejny szybki atak Realu. Nieźle piłkę na lewej stronie rozegrali Marcelo i Kroos. Niemiec dośrodkował w pole karne i z pierwszej piłki uderzył Vazquez. Jeden z obrońców wyręczył bramkarza i obronił strzał.

1
17'

Asensio szybko się zrehabilitował. Wzorcowo obsłużył podaniem prostopadłym Velazqueza. Skrzydłowy wdał się w drybling i został złapany w zasieki przez rywali. A mogło być groźnie.

1
1
1
16'

Z kontratakiem popędzili gospodarze. Marco Asensio ruszył w kierunku bramkarza, wyszedł na sam na sam, ale trafił wprost w niego.

3
3
2
2
16'

Rayo w natarciu. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, a strzał głową oddał Velazquez. Piłka minęła dalszy słupek.

1
1
14'

I odpowiedź gości. Embarba był bliski wykończenia dośrodkowania z prawej strony, ale wślizgiem uprzedził go obrońca Realu i przerwał atak.

1
1
1
13'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Lucas Vazquez.

Dobra akcja w wykonaniu Benzemy. Najpierw Francuz przerzucił ciężar gry na prawą stronę, gdzie czekał Lucas Vazquez. Hiszpan oddał mu piłkę. Napastnik nie zwlekał i oddał precyzyjny strzał z prawej strony pola karnego. 1:0 dla Realu.

18
12
4
8
12
10'

Znowu Vazquez zaszalał na prawej stronie. Hiszpan dograł w pole karne, było groźnie, bo czekał tam Marcos Llorente. Czujni byli obrońcy, którzy sprawnie zażegnali zagrożenie.

1
1
6'

Marcelo popisał się niezłym podaniem prostopadłym do Benzemy. Jednak Francuz nie przechytrzył rywala i szybko stracił piłkę.

5'

Piłkę przejęli zawodnicy Rayo, ale na razie mają problem nawet z przedarciem się na połowę rywali.

2'

Vazquez już próbował zaskoczyć bramkarza dośrodkowaniem z prawej stronie, ale nie tym razem. Los Blancos ciągle przy piłce.