Podwórkowe bieganie, które nie ma przełożenia na okazje bramkowe.

2
86'
ZMIANA
84'

Na zwolnionych obrotach grają gospodarze. Myślami gracze Barcelony są już w innych miejscach.

2
1
1
1
1
81'

Barcelona prosi się o gola. Przed momentem kolejny błąd gospodarzy, strzał Gomeza obronił ter Stegen.

6
3
3
4
3
77'

Po rogu zamieszanie pod bramką Barcelony, ter Stegen uratował gospodarzy!

4
2
3
2
1
77'

Strzelał Robert Mazan, ale źle i Celta wywalczyła tylko rzut rożny.

2
1
1
76'
ZMIANA
74'

Na metrowym spalonym złapany Messi. Argentyńczyk mógł przez niemal pól boiska biec w kierunku bramkarza.

2
1
1
5
72'

Messi miał pretensje do arbitra, że ten nie widział faulu. Na murawie wciąż statycznie, optyczna przewaga Barcelony.

6
3
2
3
3
68'
ZMIANA
67'

Messi przed szansą, górą jednak bramkarz Celty!

1
1
7
6
66'

Goście starają się zawężać pole gry, stara się to wykorzystać Barcelona. Gracze gospodarzy często są łapani na spalonym.

1
4
62'

Podanie do Suareza, który został złapany na spalonym.

2
3
5
60'

Luis Suarez sam na sam z bramkarzem, Urugwajczyk jednak spudłował!

1
1
3
5
11
59'

Messi znalazł się z piłką w polu karnym. Powinien uderzać, ale podawał do Suareza i piłkę przejęli rywale.

1
1
3
6
56'

Sprzed pola karnego pół metra obok słupka uderzył Mendez. Goście mogli złapać kontakt bramkowy.

6
4
55'

Wciąż niewiele dzieje się na boisku. Wolne tempo, gra toczy się w środku pola.

4
1
1
3
3
52'
ZMIANA

Celta Vigo. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: Fran Beltran. Zawodnik gości doznał urazu.

2
50'

Zamieszanie pod bramką Barcelony, goście jednak nie zdołałi uderzyć w kierunku ter Stegena.

6
5
1
1
49'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Barcelona nie wysila się, Celta nie chce zbyt wiele ryzykować.

4
46'

Wracamy do meczu!

3
1
2
1
2
46'
ZMIANA
45'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Iago Aspas.

Celta Vigo
2
1
1
1
45'

6
4
4
1
1
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba. Alba kapitalnie zagrał do Messiego, ten przyjął piłkę i uderzył z ok. 16 metrów do bramki! 2:0!

56
31
7
6
7
43'

Coraz bliżej przerwy. Cóż możemy dodać... Super!

6
5
3
2
3
40'

Strzał Hugo Mallo z dość trudnej pozycji minął cel o kilka metrów.

4
3
4
2
2
40'

Ruszył z piłką Messi, ale zamiast podawać chciał sam zakończył akcję. Nie był to dobry wybór.

1
2
2
5
5
37'

Rozcięty łuk brwiowy ma bramkarz gości. To kolega "trącił" go butem. Blanco z uśmiechem na twarzy poddaje się zabiegom lekarzy.

5
5
2
2
3
35'

Poturbowany Rakitić, kolejna przerwa w grze. A na murawie wciąż dość niemrawo i nudno.

3
3
2
5
8
32'

Groźnie mogło być pod bramką Celty. Sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego Suareza.

1
1
1
3
2
31'

Uderzenie sprzed pola karnego Suarez, strzał był zły i poszybował obok bramki.

2
1
2
3
3
29'

Gubi nam się sędzia. Arbiter więcej uwagi powinien poświęcać doskonaleniu warsztatu, a nie... gładzeniu włosów. Żelu tam jest sporo. W Polsce lata temu podobną jego ilość na głowę nakładał pewien pan Marcin.

3
4
2
2
1
27'

Barcelona kontroluje mecz, Celta niewiele potrafi zdziałać. Póki co goście raz zagrozili gospodarzom.

4
1
1
2
2
24'

W końcu pazurki pokazała Celta. Strzał Gomeza, ter Stegen wyciągnął się w bramce i piłkę zdołał sięgnąć.

8
4
3
2
5
21'

Dembele zderzył się z bramkarzem, po chwili do pustej bramki uderzał Suarez, sprzed linii piłkę wybił obrońca.

2
2
3
3
4
19'

Goście trafili Busquetsa w rękę i wręcz wrzeszczą w kierunku arbitra domagając się karnego. A Alba wrócił do gry.

5
2
3
3
3
17'

Alba poturbowany w okolicach pola karnego, strasznie cierpi. Sędzia uznał, że nic się nie stało, ale pomoc medyczną wezwał. Pamiętajmy! 112!

8
3
3
5
7
13'

Gościom po stracie gola odechciało się grać. Barcelona niemal "zamieszkała" przed polem karnym Celty.

5
3
2
2
2
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Messi do Alby, który odegrał piłkę w polu karnym Argentyńczykowi. Strzał Messiego odbił bramkarz, który nie miał nic do powiedzenia przy dobitce Dembele! 1:0!

60
33
9
6
8
9'

Powoli i dość opornie rozkręca się mecz. Zawodnicy myślami przy stołach, a może na zakupach.

2
4
2
1
1
6'

W składzie gości znalazł się Robert Mazan. Zawodnik wiosną 2015 roku w Lotto Ekstraklasie wystąpił w dwóch meczach w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała.

4
2
2
1
1
4'

Dembele do Vidala, który jednak nie doszedł do piłki.

3
1
3
2
8
3'

Groźnie pod bramką gospodarzy, piłki do bramki Barcelony omal nie wbił jeden z graczy Celty!

1
1
5
1
6
2'

Celta stara się wysoko atakować Barcelona. Przyniosło to efekt. Akcja zakończona niecelnym strzałem. Będzie jednak korner dla gości.